Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacanówka

wielokrotny orgazm u kobiety... jak to zrobic?

Polecane posty

Gość słoneczko z poznania
Nie zgadzam sie z Toba... moja partnerka zawsze ma po kilka orgazmow... poprostu jak juz ktos to powieział na pierwszym nie poprzestaje tylko jazda dalej... jest poprostu zaje....scie.. pozdrawiam...... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja powiem D
Hmmm jako dziewczyna powiem wam to co już mędziłam na innym temacie odniśnie orgazmów. Za orgazm odpowiedzialna jest łechtaczka a nie pochwa. Ze względu na to że łechtaczka jest róznie umiejscowiona bliżej lub dalej od wejścia do pochwy różnie bywa z osiągnięciem orgazmu. Generalnie to czy ma się w trakcie stosunku czy pieszczot nie różni się wiele tak samo są skurcze i przewrażliwienie łechtaczki. Jedynie to co nazwę uczuciem wypełnienia bardzo przyjemnego ;). Jeśli normalnie nie wychodzi to trzeba sobie pomóc ręką lub odpowiednio się "wygiąć". Jak już następuje to przewrażliwienie trzeba przez chwilę zastosować naprawde delikatne pieszczoty i można dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdziO
Kobieto..powiedz swojemu... chloptasiowi...zeby cie potraktowal bejzbolem...hehe moze podziala bo wiesz byc moze jestes zbytnio rozjebana a on ma za malego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja powiem D dokładnie tak jak napisałaś ,a reszta zależy od potrzeb seksualnych kobiety i jej zaangażowania emocjonalnego z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli facet jest naprawde pociągajacy dla kobiety i ja bardzo kreci a ona jest do tego wyposzczona to nawet lekkie dotkniecie sfer erogennych wyzwala u niej orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ćwiczenia tz jeleń masowanie piersi itd ...mozna pójść do szkoły http://www.tantra.jor.pl/ można nabyć ksiązkę http://www.dobreksiazki.pl/b2624-mistyka-rozkoszy.htm Mistyka rozkoszy Spis treści Wstęp 9 CZĘŚĆ I. Wprowadzenie 11 Rozdział 1. Czego dotyczą Nauki o Miłości 13 Rozdział 2. Rys historyczny 17 Rozdział 3. Jak odzyskać marnotrawiony potencjał seksualny 21 CZĘŚĆ II. Struktura energetyczna człowieka 23 Rozdział 1. Tao - czyli dwoistość jedności 25 Rozdział 2. Aura i czakramy 29 Rozdział 3. Transformująca moc Kundalini 39 Rozdział 4. Emocje. Twój największy sprzymierzeniec czy ogromny wróg. 41 Rozdział 5. Wizualizacja. Klucz do uwrażliwienia zmysłów 47 CZĘŚĆ III. Alchemiczne procesy gromadzenia i transformacji energii 51 Rozdział 1. Punkt za Milion Dolarów 53 Rozdział 2. Mięśnie Miłości - twój generator witalności 57 Rozdział 3. Bandhy. Regulowanie przepływu energii. 