Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Gość hasitate
mam pytanie, jak długo trzeba chodzić w tym wdzianku uciskowym i kiedy można zacząć ćwiczyć (siłownia, treningi) z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że macie doświadczenie w tym temacie. Bo ja jeszcze jestem przed takim zabiegiem i zanim się na niego zdecyduję chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Jakiś czas temu czytałam o zabiegu vibrolipo, który wydaje się być bezpieczniejszy, mniej inwazyjny. ( tutaj możecie sobie poczytać porównanie liposukcji i vibrolipo http://www.estemedia.pl/artykuly.php?dzial1=71&dzial2=113&n_art=494 ) Dzięki temu, że nie jest tak bardzo inwazyjny szybciej można wrócić do codziennych zajęć. A co wy myślicie o takim zabiegu?? Może któraś z was zdecydowała się na vibrlipo i podzieli się ze mną swoimi wrażeniami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bać czy zbyt długo się zastanawiać. Taki zabieg to nic strasznego, a jeszcze ta nowa metoda, to już naprawdę wyższa technika. Medycyna i technologia medyczna idą do przodu i te nowe zabiegi są coraz lepsze i coraz skuteczniejsze. Jeżeli taka potrzeba zachodzi, to nie ma sie co zastanawiać, trzeba wybrać się na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że to nie jest nic strasznego. Wiadomo, że to nie jest najprzyjemniejszy zabieg, że są w życiu rzeczy przyjemniejsze, aczkolwiek jeśli chce się wyglądać pięknie to niestety trzeba cierpieć ;-) Ja narazie się zastanawiam, nie mam aż tak wielkiej potrzeby ale myślę, że w przyszłości zdecyduję się na taki zabieg mimo, że nei jest to bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrnialka
podobnie jestem zachwycona jak koleżanka Czekoladka - wyżej :) super zabieg - jesli był wykonany w godnym zaufania gabinecie. ja bylam w Miejskiej Farmie Piekności w Wawie. Poza tym nie zaobserwowałam u siebie żadnych efektów ubocznych - którymi strasza - w postaci zwisającej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrnialka
podobnie jestem zachwycona jak koleżanka Czekoladka - wyżej :) super zabieg - jesli był wykonany w godnym zaufania gabinecie. ja bylam w Miejskiej Farmie Piekności w Wawie. Poza tym nie zaobserwowałam u siebie żadnych efektów ubocznych - którymi strasza - w postaci zwisającej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venkaaa
U mnie też jeszcze wszystko przede mną... póki co zdecydowałam, że chcę wykonac taki zabieg, bo schudłam tyle ile się dało, a brzuch mój wygląda co najmniej okropnie! rozgladam się teraz za jakimś ośrodkiem w Warszawie właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaannnniiiaaaa33
Witajcie,dziewczyny za 2 tyg.wybieram sie na operacje brzucha,tummy tuck,prosze powiedzcie jakie ciuchy powinnam ze soba zabrac,jestem osoba szczupla,nosze obcisle jeansy,i jakies bluzeczki,ale w tym wypadku mysle ze raczej przydalaby sie nowa garderoba na wyjazd,czyli popostu dresy,zeby pod spodem zmiescily sie opatrunki i pas sciagajacy...czy to co tam sie zaklada zaraz po operacji...prosze o porade,bo bede leciala samolotem,sama wiec musze bagaz ograniczyc do niezbednego minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z kolei bardziej interesuje Kraków:) Znalazłam ciekawą ofertę w internecie no i generalnie wydaje się, że można tym ludziom zaufać. Jest parę wpisów, mam nadzieję, że uczciwych iż zabieg rzeczywiście wykonywany jest w sposób profesjonalny. Oby moja podeszła do tego równie profesjonalnie:P http://www.fastdeal.pl/oferta/krakow/zapomnij_o_cellulicie_i/1492

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
A czy któraś z Was próbowałam odsysania tłuszczu tą metodą vibrolipo - http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,14,3.html Zastanawiam się nad wymodelowaniem swoich ud, bo jednak żadne ćwiczenia nie pomagają dostatecznie osiągnąć takiego rezultatu jaki bym chciała. Dlatego zastanawiam się nad czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmi80
czesc dziewczyny.ja mam takie pytanko a moze pytanka.jestem po ciazy i jak innym dziewczynom zostalo mi troche kg i chcialabym sie tego pozbyc.stosowlalam rozne diety ale zawsze z efektem jojo wiec zdecydowalam sie na liposukje brzucha.jesli ktoras z was moze mi podac dobrego lekarza chirurga w warszawie to bedzie mi milo.mam jeszcze takie pytanko ile to mniej wiecej kosztuje i w jakim czasie mozna sie zmiescic od pierwszej wizyty do operacji.ja mieszkam za granica i chcialabym to wszystko zrobic w ciagu 2 lub 3 tygodni.czekam na odpowiedz.buziaki dla wszystkich i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eieszzzzka
