Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pacanówka

wielokrotny orgazm u kobiety... jak to zrobic?

Polecane posty

Gość dojrzala
Miałam podobnie, przy orgazmie łechtaczkowym tylko jeden i przy jakimkolwiek dotknięciu już nie mogłam tak czuła tam byłam. Po trzecim porodzie byłam bardzo luźna i mąż zaczął mi wkładać dłoń do pochwy, wtedy było mi dobrze i mogłam mieć kilka orgazmów po sobie. Teraz doszedł do takiej perfekcji w tym, że prawie zawsze mam orgazm wielokrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o porady
z moich wieloletnich doświadczeń wynika, że wbrew różnego rodzaju stereotypom o rozepchanych itp... kobieta czym luźniejsza w pochwie tym lepsze ma orgazmy ;) zresztą tak jak dojrzała mówi, potwierdza że sama też tego doświadczyła, więc to nie tylko moje spostrzeżenie, tylko jednak trzeba zwiększyć kaliber sprzętu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anon123
a Wy baby, to niedługo byście sobie tam w piczki wkładały wielki termos albo gaśnice :D, tylko ciekawi mnie czy później zwykłych rozmiarów męski członek wam będzie w stanie dogodzić??? i czy jak wsadzi do takiej wielkiej jamy, czy poczuje coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal933
ona ma dosc po pierwszym jej orgazmie, gdy je jeszcze jestem w pelni sil jak mam ja zachecic do dalszego seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwariowanaja
Tutaj muszę się pochwalić,nie wiem jak to jest możliwe możecie nie uwierzyć śmiać się czy cokolwiek ale ja ze swoim partnerem pobiliśmy rekord chyba świata,w ciągu ok 5 godzin miałam ok 100 orgazmów nie wiem jak to jest możliwe,ale mój ukochany ma tu po prostu mistrza wie jak mnie dotykać co na mnie działa zna mnie moje potrzeby,gdy jesteśmy ze sobą świat po prostu nie istnieje żyjemy sobą swoimi ciałami jesteśmy wciąż nienasyceni,po prostu bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z zoną jestem od ponad 12 lat sex coraz rzadziej i nieciekawy. kiedys bylo dobrze teraz jest lipa straszna. zona oziębła orgazm ma bardzo rzadko czasami odnosze wrazenie ze "daje" mi zeby miec sw. spokoj. od prawie roku mam kochanke i spotykamy sie od czasu do czasu jest starsza ode mnie i potrafimy kochac sie godzinami. czasami jeden stosunek trwa ok 1,5 godziny (bez gry wstepnej) a potrafimy tak kilka razy jak mamy dla suebie wiecej czasu. na poczatku wiadomu nie znalismy sie i było roznie. teraz poprostu ona odlatuje. potrafi miec kilka kilkanascie ograzmów w czasie jednego stosunku. wiec niech nikt nie mowi ze to niemozliwe ( mowie o o. dopochwowych) łechtaczkowy wg mnie w 90 % zawsze jest łatwiejszy do osiągniecia uwazam ze to tylko kwestia dobrania partnerów nauczenia sie siebie i pozbycia wstudu ( oczywiscie w granicach zdrowego rozsadku) pozdrawiam wszystkich kochających s.x ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktoś już wcześniej napisał żel libidizer jest po prostu bezkonkurencyjny, swój mam także ze sklepu-intymnego.pl Ma świetny zapach i skutecznie potęguje doznania..... bez niego seks to już nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pani może mieć orgazmy wielokrotne, jedne sa naturszczykami, a inne trzeba tego nauczyć. Problem tkwi w głowie. Od dzieciństwa wmawia się nam że sex jest obrzydliwy brudny grzeszny etc. Cały pic polega na odblokowaniu psyhe. Oraz rozmasowania całego ciała w którym zalega stres może zalegać latami. Dam przykład bóle menstruacyjne u mojej żony zaczęły się po urodzeniu dziecka i trwały długie lata, aż gdzieś w necie dorwałem książek o masażu i seksie tantrycznym i o dziwo podziałało ,oczywiście nie za pierwszym razem ale po trzech m-cach masażu teraz nawet nie wie że co to ból przy okresie ,a zwijało ją strasznie. Seks też się poprawił, teraz jest codziennie.a był raz na m-c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzollo
