Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss chirurgii plastycznej

A ja jestem po liposukcji,plastyce brzucha i czekam na kolejną

Polecane posty

Gość Jarooo...
siemka mam 16 lat i mam zamiar w przyszlosci zrobic sobie operacje plastyczna twarzy ile to moze kosztowac ?? i gdzie jak cos to robic zeby byly zadowalajce efekty...czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka operacje
to zalezy jaka operacje twarzy ,co chcesz zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarooo...
no nie wiem sam......chcialbym jakos oczy powiekszyc bo mam male :( i po za tym wogole twarz (oprocz nosa i ust i uszu) poprostu nadac inny ksztalt na bardziej wygledny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia...........
czy ktos mogłby mi zasponsorowac taką operacje, plastyke brzucha? 8 miesiecy temu urodzilam dziecko, wyglądam strasznie, moj brzuch jest obwisly, skora zwiotczala... pomozcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracha
ja tez zastanawialam sie nad plastyka brzucha.schudlam ponad 20 kg,niestety skora na brzuchu mi obwisla i wyglada to strasznie.niestety moje marzenia o plaskim brzuchu sie rozwialy,gdy zadzwonilam w 2 miejsca i zaspiewali mi 8 tys,w tamtym roku kosztowalo 6 tys cena chyba tak wzrosla dzieki programom typu "labedziem byc"i "chce byc piekna"zaluje bo moglam to zrobic w tamtym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki11
mam 30 lat. urodzilam przez cesarke synka i ten brzuch nie jest taki jak kiedys. cwicze ale duzych efektow nie ma. dziewczyny czy po cesarskim cieciu zawsze zostaje taka falbanka nad blizna? czy tylko oze pomoc taki zabieg? kolezanki po naturalnym porodzie nie maja takich problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zaplanowane 2 zabiegi, 1-szy to pełna plastyka brzuchai lipo podbródka a 2-gi to lipo pleców i boków. zabiegi mam mieć wykonane w czechach. tam jest 4 razy taniej niż w Polsce. jak chcecie się dokladnie dowiedzieć to np. lipo podbródka + plastyka brzucha + 4 doby pobytu w szpitalu + pełne wyżywienie + narkoza lub ZZO + pas do noszenia po plastyce = w czechach to 4200 złotych. gdzie w Polsce zapłaciłabym conajmniej 15000 zł. więc nie ma porównania. jak rozważacie oparcję plastyczną - jest takie forum : beautywpolsce i tam jest tylko poruszana kwestia operacji plastycznych. forum jest rzetelne. a jeśli chodzi o potępienie osób po operacjach lub przed - typu : ja bym nie zrobiła sobie krzywdy, ćwicz..., nie boisz się?, ja bym się bała .............. itd. kiedyś się spytałam takiej osoby czy jak ktoś by jej to za friko zrobił czy by się zdecydowała ? od razu odpowiedź brzmiała: tak. i jeszcze dla miłośników horrorów - jakie to straszne blizny zostają_ tam jest taka galeria otwarta ze zdjęciami i tam jest zdjęcie kobiety 2 lata po plastyce brzucha, ciężko się dopatrzeć blizny. i jeszcze jedna kwestia - kobiety po cesarkach to chyba z tymi bliznami z domu nie powinny wychodzić, przecież to takie okropne. :-) każdy sobie tak robi jak chce, miss - moje gratulacje, dołącz do nas na beauty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość len