63 Rozdział 4. Oddech 67 Rozdział 5. Orbita Mikrokosmosu. Cyrkulacja energii wewnątrz organizmu 77 Rozdział 6. Złota harmonia 83 CZĘŚĆ IV. Kobiecość 85 Rozdział 1. Moc kobiety 87 Rozdział 2. Cztery twarze bogini - czyli kobieta zmienną jest 93 Rozdział 3. Intymna geografia kobiety 97 Rozdział 4. Anatomia kobiety 103 Rozdział 5. Hormonalna alchemia 107 Rozdział 6. Ćwiczenia dla kobiet 111 CZĘŚĆ V. Męskość 123 Rozdział 1. Siła mężczyzny 125 Rozdział 2. Intymna geografia mężczyzny 133 Rozdział 3. Anatomia mężczyzny 137 Rozdział 4. Hormonalna alchemia mężczyzny 141 Rozdział 5. Ćwiczenia dla mężczyzn 143 Rozdział 6. Przezwyciężanie impotencji 151 Rozdział 7. Kontrola wytrysku i przedłużanie stosunku seksualnego 155 CZĘŚĆ VI. Partnerstwo, czyli we dwoje do wieczności 163 Rozdział 1. Istota miłosnego zespolenia 165 Rozdział 2. Komunikacja partnerska 169 Rozdział 3. Słownictwo erotyczne 171 Rozdział 4. Przygotowanie komnaty miłości 173 Rozdział 5. Inicjowanie gry miłosnej 177 Rozdział 6. Magia dotyku 181 Rozdział 7. Czar pocałunków 185 Rozdział 8. Zestrojenie 189 Rozdział 9. Mistyka seksu 195 Rozdział 10. Eliksir młodości 203 Rozdział 11. Różnice między orgazmem kobiety i mężczyzny 207 Rozdział 12. Wspinaczka na kolejne szczyty rozkoszy 213 Rozdział 13. Najwyższa ekstaza. Orgazm głębinowy 217 Rozdział 14. Łóżkowe uzdrawianie 223 Rozdział 15. Sekretne misterium 231 CZĘŚĆ VII. Zakończenie 235 Rozdział 1. Rezultaty praktyk 237 Rozdział 2. Najważniejsza jest miłość 241 Bibliografia 243 Studio Astropsychologii stron: 256 format: 165x235. oprawa: miękka. Kategorie: Zdrowie-Terapie komplementarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraslka
a czy jest mozliwosc ze kobieta dostaje 4-5 orgazmow jeden za drugim . Czyli. ustpuje jeden i juz przychodzi nastepny. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiekD
no wlasnie..jak to jest z tym orgazmem..bo ja niewiem:]jestem dosyc mlody..i..nie za bardzo lapie te wielkokrotne orgazmy:)Moja pani ma..2-3..ale..neiwime.czy one nastepuja..jeden po drogim czy tez..w jakis tam roznicach czasowych:]....pomocyyy!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseu
skoro tak twierdzisz, to chyba nigdy nie przezywales stosunku z kobieta, albo jestes pedalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mnie ruchnacale to juz
jak trafisz na impotentke to i tak duzo zdolasz zrobic, orgazm dostaje sie w glowie potem w pipie, zmien partnerke na taka zeby sama na ciebie wchodzila, inaczej to zostanie tylko renia..,powodzenia w doroslym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soehfosehfoishfio
Banda debili.Zygac sie chce jak to czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaaaaaaa1234
i zaczyna sie,znowu beda zasmiecac a juz chociaz jeden porzadny topik robil sie.dobra kobitki olewamy "...." o orgazmie to ja niestety narazie moge napisac tylko o L,i mam wielokrotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliloli
Kiedy dochodzę do orgazmu nagle zaczyna się jakiś paraliż nie mogę dostać orgazmu co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ero
przepis jest prosty jebać do upadłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham............
