Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Jade jutro na liposukcje bezucha i bioder do czech. Jesli chcecie opowiem Wam o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carla80
lipo 2012 jak wrocisz to daj znac co i jak.ja czytalam duzo o dot polaku z czech bo tez myslalam zeby tam jechac na liposukcje bo ceny sa ok.czekam na twoja wiadomosc .pozdrawiam.trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza wwww
jestem po lipo tzw.boczków kolan i pod piersiami ,jestem szczupła i wysportowana, ale te miejsca były nie do opanowania,jestem 11 dni po jeszcze sina i trochę obolała(najgorzej kolana) na efekty muszę jeszczecpoczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakorbke
dziewczyny, a macie jakiegoś fachowca godnego polecenia? w ogóle jakie wymogi trzeba spełniać żeby się zakwalifikowac na zabieg, sa jakieś przeciwwskazania? ja póki co oglądam kanał dr osucha na youtube i myślę czy by się nie oddać pod jego skalpel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXGabrychaXXX
jestem po plastyce brzucha i lipo boczkow u Furmanka w Czechach i mega zadowolona. u niego wszystko jest o wiele taniej niz u nas w Polsce i super opieka w szpitalu. polecam ,ma duzo pacjentek z Polski i mowi bardzo dobrze po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam liposukcje u dr Polaka w Czechach Jestem ogromnie zadowolona. W talii zeszczuplałam ok 10cm w biodrach 8 Minelo prawie 3 m-ce i zrobiłabym to jeszcze raz bez wachania Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena252525
A ja mam 25 lat za soba 2 operacje nosa ( pierwsza sie nie udala) , powiekszanie ust, lipolize a teaz szykuje sie na liposukcje podbrodka. I nie ejstem gruba swinia ktorej nie chce sie przejsc na diete, przy wzroscie 174 cm wazze 55 kg a ten podbrodek od zawsze mi wisial :o Nos tez raczej sie by sam nie zmienil sie pod wplyem " cudownej diety" O tych opearcjach wiedza tylko 2 osoby a reszta co nie wie stwierdzila ze wygladam po prostu lepiej ale nie wiedza co zmienilam bo zmiana nie byla mega drastyczna , dlatego jak mozna sie upeikszyc to dlaczego nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllla
Jestem umówiona na liposukcję brzucha i boczków. Ostatnio wyczytałam, że po lipo tłuszcz lubi się odkładac w innych miejscach ciała. Doświadczyłyście tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka lipo...
jest dobra na brzuszek i boczki,zeby tez skora zostala ujedrniona,bo starsza jestem i troche wisi.mozecie cos polecic,bo nie mam doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdecydowałaś się na operację plastyczną po ciąży, szukam właśnie Ciebie! Przygotowuje program na ten temat. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Z góry dzięki za odpowiedź, Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odnosnie powyzszego
postu: moze najpierw podszkolilabys sie troche w interpunkcji, bo widze, ze z nia u Ciebie na bakier, a dopiero potem przygotowywala programy...:-o:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraceKely
Kochane, ja zrobiłam sobie lata temu Body Jet i to była największa głupota mojego życia. Do dzisiaj nie mogę pozbyć się zrostów i nierówności - ech. Czy któraś z Was robiła Aqualyx (nowa lipoterapia po badaniach?) i czy i jakie widziałyście efekty? Proszę serdecznie - powiedzcie prawdę - czy warto w to zainwestować Dzięki z góry A! Czy znacie coś co mogłoby w na prawdę widoczny sposób napiąć skórę na brzuchu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gracekely
Poiecam Ci velashape. U mnie zdzilalo cuda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bo na tym nie można oszczędzać. trzeba zawsze wybierać dobrych, sprawdzonych fachowców. sama zastanawiam się nad takim zabiegiem, no i póki co chyba o konsultacji z Osuchem pomyślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd04
dziewczyny napiszcie po jakim czasie mozna wrocic do pracy po plastyce brzucha.....wybierzm sie....szukam kliniki...ale wazne jest po jakim czasie bede mogla wrocic do pracy-praca siedzaca....mysle o klinice w czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna od zawsze
Witam. Mam 23 lata. Nie moge czytac wypowiedzi tej zacofanej baby! Ja tez jestem piekna Nie wiem czy nie ladniejsza od Ciebie!Mam Wspanialego meza syna i piekny dom. na urodziny dostalam auto warte 100 tys. ale co z tego skoro moim jedynym marzeniem jest nie miec rozstepow ktore mam urodzilam dziecko dwa lata temu jeszcze wtedy nie myslalam o rozstepach wtedy mialam dozo zmartwien... podziwiam kobiety ktore odwazyly sie na ten zabiek. Moim zdaniem jezeli ma nam cos poprawic samopoczucie to czemu de facto tego nie zrobic!! Zycie jest takie nie inne, rodzimy dzieci mamy zmartwienia problemy- kazda chce byc piekna, ja niestety nie odwaze sie na ten zabiek jestem za mloda narazie sprobuje lasera. weszlam na ta strone bo myslalam ze przeczytam cos sensownego a nie smieci ktore wypisujesz!! ja osobiscie popieram kobiety ktore potrafia akceptowac swoje cialo ale takze te ktore maja odwage na zabiek. Oczewiscie wszystko w granicach rozsadku. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shineshmin