po to sa operacje zeby z nich korzystac ,a tp ze co niektorym sie to nie podoba trudno zycze wam "jedrne dziewczynki"zebyscie nigdy nie musialy zmagac sie z nadwaga niekoniecznie spowodowana obzarstwem .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym jako takim, pewnie w razie nagłej potrzeby tez zwróciłabym się o pomoc do chirurga - plastyka... Ale sa też operacji, których sensu za grosz nie widzę. Na przykład operacja nosa Nathali Portman. Mały sliczny i zgrabny nosek zrobiła jeszcze mniejszym ( bo urody i tak nie sposób mu już było dodać) i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam 20 lat i poł roku temu urodziłam.coprawde wróciłam do poprzedniej wagi ale mam straszne roztepy.mam na brzuchu sznity króre mają ok 3cm długości i centymert szerokości. nie wiecie czy jakiekolwiek kremy na to cos poradza. oczywiscie ze to nie zniknie ale chociaz troche sie zmiejszy. jak mozecie to doradzcie mi cos .czekam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , jestem przed operacją opadających powiek, a potem idę na podniesienie chomiczków, niby są nieznaczne, ale ja je widzę, a co tam, co mi szkodzi, mam 49 l i nic do stracenia. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 28
marzena 09.proponuję CEPAN na blizny ,śmierdzi ale jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam kobiety po operacji brzucha i wygladaly slicznie, slad po zabiegu byl prawie niewidoczny. Ja sama nie mialam tyle szczescia, bo operowalam sie w warszawskim MODEL - MED, u oszustow i przekretnikow. Prof. JETHON, w ktorego lapy wpadlam, WLASNIE NIE ZROBIL MI LIPOSUKCJI, choc powinien. Scial mi opadajacy z przodu fald, a pepek podciagnal go gory, przy okazji przesuwajac go 3 cm w prawo, bo nawet nie narysowal sobie przed operacja linii ciecia. Zastosowal tez zwykle szwy, jak przy operacji wyrostka, skutkiem czego blizna - biegnaca przez caly brzuch az do plecow - jest szeroka, nierowna i ciemna. Wygladam strasznie, sprawa idzie do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zrobilam sobie zdjecia, podaje adresy: http://www. geocities.com/kozlowska6/1.jpg TO SAMO, TYLKO............................./2.jpg TO SAMO, TYLKO............................./3.jpg JEST JESZCZE INNY ADRES: www. angelfire.com/blog/jim_jim/fotografie Z DALEKA OD MODEL - MED i od JETHONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosh
rozumiem ratowanie życia, rekontrukcję np. twarzy, rozumiem także poprawę wyglądu w momencie kiedy jakiś kompleks jest na tyle silny by uniemożliwić normalne funkcjonowanie. Zdaję sobie sprawę z istnienia wielu korzyści mających czasem zbawienny wręcz wpływ na psychikę człowieka... (a zwłaszcza nas, kobiet;)) czytając jednak sam temat i wypowiedzi niektórych użytkowniczek poddających się z przerażającą wręcz systematycznością kolejnym i kolejnym operacjom, stale niezadowolonym ze swojego wyglądu zaczynam zastanawiać się do czego to tak naprawdę zmierza? "... gdy po raz kolejny do gabinetu lekarza wchodzi kobieta traktująca tę wizytę jak wizytę u krawcowej, która ma wnieść pewne poprawki w stroju, należałoby się zastanowić czy powinna mieć na to przyzwolenie społeczne..." http://e-kobiety.pl/content/view/2508/44/ Przeczytajcie ten art. warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pustaka zacytuje
"każda chce być piekna a wiadomo że NIE MA pięknej kobiety w obecnym rozumieniu piękna, jeśli nie miala żadnych zabiegów czy operacjik orygujacych. to pisanie "a ja jestem piękna bez z abiegów", to tylko zagluszanie kompleksów zwiazanych z faktem, że nie wyglada jak te z okladki." powiem tak: ja mam idealna figure, piekna twarz i chorobliwe wrecz powodzenie, nigdy nie mialam zadnych zabiegow- nigdy nawet nie bylam u kosmetyczki. gwarantuje ci ze gdybym stanela przy jakiejkolwiek posiekanej pannie i tak wygladalaby duzo gozej niz ja. dodatkowo uwazam ze robienie zabiegow tak bezmyslnie jak wy to robicie czesto (np 21 latka wstrzykujaca sobie botox!!!) wcale nie wplynie na wasza urode. bo piekna kobieta sie rodzi! mozesz wygladac lepiej, mlodziej ale nie przyrownuj tego do bycia piekna bo to jest nam dane z gory. a poza tym moze warto by sobie przypomniec ze