Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Gość gość
Zawsze to jest koleżanka mamy lub jej znajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się dziewczyna uwziela na klinike Prestige clinic, na każdym forum cię widać hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację, tłusciochy i spaślaki w samolotach, pociągach, autobusach, tramwajach zachowują się jak hipoptamy rozeżlone, atakują d****i i brzuchami, spoconymi ciałami i oddechem... Nie zwracają uwagi na bliźnich, szczupła osoba zachowuje się zazwyczaj skromniej, stara się nie przeszkadzać innym, a grubas tak się zachowuje jakby chciał ukarać innych ludzi za ti, że jest gruby i spocony , a sposobem na tę karę jest przekraczanie strefy osobistej drugiego czlowieka.... Chamscy są grubi, a ci z forsą to już w ogóle tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem po liposukcji brzucha ale na razie wstrzymałam się z plastyką brzucha. Operację robiła mi dr Jędrys i wyszła naprawdę dobrze. Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu, a tymczasem obwód w okolicy talii widocznie się zmniejszył i cała sylwetka wygląda smuklej. Polecam - moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Jak chodzi o zabieg liposukcji body jet to moge polecić bardzo lekarza dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie Sama u niego robiłam taki zabieg i bardzo jestem zadowlona, nosze teraz ubrania dużo mniejsze i efekty na prawdę sa bardzo widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×