no tak ja jestem podobnego zdania, że warto jest umiar zachować, bo jednak widać czasem, że niektórzy przesadzają. Ale jak coś nam przeszkadza to czemu nie poddać się operacji. A poza tym też myślę o tym, żeby zrobić plastykę brzucha, jednak po ciąży niektórym nieco trudno wrócić do sylwetki sprzed porodu. a jak się ma środki i zaufanego lekarza jak dr Osuch to nic nie stoi na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfaswaeds
Może zanim zdecydujemy sięna tak poważną i ryzykowną ingerencję chirurgiczną, to warto spróbować schudnąć naturalnie? Ja też od zawsze miałam problemy z wagą, zdarzało się, żę marzyłam o operacji plastycznej, by pozbyć sie sadełka. Ale udało mi sie w końcu zeszczupleć samej ;) Piję Yerba MAte, hamuje mi głód i dodaje energii ( no i witamin, bo jednak w diecie zdarza się, że tych witamin możę nam zabraknąć) i jest fajnie ;) Podobam sie sobie ;) Zobaczcie sobie, co Yerba potrafi: http://yerbomaniaczka.blog.pl/2012/11/19/yerba-mate-wlasciwosci-odchudzajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "piękna od zawsze" słuchaj...a propos rozstępów - walczyłam z nimi laserami, kremami i innymi sposobami i na prawdę pomagało. Ostatnio natomiast przeczytałam o Dermapen w Krakowie. Poszłam bo polecali jedną babkę na forach Agnieszkę Gomolińską i kurcze jestem w szoku. Takie małe coś a po jednym zabiegu i kilku wizytach na led (chyba tak to się nazywa) widzę taką poprawę jakiej nie widziałam wcześniej. Jestem taka szczęśliwa że hej a podobno każdy kolejny zabieg będzie pogłębiał te efekty! No i najważniejsze - po laserze goiłam się za każdym razen jakieś tydzien do 10 dni i płaciłam za niego sporo a to coś jest dużo tańsze i goisz się po tym DWA DNI! pOZDRAWIAM i zgadzam się, że niektóre laski nie mają sumienia w ocenianiu innych! Fajnie się akceptować ale jak Ci na brzuchu wisi skóra bo miałaś akurat pecha, że tak zareagowałaś na ciążę to co - do końca życia mam chodzić w jednoczęściowym kostiumie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Sama nie wierze co ja tu czytam! Jestem zalogowana na kafeterii, bo jestem juz po jednej operacji. Teraz mysle o drugiej- wlasnie o plastyce brzucha. Myslalam, ze tu beda panie normalne! A tu jedna od drugiej chce byc madrzejsza! To forum jest chyba pi to aby dzielic sie opiniami w doborze kliniki, lekarza oraz wspierac sie przed I po operacji! A taka mi tu madra "piekna od zawsze" wylatuje z tekstem czego to ona nie ma I czego ona to na urodziny nie dostala! Moze lepiej bys nad gramatykoka popracowalabo odkad pamietam zabieg piszemy przez "g" na koncu a nie "k" Moze I piekna to jestes ale do inteligentnych to ty na pewno nie nalezysz. W kazdym badz razie jesli ktoras polecila by mi dobrego lekarza byla bym uprzejmie zobowiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababababnnn
eeeeeeeeeee, pani polonistko od siedmiu bolesci :-o nie piszemy 'w kazdym badz razie', tylko 'w kazdym razie'; 'bylabym' i 'polecilaby' piszemy RAZEM. ponadto w twoim poscie jest wiecej literowek, niz normalnych wyrazow :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien Kirby
Nastepna madra sie znalazla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ababababnnn
zamiast wytykac komus bledy ortograficzne, madralo, najpierw moze miej w zwyczaju przeczytac swoje wlasne posty, bo nasadzilas - notabene w twoim poscie krytykujacym ortografie innych - bykow co niemiara :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej laski, a powiedzcie mi co myślicie o Osuchu? bo chcę do niego sie wybrać na taki zabieg i szukam info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openspace
a co chcesz robić? ja byłam na powiększaniu biustu u niego, jestem bardzo zadowolona, więc myślę, że bez większych obaw możesz się do niego wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś robiła liposukcję u doktora Łątkowskiego? Zastanawiam się nad tym doktorem właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ale po jakiej liposukcji, bo jednak są różne i mam wrażenie, że ta taka tradycyjna odchodzi powoli do lamusa. Ja byłam w dermedzie na body jet i powiem wam, że takie wypłukiwanie tłuszczu za pomocą wody nie jest zbyt bolesnym zabiegiem, a efekty bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi93
Te eksperymentalne metody mają różne efekty, moja znajoma się bardzo mocno załatwiła w klinice w Presovie, całkiem fajne są warszawskie kliniki i wrocławska Prestige Clinic. Ja sama jeszcze nie była ale koleżanka robiła sobie wewnętrzną stronę ud u nich i wyszło naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×