piekno to nie tylko uroda ale i madrosc.... ktorej wiele z was nie zdobylo lub utracilo w pogoni za pieknem. a nie zdobedziecie go to pewne- kobieta moze dzieki operacjom czy zabiegom wygladac lepiej, nie sprawi to jednak ze bedzie piekna.... trudno drogie paniusie, takie jest zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem takich ludzi, jak np tej cytujacej powyzej. Taka piekna madra, to po jakiego kija wchodzi na forum chirurgii? Gdybym ja uwazala sie, za tak nieskazitelnie piekna i urocza to do glowy by mi nie przyszlo, zeby buszowac po takich stronach jak ta. Wypowiada sie tu, na temat madrosci zyciowej, a jej wypowiedzi calkowicie mijaja sie z celem i tematem. Daje swiadectwo swojej glupocie i bezmyslnosci. Szkoda tylko, ze nie napisala jakiego koloru ma wlosy, moze blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah zazdrosc
pania zrzera pani plstykowa? kazdy czasem zabladzi na forum pustakow i ja zabladzilam;) smieszne smieszne smieszne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIAJASIA
Cześć dziewczyny! jakoś mało jest zaglądających!ale pisze może ktos tu zagląda! 24 sierpnia mam w artplastce plastyke brzucha z odsysaniem i powiększnie piersi razem!uparłam się żeby mi zrobili pod jedną narkozą ,żeby cierpieć raz(i chyba porządnie!)czy jest ktoś kto mi odpowie na moje pytania?robiła to któraś w tej klinice?i prze de wszystkim jaki był efekt końcowy?bardzo proszę o wypowiedzi!Pozdrawiam wszyskie przed i po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Behemoti
do BASIAJASIA Te wszystkie zabiegi mozna wykonać jednocześnie...czy to niezbyt wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekPuchatka
po liposukcji słyszałam ze cycki sie robia jak balony bo jezeli tylko przesadzisz z jedzeniem,np w swieta za duzio ciastek i innych pierdołek to w brzuch ci juz nie pojdzie bo zostały wyciente komórki tłuszczowe to wszystko idzie w cycki rammiona i w uda....Moze nie u wszystkich ale znam taka jedna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykorr
Witam ! W listopadzie mam wyznaczony termin w klinice na liposukcje brzucha i posladków . Najważniejszy po zabiegu jest masaż Bardzo prosze o pomoc poszukuje wykwalifikowanej masażystki nie masażysty w Gorzowie Wlkp, Jest wiele salonow w których wykonują masaż limfatyczny ale zależy mi na osobie sprawdzonej i dobrej nie tylko na szyldzie. Czekam na odpowiedz to dla mnie bardzo ważne, jesli wiecie cos na ten temat prosze piszcie . Pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika77ie
chocbys sie zarznela cwiczeniami w ciazy,po ciazy i przed to jak masz sklonnosc do rozstepow to je bedziesz miala.bez wzgledu na kase jaka wydasz na kremy,i inne bzdury.dla wszystkich panienek ktore sie tu wypowiadaja jakie sa wspaniale,szczuple i idealne...nie chwalcie dnia przed zachodem slonca,troche pokory a i odrobinke zrozumienia dla tych ktore naprawde walcza o to zeby sie dobrze czuc w swoim ciele.nie wyjda ci rozstepy po ciazy?moze i nie,ale nie wysmiewaj sie z cudzych dramatow bo niewiadomo kiedy ciebie zycie czyms innym srogo doswiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiczka
juz niedlugo ide na operacje brzucha jestem po 2 ciazach i mam okropny bebzun! wyglada jak tarka oj sory jak zwisajaca tarka i jaest mi naprawede z tym zle! pytam ponownie czy wiecie cos o Dr Januszu jaskiewiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aktulim1551
Hey.. mam 15 lat i chcę se zrobić liposukcję brzucha i może ud. Mam 160 wzrostu i ważę 56 kg. Twarz mam ładną, lecz reszta okropna ;''( Nie podobam się sobie i pewnie innym też ..mam niską samoocenę. Trochę się boję tego zabiegu ale muszę se go zrobić, bo mnie nikt nie zechce ;'( a tak bardzo chcę się komuś podobać.. Odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrinia
Witam wszystkie kobitki!Mam prośbę szczególnie do tych które robiły sobie operacje plastyczne np. typu liposukcja, odsysanie tłuszczu, plastyka brzucha i jakiekolwiek inne.Bardzo prosze o wypełnieniu ankiety.Piszę bowiem prace magisterską o urodzie zabiegach kosmetycznych i o zdrowiu!Również proszę o wypełnianie pola z negatywnymi konsekwencjami jeśli takowe istniały!Dziękuję i oczekuję na odp na meila pati_p@interia.eu Szanowna Pani, Jestem studentką V roku socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Piszę pracę na temat „ Uroda jako wartość w życiu kobiet a zdrowie” zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa oraz dobrowolna. Dziękuję za czas i wysiłek poświęcony na wypełnienie tej ankiety Kwestionariusz wywiadu 1. Jak wiadomo każdy z nas posiada swój własny obraz idealnego wyglądu, jaki jest Pani? ................................................... 2. Czy Pani zdaniem wygląd fizyczny jest: a) Najważniejszy w życiu b) Dość ważny, ale nie najważniejszy c) Mało istotny d) Nie ma znaczenia Proszę uzasadnić swą odpowiedź ................................................... 3. Czy jest Pani zadowolona z własnego wyglądu? a) Tak b) Raczej tak c) Nie d) Nie wszystko mi się w nim podoba 4. Czy chciałaby Pani coś zmienić w swoim wyglądzie? a) Tak b) Nie c) Nie mam zdania Jeśli tak, to co chciałaby Pani zmienić? ................................................... 5. Czy podejmuje Pani lub podejmowała jakiekolwiek działania w celu upiększenia swojego wyglądu? a) Tak, podejmuję takie działania b) Podejmowałam, ale już tego nie robię c) Nie podejmowałam i nie podejmuję 6. Jakim zabiegom się Pani poddawała lub poddaje? a) Pielęgnacja skóry b) Zabiegi dietetyczne c) Zabiegi chirurgiczna d) Wszystkie powyższe e) Żadne z powyższych f) Inne: ....................................................... 7. Jakie zabiegi związane z pielęgnacją skóry Pani stosuje? a) Peeelingi i kremy b) Masaże c) Solarium d) Redukcja zmarszczek e) Żadne f) Inna odpowiedź: ................................................... 8. Jak często korzysta Pani z solarium? a) Częściej niż raz w tygodniu b) Raz w tygodniu c) Raz w miesiącu d) Raz w roku e) Inna odpowiedź: ................................................... 9. Czy uważa Pani, że odżywia się prawidłowo? a) Tak b) Nie c) Trudno powiedzieć 10. Czy stosuje lub kiedykolwiek stosowała Pani jakąś dietę? a) Tak b) Nie (proszę przejść do pytania 12) 11. Jeżeli tak, to jakie są (były) tego powody? a) Zalecenie lekarza b) Chęć zrzucenia wagi c) Chęć zapobiegania chorobom d) Namowa członka rodziny, przyjaciela e) Inne: ................................................. 12. Jakim innym zabiegom dietetycznym Pani się poddaje lub poddawała? a) Głodówki b) Ćwiczenia c) Odsysanie tłuszczu d) Nie stosuję takich zabiegów e) Inne: ................................................... 13. Czy pali Pani papierosy? a) Tak b) Nie (proszę przejść do pytania 15) 14. Jaką rolę spełnia palenie papierosów w Pani życiu? a) Likwidowanie, redukowanie stresu b) Kontrolowanie wagi c) Sprawianie przyjemności d) Nie spełnia żadnej roli e) Inne, jakie? ..................................................... 15. Zabiegi upiększające związane z chirurgią ciała, jakim się Pani poddawała to: a) Lifting twarzy, wygładzanie zmarszczek b) Korekty nosa, powiek lub odstających uszu c) Chirurgiczna likwidacja tkanki tłuszczowej d) Powiększanie piersi e) Żadne (proszę przejść do pytania 17) f) Inne: ................................................... 