Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacanówka

wielokrotny orgazm u kobiety... jak to zrobic?

Polecane posty

Gość pacanówka

Słyszałam, że kobiety moga bez problemu kilkakrotnie dochodzic do orgazmu, a ja juz po jednym jestem "nietykalna". Jak sie poprawic? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
w sumie mam podobnie, po jednym juz opadam z sil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej i najpewniej udawało mi się wprowadzić partnerkę powtórnie na szczyt ustami i jezyczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacanówka
o rany - wiec trzeba zacisnac zeby i probowac dalej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
wlasnie,kurcze ja tez moge miec jeden,a potem to juz nie jest to,chocbym na glowie stawala,i zawsze zastanawialo mnie jak to jest u innych kobiet,moze wiecej i bardziej rzeczowo sie wypowiedza te ktore maja wiecej orgazmow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty pytasz o metody utrzymywania podniecenia czy o to jak pozbyć się przeczulicy narządów po orgazmie :) Tutaj lasencje robią wielkie oczy jak się twierdzi, że podczas orgazmu są skurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacanówka
głownie chodzi mi o to jak sie pozbyc tego przweczulenia narzadow po orgazmie - rozumiem, ze trzeba poczkac troche, ale im dluzej czekam tym dalej podniecenie odchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :) hmmm, może wiesz skup myśli na tym co się dzieje w ramach Twojego \"ja\" podczas orgazmu a nie w obrebie narządów :) nie wiem w sumie co Ci poradzić, bo to faktycznie problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
powiem jak jest u mnie, niemozliwy jest wielokrotny o. poprzez stymulacje łechtaczki. tylko przy o. pochwowym., ten z kolei osiagam nizwykle rzadko ale jak juz to wielokrotny, do 5- 6 razy. po łechtaczkowym jakakolwiek próba powoduje ponownego pieszczenai powoduje konwulsje. po prostu nadwrazliwosc powoduje ze jestem nie do tkniecia. przy pochwowym, by był wielokrotnym wszystko u mnie zależy od partnera wieć rad ci tutaj nie dam. po moim orgazmie partner nie wychodzi tylko nadal penetruje. Dodam ze tylko z jednym partnerem tak mam wnie wiem czy ma to zwiazek z tym ze jestem dosyc mała, i tak facet o dużych gabarytach nigdy nie była w stanie doprowadzic mnie pochwowo, a facet z małym ale grubszym powoduje ze jak juz mam to wielokorotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
a macie jakies roznice miedzy orgazmem dopochwowym a lechtaczkowym???te orgazmy powiem szczerze strasznie mnie zastanawiaja ,bo w sumie nie wiem czy mam dopochwowy czy nie,lechtaczkowy to napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
oczywiscie ze jest i to ogromny, łechtaczkowy łatwiejszy i mam zawsze, pochwowy rzadko i jest zupełnie inny. barzdiej go czuc w całym ciele anie tak punktowo jak przy ł. Jet dłuzszy mocniejszy i jakby to powiedziec równiez przezywany w sferzy emocjonalno psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
czyli mam rozumiec ze przy orgazmie pochwowym sa takie uczucia dreszczy w calym ciele,a nie np. tylko w srodku i raczej czuje sie go caly czas dlugo i nagle przechodzi bez wiekszego punktu kulminacyjnego?.przy L mam punkt kulminacyjny taki raczej koncowy,przy pochwowym czegos takiego nie mam,i kurcze nie wiem czy to orgazm czy jest mi poprostu dobrze:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
prawdopodobniemasz pochwowy faktycznie nie jest on tak fizyczny jak ł., ja dodatkowo mam skurcze miesni brzucha i tzrzese sie ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
No tez mam trzesawki ale przy L,i jest on dla mnie duzo lepszy niz ten o ktorym sie dowiedzialam teraz od ciebie ze jednak go chyba mam,chociaz myslalam ze go nie mam:) a dla ciebie jesli mozna ktory jest bardziej odlotowy??? i moza sa tu jeszcze jakies kolezanki ktore sie na ten temat wypowiedza;) ot tak z ranka jakos mnie to dzis zastanowilo,tyle sie mowi o tych orgazmach ze w sumie to chyba oglupiala jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