Ja Was naprawde podziwiam ze decydujecie sie na tego typu zabiegi,wymagajace czesto hospitalizacji.Ja poki co zdecydowałam sie na skuteczny i bezpieczny zabieg stretchcare.Zaraz po ciazy miałam strasznie obwisłą skóre na brzuchu,ale własnie ten zabieg pozwolił znowu załozyc mi kostium na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka 76
Denerwują mnie opinie typu 'czemu zamiast sie kroić nie ćwiczycie', kurcze, nie każdy ma to szczęście, że ma mocną, elastyczną skórę, nie każdy też musi być leniuchem i grubasem - czasem wystarczy urodzić dziecko i skóra zwisa mimo braku nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
ej witam wszystkich.prosze was bardzo podajcie dobrego lekarza i klinike w warszawie.ja po nowym roku chce sie udac na liposukcje brzucha bo coz tak jak innym dziewczynom zostalo troche po ciazy.mam jeszcze pytanko po pierwszej wizycie ile sie czeka na zabieg?????????prosze odpiszcie bo to dla mnie bardzo wazne.z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Lends
Zadna z was nie wie co to znaczy tak naprawde lisosukcja ja przeszłam tego tyle, ze nie chce sobie nawet przypominać łydki,brzuch,kolana, ramiona, twarz, pośladki, uda na wszystkie te wymienione cześći ciała przeszłam ten ból po operacyjny a wszystko dlatego ze moj maz zauważy po ciazy ze przytyłam i mi to zaproponował nawet rozwodem groził zgodziłam sie wszystko zajeło mi 5msc operacja za operacja żeby bylo widać rezultaty a kosztowało to łydki 3000. Kolana 2700. Twarz 4000. Uda 5500. Brzuch 6000. Ramiona 4800. Pośladki 7900 z perspektywy czasu to juz połtora roku od tego horroru ale tkanka tłuszczowa nie powrucila ważylam przed zabiegami 70kg po 55kg nadal tak waże blizn nie ma ale nioku nie polecam DZIEWCZYNY ODCHUDZAJCIE SIE A NIE DAJCIE SIE CIAC TAK JAK DAŁAM SIE ZMANIPULOWAC JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria Lends
Zadna z was nie wie co to znaczy tak naprawde lisosukcja ja przeszłam tego tyle, ze nie chce sobie nawet przypominać łydki,brzuch,kolana, ramiona, twarz, pośladki, uda na wszystkie te wymienione cześći ciała przeszłam ten ból po operacyjny a wszystko dlatego ze moj maz zauważy po ciazy ze przytyłam i mi to zaproponował nawet rozwodem groził zgodziłam sie wszystko zajeło mi 5msc operacja za operacja żeby bylo widać rezultaty a kosztowało to łydki 3000. Kolana 2700. Twarz 4000. Uda 5500. Brzuch 6000. Ramiona 4800. Pośladki 7900 z perspektywy czasu to juz połtora roku od tego horroru ale tkanka tłuszczowa nie powrucila ważylam przed zabiegami 70kg po 55kg nadal tak waże blizn nie ma ale nioku nie polecam DZIEWCZYNY ODCHUDZAJCIE SIE A NIE DAJCIE SIE CIAC TAK JAK DAŁAM SIE ZMANIPULOWAC JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
witam.droga kolezanko ja tez jestem po ciazy ale moj maz nigdy mi nie zwrocil uwagi ze mam tu i tam ,wkoncu dalam mu syna i mnie zaakceptowal taka jaka jestem po to z milosci.a liposukcje chce zrobic sama dla siebie a nie na pokaz mezowi bo on jest przeciwny temu.twoj maz poddal cie takiemu cierpieniu i przykro mi z tego powodu. a nie kazda dziewczyna moze stosowac diety ja mam to na wlasnym przykladzie ze potem mam efekt jojo i przybieram jeszcze wiecej na wadze a wystarczy tydzien bez diety wiec po co sie meczyc glodowka jak mozna poddac sie liposukcji i troche pocierpiec.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna222
Carla,ale liposukcja nie zredukuje Ci kilogramów,pomoże jedynie w lepszym wyglądzie-pamiętaj o tym.Niestety to nie jest tak,ze potem możesz identycznie sie odzywiac jak przed zabiegiem i nie będziesz tyła...będziesz,ale z pewnoscia tłuszcz będzie się gromadził w innych miejscach,nie w tych które poddałas liposukcji... Po to by schudnąć potrzeba na stałe zmienić swoje nawyki zywieniowe a także tryb zycia...zreszta Ameryki na pewno nie odkrylam tym twierdzeniem,taka jest prawda... Ja sama jestem niespełna 1,5 m-ca po liposukcji ud.Nie schudłam jakos znaczaco,ot może 1 lub 2 kg,to sie waha.Jak tylko wróce do formy to 3 razy w tygodniu basen,potem rower i racjonalna dieta.. Trzymam kciuki Carla za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Missi44