16. Zabiegi upiększające przy użyciu technik chirurgicznych stosowała Pani: a) Raz w miesiącu b) Raz w roku c) Rzadziej niż raz w roku d) Inna odpowiedź: .................................................. 17. Czy poddałaby się Pani kolejnemu zabiegowi upiększającemu za pomocą techniki chirurgicznej? a) Tak b)Nie 18. Jakie są przyczyny stosowania przez Panią zabiegów upiększających? a) Lepsze samopoczucie b) Chęć podobania się sobie c) Chęć podobania się innym d) Media promujące idealny wizerunek e) Inne: .................................................. 19. Co wpływa na częstość stosowania przez Panią zabiegów upiększających? a) Chęć uzyskania szybszych efektów b) Chęć uzyskania lepszych efektów c) Sytuacja finansowa d) Dostępność e) Inna odpowiedź: .................................................. 19.Czy zabiegi upiększające mogą być szkodliwe dla zdrowia? a) Tak b)Nie 20. Czy orientuje się Pani, jakie mogą być negatywne skutki nadmiernego stosowania zabiegów upiększających? a) Tak, znam wiele takich skutków b) Nie orientuję się Jeśli tak, to jakie to skutki?................................................... 21. Z jakich źródeł dowiaduje się Pani o takich skutkach: a) Telewizja b) Prasa c) Ulotki lekarskie d) Inna odpowiedź ....... ........................................... 22. Czy obawia się Pani negatywnych skutków zdrowotnych zabiegów upiększających? a) Tak, dlatego nie stosuję takich zabiegów b) Stosuję zabiegi tak rzadko, że są nieszkodliwe c) Obawiam się, ale i tak je stosuję d) Nie obawiam się 23. Czy doświadczyła Pani jakichkolwiek negatywnych skutków po zastosowaniu zabiegów upiększających? a) Tak, bardzo poważnych b) Tak, ale niegroźnych c) Nie doświadczyłam żadnych (proszę przejść do pytania 25) 24. Jakie to skutki? a) Infekcje b) Krwawienia c) Trwałe blizny, krwiaki lub obrzęki d) Choroby skóry e) Choroby natury psychicznej f) Inne skutki: ................................................................ 25. Jakie wartości są dla Pani najważniejsze w życiu? (proszę uszeregować chronologicznie według skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza najistotniejszą wartość, a 5 najmniej istotną). a) Zdrowie b) Uroda c) Praca i sukces zawodowy d) Rodzina e) Wykształcenie METRYCZKA 1. Data urodzenia............. 2. Wykształcenie a) Podstawowe b) Zasadnicze-zawodowe c) Średnie (maturalne) d)Wyższe 3. Stan cywilny a) Panna b) Mężatka c) Rozwódka d) Wdowa 4. Zawód wykonywany: .......................................... 5. Mieszka Pani: a) We Wrocławiu b) W okolicach Wrocławia 6. Miesięczny dochód wynosi: a) Do 1000 b) 1000-2000 c) Powyżej 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulewski
Ludzie ale bijecie pianę Uważam , że operacje plastyczne to jest sprawa osobista i nikt nie powinien wyśmiewać się z nikogo, że chce to zrobić. Każdy w takiej sytuacji wie, że musi się zmierzyć z wielkim cierpieniem i bólem. Do wszystkich przeciwników - nie zawsze ćwiczenie i dieta załatwią sprawę. Szukam dla mojej żony kliniki na operację plastyczną brzucha. Jest po 2 ciążach ( W każdej przytyła prawie 30 kilo i po jakimś miesiącu wracała do swojej wagi) i jej brzuszek wygląda po prostu tragicznie. Mi to nie przeszkadza ale ona się z tym strasznie czuje. ćwiczy non stop, figurka jak modelka a z brzuchem nic nie daje się zrobić. Podajcie proszę dobre kliniki w okolicy Poznania. Może opcja z Czechami też może być dobra tylko niech ktoś poda dokładne namiary na jakieś strony. Dzięki z góry i szacunek dla wszystkich, którzy mimo lęków i obaw zdecydowali się na operacje plastyczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×