Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Indyjskie Filmy - Bollywood Rules !!!

Polecane posty

Gość sowiutka
A ja lubię bo można sie wiele nauczyć i dowiedzieć o ich kulturze. To właśnie jest w tym najpiękniejsze. Może czasem obejrzyj taki film albo wcale nie oglądaj to może natchnie cię coś i w końcu przekonasz sie,że taki film trzeba czuć i rozumieć i wtedy zaczyna sie najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naina
Moim zdaniem te filmy są super ja jak je oglądam to jakbym była zahipnotyzowana .A właściwie super to mało powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
No pewnie one są zaczadziste naprawdę lubię je oglądać bo są super sceny takie, które mnie zachwycają oscary powinny dostać te filmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
Hejka dzisiaj moja koleżanka powiedziała, że się popłakała na filmie Czasem słońce, czasem deszcze. Ona go oglądała po raz pierwszy. To jest przykład jak poruszają ludzi produkcje indyjskich filmów a szczególnie miusicli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
Pamiętajcie o swoich przyjaciołach tak jak ja pamiętam o swoich. POzdrawiam cie Gosiu i tęsknie mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolunia1
jak widze to większość filmami z bollwood zaraziło się od obejrzenia czasem słońce ,czasem deszcz:) i musze przyznać mnie ten film także zauroczył:) i bardzo bym prosiła o informacje z jakich stron można pobrać te filmy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolunia1
a mam jeszcze pytanie czy można skadś ściągnąć tłumaczenia do piosenek bo naprade są super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
z tego co wiem to można ściągnąć lektora na komputer ale nie wiem jak moja koleżanka sobie ściągnęła a tłumaczenie piosenek to wpisz np: na google może będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alat
hej byłabym wdzięczna jakby ktoś przesłał mi piosenki z filmów "czasem słońce czasem deszcz" i "gdyby jutra nie było" z góry thx mój e-mail alat89interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lachchi
hej ja też uwielbiam filmy bollywood zwłaszcza te z Shah Rukh Khanem pierwsze obejrzałam Czasem słońce czasem deszcz i było po mnie chciałam obejrzeć następny i następny to po prostu wciąga mój ulubiony to Kal ho naa ho a muzyka i stroje w tych filmach są niesamowite jeśli ktoś wie z kąd mozna ściągnąć te filmy to prosze przeslijcie mi z góry dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiulka2222
nie wiem skąd ściągnąć te filmy bollywood. mam bearshare ten program ale jakos nie moze mi sciągnąć mozecie napisac jak najlepiej najszybciej sciagnac te filmy najlepiej z lektorem polskim lub z napisami. prosze was napiszcie jak wy to robicie bo mi bardzo sie podobaja te filmy. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka009
A co póżniej się robi z tymi linkami??????? Prosze pomószcie mi ja nic nie wiem o ściąganiu filmów. A tak bym chciała ściągać te wspaniałe filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SomeeSay
mam świetną stronke.. z najnowszymi filmami bollywood!!! :) tylko że niestey nie da sie ani ich ściągnąć z niej ani wgrać napisać.. są w ojczystym języku..:( ale jeżeli komuś to nie przeszkadza (tak jak mi :P) to wysyłam ades: http://www.matrimonialbank.com/bollywood/bollywood-movies.html mam również świetną stronke z wyszukiwarką piosenek bolly : http://www.apunkabollywood.net/browser/category/view bardzo łatwe i szybkie ściąganie:):) pozdrawiaam :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaAgGuUsSkKaA
Hinduskie filmy sa naprawde swietne i wszystkie te produkcje hollywoodzkie moga sie chowac:P Kazdy film hinduski laczy ze soba elementy smieszne oraz smutne. Sa bardzo madre ucza szacunku do rodzicow i starszych.Mam 3 ulubione filmy tej produkcji choc kazdy jest siwetny a mianowicie Czasem slonce czasem deszcz Gdyby jutra nie bylo Veer-Zaara Ten ostatni jest naprawde swietny i serdecznie polecam. Tylko uwaga film jest bardzo wzruszajacy takze radze zrobic wielki zapas chusteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleq22
Hej ja też kocham bardzo te filmy :*** obejrzałam tylko troche ;;/ czy byście byli ta kkochami i przesłali mi na poczte jakiś film ?? jakiś najfajnieszy tylko ja mam już kal ho naa ho jestem przy tobie saalam namaste jestem przy tobie Veer - zaara prossz e jak coś to piszcie na gg : 7347896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaa669
zakochałam się w tych filmach. Ktoś może mówić że jestem prosta i głupia że je oglądam ale mnie to nie obchodzi, podobają mi się bo są inne niż te amerykanskie produkcje ociekające seksem i brutalnością ;/ Jeżeli chodzi o ulubione filmy to: Czasem słońce, czasem deszcz Veer-Zaara Trudna droga do miłości Pozdrawiam wszystkich bolly-maniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakura-chan
może i są proste, przewidywalne i z mało ambitną fabułą, ale te piosenki, stroje i indyjska kultura wszystko rekompensują ^_^ osobiście uwielbiam "Dhoom 2" i "Salaam Namaste".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka2
Hej ja też kocham bardzo filmy z Bollywoodu mam ich 17 mam już ahista ahista dhoom bunty & babli don veer-zaara asoka czsem słonce czsem deszcz żona dla żuchwałych serce ze złota gdyby jutra nie było jestem przy tobie Duna i uprzedzenie bo to jest miłość nigdy nie mów zegnaj deydas kroki w chmurach josh mam prosbe jak ktoś ma jakieś inne filmy to poosze o przesłanie na e-maila nutka_malutka2@o2.pl bardzo byn chciała obejrzec : Salaam Namaste/Trudna droga do miłości Fanaa Chokher Bali / Gra namiętności Dil To Pagal Hai /Serce jest szalone Mohabbatein / Miłość żyje wiecznie Yeh Lamhe Judaai Ke / Miłości nie oszukasz Ishq hai tumse / Tak bardzo Cię kocham Preethi Nair/ Kolory miłości Yeh Lamhe Judaai Ke/ Miłości nie oszukasz Shart: The Challenge / Zakład o miłość Holiday / Dzisiaj tańczę jutro kocham Kabhi Haan Kabhi Naa/ Czasem tak, czasem nie bardzo prosz jak coś to piszcie na gg :4035378