nie nie trzesawki mam przy pochwowym -xle mnie zrozumiałaś ja wolę pochwowy, ale łecht bardziej rozluxnia no i mozna dojsc expresowo.a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
hehe no wlasnie dosc duzo,wstyd sie przyznac;)ale 3 z przodu mam,tyle tylko ze zawsze mnie ciekawilo jak to jest z innymi,orzeciez nie spytam kolezanki wprost..hej sluchaj jakie masz orgazmy?albo jak je przezywasz,tutaj dla mnie prosciej ,jak pewnie dla kazdego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
ja tez mam koło30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
podobno pochwowe ma niewiele koło połowa kobiet ja bardzo długo nie miałam, juz myslałam ze tak jestem jestem unerwiona i tyle, ale przy zmianie partnera wszystko sie wydało. jednak z tym z którym dochodziłam pochwowo sie rozstałam(sex to nie wszystko hehehe)i pozostają mi tylko łechtaczkowe. A masz stałego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaagda
najlepsze orgazmy mam w pozycji na jeżdzca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxox
a no mam meza,ciezka sprawa zmieniac partnera,jest calkiem dobrze,tyle tylko ze nie bardzo wlasnie rozumiem tych reakcjii:) bo jak mowisz ze wolisz P a ja wole L i mam wiekszy odlot,to jednak wychodzi na to ze albo kobietysa rzyczywiscie rozne,albo czasem nie potrafimy czegos znalezc u siebie:)...a wstyd sie przyznac ze mam okolo lat 3...bo w sumie powinnam o sobie wiedziec duzo,a jednak ciemna jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnieeeeee
nie przesadzaj, ze jestes ciemna wiesz wszystkie tak pitolą jak to im cudnie w łózku i maja orgazm pochwowy już przy grze wstepnej. baby tak naprawde nie są szczere wiesz jak rozmawiałam z ginekologiem to powiedział ze jedne sa unerwione tak ze maja wiecej zakończen wokół łechtaczki i tdad bedą miały silniejsz orgazmy własnie takie. Ja jak mówiłam miałam pochwowe ale tylko z jednym partnerem . Teraz mam tylko łechtaczkowe ale sa one silne i ja jestem zadowolona. tylko wiesz faceci to maja hopla na pukcie pochwowego ze czują tak jakby nie byli w stanie zadowolić i są sfrustrowani przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna po 40
Tak naprawdę to nie jest istotne jaki mamy orgazm. Ważne, że daje nam zadowolenie. I nam i naszym panom ;) . Jak dochodzę do wielokrotnego ?? Najlepiej na jeźdca. Po pierwszym razie, kiedy dojdę, zabieram się za pieszczoty mojego pana. Nie zastanawiam się, czy będzie następny raz, tylko myślę o nim. Lubię go pieścić, więc tylko chwilka ... i ... znowu dosiadam ;) . I to się potrafi powtórzyć kilka razy. Czasem wcale nie schodzę, bo i po co ;) jak jest dobrze. Ale zawsze pozwalam sobie na chwilkę odprężenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie jest sprawą oczywistą
że to czy kobieta może mieć orgazmy jeden po drugim- jest osobnicze. czyli jedna może mieć 7- 8 w ciągu dwóch godzin i będzie miała tylko "nogi z waty", a inna po jednym orgaźmie mówi "pas"- i nic więce nie da się zrobić. W takim wypadku radziłbym porozmawiać z partnerem i ustalić, ze po pierwszym orgaźmie musi być dłuższa przerwa, ale po to, aby się popieścić, poprzytulać, być dla siebie b. miłym, "uważającym". I po jakimś czasie znów powrócić czy do oralu czy też penetracji. Na to nie ma żadnej reguły- ŻADNEJ! Tylko obserwacja reakcji swojego organizmu może coś nowego wnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawiarniany filiozof
Jeśli po tym pierwszym orgaźmie jesteś zaspokojona i zadowolona, to po co Ci następne orgazmy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeaaaah
a ja wam powiem drogie kobiety,że wielokrotne orgazmy sa tylko wtedy,gdy nigdy nie byłyscie z mężczyzną,przy tzw pierwszych razach :D jak ja zaczełam pieścić się z moim facetem,to miałam po 2 orgazmy,jeden po drugim :D teraz niestety tylko 1 :( to kwestia przyzwyczajenia moim zdaniem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×