Mam problem z dolną częścią ciała, uda, wielgaśne. Czy ktoś z was robił uda i mógłby pokazać zdjecia sprzed i obecne, bedę wdzieczna. Chcę zobaczyć jaka to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna222
no nawet po lipo nóg modelki nie będziesz miała.trzeba realnie spojrzeć na ten problem,moga Ci oddessac z pewnych partii,co oczywiscie poprawi ich wyglad,ale to nie sa jakies szokujące efekty. Ja jestem po,jak napisałam wczesniej,rzecz jasna ze wygląd się poprawił,jeszcze troche mam opuchniete,ale nie sa to nogi mega super zgrabne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
witam takajedna222.wiem i zdaje sobie sprawe z tego ze kilogramy mogoa wrocic w innych miejscach i ze po liposukcji trzeba byc uwaznym.ja chodze na silownie i jezdze na rowerze do pracy bo zrezygnowalam z samochodu a w dodatku nie jem rzeczy tlustych bardziej te co nie tucza ale mam powolna przemiane materii i metabolizm i dlatego ciezko jest mi pozbyc sie tych kilogramow.z gory dziekuje za porady i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna222
Carla,to witaj w klubie...Mam ten sam problem,teraz uwazam podwójnie bo ze wzgledu na zabieg nie moge się forsować.Nie chudne,ale waga stoi w miejscu,gdybym zaczeła sobie pozwalac na odrobine wiecej-znam efekty.No niestety,jedni moga jeść bezkarnie a drudzy muszą całe zycie uwazac aby nie wyglądac jak prosiaczki.U mnie duzo daje ruch,a takze ograniczenie weglowodanów,w ich miejsce zaczełam jesc wiecej produktów zawierajacych białka,sprawdza się,może Ty tez tak spróbuj.Cieszę sie z tych ud,lepiej wygladaja niz przedtem,przedtem była tragedia,teraz przybajmniej nie ocieram o nie kiedy chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
takajedna222 mam do ciebie prosbe a u jakiego lekarza sie poddalas liposukcji...ja mam problem jakiego wybrac,jestem z mazowieckiego i blisko mam do warszawy ale na stale mieszkam we wloszech i z urlopem mam problem bo najwyzej moge miec 2 tygodnie.znalazlam na necie ze dobra opinie ma dr polak z czech z brna i nawet nawiazalam z nim kontakt.polki pisza o nim dobrze i nawet ma przestepne ceny.ja mam problem tylko w partii brzucha i boczkow no coz po cizay tak se dzieje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna222
Carla,już raz napisałam,tylko na innym forum nazwisko tego doktora,oraz miejsce w którym robilam zabieg.Z miejsca zostałam oskarżona,że jestem rzekomo podstawiona, po to by robić reklamę... wybacz.trochę mnie to zniesmaczyło i mam nauczkę na przyszłość Jeżeli nie obawiasz się zostawic tutaj swojego chocby tymczasowego adresy mailowego,to wówczas napisałabym Ci na maila więcej szczegółów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
ok dla mnie nie ma problemu i podam ci emaila claudia0085@libero.it. czekam na twojego emaila.z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia_mizia86
ale jak was niektóre słucham to mi słabo ja urodziłam dwoje dzieci brzuch mi zwisa chodziłam na fitness,aerobik nic nie dało poszłam do swojej lekarki rodzinnej i ona sama powiedziała że tylko plastyka mogę schudnąć ze 20kg a brzuch będzie wisiał nawet po brzuszkach a plastyk odrazu powiedział robimy plastyke wiec bez takich że trzeba ćwiczyć przed urodzeniem byłam szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia_mizia86
ale jak was niektóre słucham to mi słabo ja urodziłam dwoje dzieci brzuch mi zwisa chodziłam na fitness,aerobik nic nie dało poszłam do swojej lekarki rodzinnej i ona sama powiedziała że tylko plastyka mogę schudnąć ze 20kg a brzuch będzie wisiał nawet po brzuszkach a plastyk odrazu powiedział robimy plastyke wiec bez takich że trzeba ćwiczyć przed urodzeniem byłam szczuplutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krusiek
Laser-med w bydgoszczy ma teraz super promocje na zabieg i-lipo. TYLKO TERAZ REDUKCJA TKANKI TLUSZCZOWEJ W TAK NISKIEJ CENIE! 299 zł zamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo 699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenobueno
carla80 jak jesteś z mazowieckiego to możesz sobie zerknąć na stronę Lasemedu w Warszawie, tam ponoć przyjmuje dr Osuch, słyszałam o nim dobre opinie (chociaż sama póki co nie korzystałam z jego usług więc piszę jedynie co słyszałam), o liposukcji w tej klinice można tu poczytać>> http://www.lasermed.pl/uslugi/chirurgia-plastyczna/liposukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×