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaa812
ja uwielbiam 'Gdyby jutra nie było' wyłam jak bóbr :))) te filmy wzruszają...są piękne i mam przyjaciółkę , która jest szalenie zafascynowana bollywood i Indiami :) he pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia1359
hej mam pytanie ma moze ktos ten film Coś Się Dzieje (Kuch Kuch Hota Hai)jak tak to bardzo prosze bo ponoc jest bardzo ładny a ja mam trudności ze ściągnięciem tego filmu.Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajol009
Mam taką samą proźbe co ewcia1359 z Góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaa37
Boże te filmy są cudowne !!!!!!!!! Cały dzień mogłabym je oglądać. ale ja też mam problemy z ich ściągnięciem . Jak ktoś by miał Dona we współczesnej wersji to baaaardzo proszę o przesłanie mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donara
mam prożbe czy ktoś moglby mi poprzesyłać filmy bollywood? Bardzo mi sie podobaja sa poprostu super nic ich nie zastąpi. Jest w nich pokazana prawdziwa miłość i cierpienie ,PROSZE JEZELI BY BYL KTOS TAKI UPRZEJMY DZIEKUJE Z GÓRY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donara
mam prożbe czy ktoś moglby mi poprzesyłać filmy bollywood? Bardzo mi sie podobaja sa poprostu super nic ich nie zastąpi. Jest w nich pokazana prawdziwa miłość i cierpienie ,PROSZE JEZELI BY BYL KTOS TAKI UPRZEJMY DZIEKUJE Z GÓRY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1001
Trylogia, na którą składają się takie filmy jak:"Fire", "1947: Earth" i właśnie "Water".Podobno super tylko nie wiem z kont je ściągnąć jeśli ktoś wie proszę o stronkę.Z góry wielkie dzięki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oski313
Filmy z Bollywood som super a każdy kto sądzi ineczej jest głupi i się nie ZNA moimi ulubionymi są -Josh -Nigdy Nie Mów Żegnaj -Jestem przy tobie i -Czasem słońce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1001
W środę 18 06 08 na CANAL+ o godzinie 17.55 będzie "woda Indie 2005 polecam bo to jedna z niewielu okazji by go zobaczyć a do ściągnięcia jest nie możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfgrtg
polecam filmy: duplicate om shanti om kamasutra main hoon naa kal hoo na hoo fanaa Kabhi Alvida Naa Kehna Veer-Zaara Asoka mohabbiten kuch kuch hota hai Dilwale Dulhania Le Jayenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×