Nie jest to wcale trudne, pod warunkiem, że posiada się podstawową wiedzę na temat budowy kobiecego ciała, jej czułych punktów i jak je w odpowiedni sposób stymulować. Ja polecam świetny darmowy kurs Mistrza Seksu, na którym dowiecie sie wielu ciekawych rzeczy na temat wielokrotnego orgazmu u kobiety, czym jest kobiecy wytrysk, gdzie znajduje sie punkt G i inne wrażliwe punkty na ciele kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym miec takie problemy jak wy :( bo moim marzeniem jest w ogole uprawiac seks :( Jestem mezatka 16 lat i zero seksu , od czasu do czasu szybkie *****nko bez pieszczot ( czyli tak 2-3 razy w miesiacu) , nie wiem co to palcowka czy seks oralny o analnym lub fistingu czy orgazmach nie wspomne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam,super sprawa raz w zyciu,z Nim coś fantastycznego,nieziemskie uczucie,moze dlatego,ze to była miłość,prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero teraz w wieku 46 lat i po 23 latach małzeństwa mam orgazm wielokrotny - ale nie z mężem, stety-niestety ! Z mężem nie uprawiałam seksu już 6 lat, od 2 lat zaczęłam chodzić do masażysty, bardzo przystojnego, najpierw długo mi masuje plecy, nogi i pupe, potem pachwinki - podkłada mi wałek pod biodra żeby pupa była mocno wypieta, długo mi masuje moją muszelkę, wtedy juz jestem bardzo wilgotna i podniecona, On wkłada palce a drugą reką pieści moje sutki, to jest taki jeden długi orgazm z trzema-czterema falami , pulsuję całym łonem i o***tem, muszę potem poleżeć z 15 minut zanim odzyskam władzę w nogach, oczywiscie rewanżuję Mu się ręcznie, ustami albo kończy we mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze a ja nie wiem jak to jest mieć 1 orgazm mam wielokrotne zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie tak stara mąż, czy kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest mieć tylko jeden orgazm , zawsze mam kilka na ogół polączone z wytryskiem niekiedy aż bywa krępująco .... może to kwestia temperamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się tu krępować? Taka jest natura :) Nic tylko sie cieszyć! Taki orgazm to bajka! A wielokrotne orgazmy, to też coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona dosyc jest oziebla i niewierna, lepiej posuwac kochanke, odplacac pieknym za nadobne, pamietajcie niektore baby to hooje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ainka
Miałam paru partnerów którzy szybko dochodziłi więc nie miałam czasu by się rozgrzac i dojść wielokrotnie. Obecny jest dlugodystansowcem co ciekawe dochodzi bez wytrysku parę razy i daje mi szansę na wielokrotne orgazmy w pozycji na jeźdźca 5lub 6 to standard +długa gra wstępną i jest cudownie za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morinho
Przyznam, ze mam spore doswiadczenie, ale do tej pory poznalem tylko dwie kobiety, ktore potrafily szczytowac wielokrotnie. Najczesciej przy seksie oralnym, poprostu nie przestawalem piescic partnerki po pierwszym orgazmie, ale delikatnie lizalem lechtaczke... po chwili szczytowaly poraz kolejny.. i potem znow... Ostatnia partnerka krzyczala i wila sie gdy dochodzila 4 albo 5 raz. Prosila abym piescil ja dodatkowo palcami... wtedy miala odjazd niesamowity.. Musze powiedziec, ze niezle mnie to podniecalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cialo mozna wycwiczyc, ja potrafie miec orgazm kilkanascie razy w ciagu kilkunastu minut. Oczywiscie tylko z moim facetem bo nie zna nikt mojego ciala jak on, zna je lepiej niz ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morinho
hm.. inne partnerki nie chcialy byc po pierwszym orgazmie TAM wogole dotykane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kiedys nie chcialam, partner musi perfekcyjnie znac cialo kobiety a na to potrzeba moim zdaniem wielu lat praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic    No1
Trening czyni mistrza, tyle mogę powiedzieć. Potrzeba baaardzo dogłębnej znajomośc***artnerki :D Dogłębnej w wielu znaczeniach, bo sama cielesność nie wystarczy. Trzeba w konkretnym momencie uderzyć w miękkie, że tak powiem - znienacka aktywować fetysz np. Ale, jak pisałem, do tego trzeba partnerkę trochę poznać. Tylko raz udało mi się to zrobić z jedną z absztyfikantek, za to z żoną prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie zgodzę się. Ciało kobiety jest jak droga, a znajomość znaków jakie ona daje jest drogowskazem do rozkoszy. Podążając tą drogą i czytając znaki można nieraz doprowadzić do orgazmu, ale trzeba umieć czytać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno przyda się też podniesienie swojej sprawności mnie pomógł Titan Gel dzięki niemu mój penis jest większy a erekcja trwa dłużej więc jest dużo lepiej w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×