a ja mam zazwyczaj z moim partnerem 3 orgazmy zawsze pierwszy kiedy mi robi minetke... drugi jak juz we mnie jest... a za 3 razem zazwyczaj dochodzimyw tym samym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokomanin
:) :* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos o tym wjem
ja robje mej partnerce długa gre wstępna masarz balsamem,lekkie pieszczoty paluszkami jezyczkiem, troszke tylek polize i cipke, no a jak jest gotowa to sama mnie ciagnie za.... i kaze wejsc w nia pozdrawjam a polecam lizaki i miodek do minetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxymalnie 2
Powiem jak to wyglaa u mnie: 2 orgazmy praktycznie pokolei są na porządku dziennym ale tylko przy sexie oralnym;) Oczywście po orgaźmie muszę odczekac chwilę, jakieś 30 sek i mimo to dotyk na początku wydaje sie być nieprzyjemny ale porzyzwyczajenie do niego trwa chwile, przy kolejnym razie ruchy języka muszą być od razu silne i szybkie, paluszek to samo....minuta i mam kolejny orgazm:P ale z 3 nie da rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cos o tym wjem
najlepjej kal pisałem gra wst, to jakis minim 1 org, sex,minetka w sumje 3 orgazmy czasem 4 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miewam podobnie. Do pierwszego orgazmu trzeba mnie długo lizać, w ogóle jakieś skurcze mam, nogi mi drętwieją... Ale po pierwszym orgazmie minutka przerwy i dalej. I tak mogę mieć nawet z 5! Ale później jestem wykończona :P Pochwowego orgazmu nigdy nie miałam...nie umiem tak dojść. Albo mam, tylko nie wiem, że to orgazm pochwowy. Jest mi super dobrze, dreszcze na całym ciele, ale nie jest on tak silny jak łechtaczkowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysyzg
jeśli macie panie problem z nadwrażliwością to spróbujcie afrodyzjaków, takich z sex shopu, wzmagają podniecenie, no i zawsze jest 69, jeszcze mi żadna nie powiedziała że ma dość minetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikanda
>>> Kiedy dochodzę nagle zaczyna się jakiś paraliż nie mogę dostać orgazmu co mam zrobić? Mam to samo.. Niedawno rozpoczęłam współżycie i myśle że może jestem jeszcze zbyt spięta nie wieeem.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubiak
mam pytanie :) czy to normalne ze jak smyram moja kobiete po lechtaczce to ona zaczyna sie smiac i zwijac ? bo z minetka jest inaczej bo tylko lezy rozluzniona z usmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek5
Jak to zrobić? To tak jak z myciem głowy... "czynność powtórzyć" czyli jeszcze 1 raz albo i 2 razy. Zwykle czas trwania tego 2-go i 3- go razu jest kilkakrotnie dłuższy niż pierwszego a w tym czasie kobieta ma szanse na wielokrotny orgazm. Np. moja zona mówi że: "w powtórkach jestem lepszy". do Chikanda: traktować to na całkowicie luzie, w ogóle nie myśleć o tym i więcej spontaniczności, a to przyjdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia8833
Jeżeli chodzi o nadwrażliwość pochwy po orgaźmie to może być to spowodowane uczuleniem na lateks ;/ sama tak miałam i dopiero nidawno dowiedziałam się że jestem na to uczulona :) Ale to jest tylko jedna z wielu opcji :) Powody mogą być rożne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu wyszła książka poruszająca temat kobiecego wielokrotnego orgazmu pt. "Daj jej orgazm". Jest tam wszystko ładnie, pięknie opisane :-) Powinna to być lektura obowiązkowa dla każdego facet, który chce uszczęśliwić swoją "pannę". Nie będę się tutaj rozpisywał na ten temat, po prostu wszystkich zainteresowanych zapraszam pod adres: http://www.kobiecyorgazm.e-zarabianie.eu/ ja już przeczytałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz od orgazmów
do: kawiarniany filiozof Zawsze lepiej mieć więcej niż mniej. A tak ogólnie, facet musi mieć trochę siły fizycznej połączonej z dużym przyrodzeniem i nie ma kobiety którą chcąc się kochać nie dostanie wielokrotnego, trzeba być długodystansowcem i wiedzieć jak dojechać kobietę. Jest takie przysłowie: roboty nie przerobisz, baby nie przeruchasz; Stwierdzam jednoznacznie z autopsji, że da się babę przeruchać tak że już mdleje z braku sił, po 8 orgazmie. Jestem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczekkkk
Jestem bardzo mloda osoba mam 28 lat ...chcialam sie wypowiedziec na temat wielokrotnego orgazmu...ja kochajac sie ze swoim chlopakiem dochodze do 5 razy ale potem padam i sama sie zastanawiam czy to jest normalnie musze sie wykochac z nim dopiero mam spokoj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×