Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Indyjskie Filmy - Bollywood Rules !!!

Polecane posty

te filmy sa poprostu super ten taniec spiew wogule ine sa od innych a ten aktor Shah Rukh Khan jest cudowny ... po obejrzeniu jednego filmu chciałam jeszcze wiec zdobyłam ich kilka i nadal poszukuje jesli macie jakies odezwijcie sie do mnie plisss :) jak narazie obejrzałam : 1) Czasem słońce czasem deszcz 2) Gdyby jutra nie było 3) Hum Tum 4) Chalte Chalte ( Idziemy razem) 5) Yaadein 6) Dilwale Dulhania Le Jayenge ( zona dla zuchwalych) 7) Main Hooh Na ( Jestem przy Tobie) 8) Kuch Kuch Hota ( Cos sie dzieje) 9) Hum Tumhare hain sanam ( naleze do ciebie kochanie) 10) Dil to pagal hai 11) Phir Bhi Dil Hai Hindustani 12) Bunty and Babli 13) Dhoom 14) Swades (Mój kraj) ... narazie to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madżenka xPP
Hejka słońca =* mam do was prosbe. no wiec jak byscie mogli to prosze ale to bardzo prosze przeslijcie mi jakies piosenki hinduskie na adres trolejbusik5@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhilles
a moglby mi ktos odstapic pare tych filmów bo ciezko sie sciaga a zaczelo mi sie to podobac sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia0406
polecam tez oprocz "czasem slonce czasem deszcz" i "gdyby jutra nie bylo" z tej samej serii "milosc zaary i wira" poprostu super film warto obejrzec!!! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska 4447
Indyjskie filmy sa super :) najfajniejsze w nich sa tance i piasenki :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio oglądałam z kuzynką \"Gdyby jutra nie było\". Uwielbiam ten film. Sprzydałby się taki uparciuch w moim życiu. Polecam. ^.^ Mam pytanie. Czy ktoś przez przypadek nie ma nut do tego głównego utworu w tym filmie? Chyba nosi taki sam tytuł jak film \"Kal ho naa ho\". Właściwie wystarczyłyby mi akordy. ^.^ koto666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia 21-7
Bollywood mnie porwało :) Nie patrafie powiedzieć który film podobał mi się najbardziej... wymienie kilka moich ulubionych ... Kal Ho Naa Ho, Czasem słońce, Don (wspólczesna wersja)>tego nie da się nie lubić... zwłaszcza fonom srk< Veer-Zaara, Faana , Rang de Basanti, Paheli >choć bajkowe to świetne... wąsik poraża xD < Kuch Kuch hota hai i oczywiście rewelacujna Żona dla zuchwałych :) Nie wciągnął mnie Kaho Naa Pyaar Hai >hitrick jest tak flegmatyczny ze masakra< a także Mój kraj >rzecz gustu, b wiem ze niektorzy bardzo lubią.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszona do ogladania
Polecam wiekszosc filmow z Om Puri, jednym z najlepsztch aktorow hinduskich. No i cos z bardziej kontrowersyjnych: "Fire" o milosci dwoch kobiet. Nie wiem czy jest w polskiej wersji jezykowej. A z typowej produkcji bollywoodzkiej "Devdas" i "Baghban".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli.eli
donPedro:D:D świetne, mało z krzesła nie spadłam ze smiechu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indifan
Może i tandetne, ale i tak je uwielbiam. Ogladnełam ich wiele i zaczyna mi już brakować następnych. Kultura hindusów jest fascynująca. Kino to jest wyjątkowe i kto powiedział że tylko tzw "ambitne" filmy sa godne zobaczenia. Gdyby bollywood nie było nic warte czy naprawdę miałoby tylu fanów na świecie. Moim filmem startowym był: Czasem słońce czasem deszcz, a ulubione to 1. Kuch kuch hota hai (coś się dzieje) 2. Salaam namaste 3. Hum Tum 4. Bunty i Babli 5. Fanaa 6. rang de basanti 7. chalte chalte 8. Bluffmaster itd. itp.... Jeżeli komuś muzyka, teksty,gra aktorska nie odpowiadają nikt nie zmusza do oglądania. Moi znajomi mają ze mnie niezły ubaw, że to oglądam, ale jakoś nie bardzo mnie to rosza. Każdy lubi co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirya
Bollywood jest NAJLEPSZE :) Filmy które oglądałam to: 1) K3G 2) Kal Ho Naa Ho 2) Asoka 3) Duma i Uprzedzenie 4) Main Hoon Na 5) Kuch Kuch Hota Hai 6) Fanaa 7) Veer-Zaara 8) Devdas 9) Dil Se 10) Dil To Pagal Hai 11) Hum Tum 12) Salaam Namaste 13) Jaan-E-Mann 14) 36 China Town 15) Baabul 16) Bunty aur Babli 17) DON 18) Chalte Chalte 19) Żona dla Zuchwałych 20) Paheli 21) Koi...Mil Gaya 22) Krrish 23) Baazigar 25) Kabhi Alvida Na Kehna 26) Dil Chahta Hai 27) Swades I ściągam następne :) BOLLYWOOD RULEZ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirya
Jakby ktoś chciał się dowiedzie więcej o filmach, aktorach, piosenkach to zapraszam na www.rodem-z-bollywood.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdssdsdss
hej pliss przyslijcie mi jakas pisenke z filmow z booliwod i jakis filmiki na agnieszka.winnicka11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANJU
hm dop zobczylam taki watek ja obejrzlm juz okolo 100 filmow bollywodzkich i nie jest mi malo.sa kolorowe cieple i po stresujacym dniu lubie sisac przed kompem i wlaczyc jkais fimik pelny relaks.te filmy mimo wszystkiego bardzo duzo przekazuja tylko trzeba si umiectego doszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PinkaL...
Hejka! mam BIG prośbę podajcie mi dokładny adres skąd mogę ściągnąć filmy(z polskim tekstem) i muzykę :)please buźka i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetstar14
hey jesli macie jakies indyjskie filmy na kapie i mogli byscie mi je przeslac to prosze napiszcie na moj numer gg 5377718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetstar14
nio chyba ze chcecie mi odrazu przeslac na email jak cos to marcia142@buziaczek.plz gory dzx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
Indyjskie filmy są super, szczerze to nie wiem czemu. Gdy pierwszy raz obejrzałam Czasem słońce, czasem deszcz to we mnie coś wstąpiło. Wcześniej zanim obejrzałam ten film to jak widziałam coś podobnego to omijałam to, i teraz wiem,że były to piękne historie różnych ludzi,które wzruszały, a zarazem dawały wiele do myślenia. Od tamtej pory interesuje sie kulturą Indii, nawet mam figurę Buddy ale i niedługo kupie figurę Krihny. Ja uważam, że hinduskie filmy nie są tanie jak disco polo. Mam nadzieje,że kiedyś pojadę do Indii i poznam lepiej ich kulturę. Pozdrawiam Kasia z Elbląga. Ps: kocham styl ubierania sie hinduskich kobiet jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
jeśli chcecie porozmawiać czasem na temat Indyjskich filmów to jestem na gg. 9645201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
1 stycznia we wtorek o 11:30 na polsacie będzie film Czasem słońce, czsem deszcz. Serdecznie zapraszam do oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzaanka27
bollywood? oczywiscie ze maaaaasa!!!!! to naj naj filmy! a te piioosenki? och. zajebiste. kocham te filmy. najbardziej "gdyby jutra nie bylo" albo "don" kochac kochac^^ hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
Piosenki są super mam pełno piosenek na płycie teraz nawet słucham hehe piosenek z filmu ''Gdyby jutra nie było'' lajcik hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizka allorona
to fakt,filmy tego typu są najciekawsze,te stroje i muzyka,no coś pięknego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja nie lubię długich filmów,zazwyczaj zasypiam,a kiedy patrzyłam na ten film ani razu się nie zdrzemnęłam .to porostu cud Ps.:TO MóJ NR GG, 5027866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiutka
To mam nadzieje,że jutro obejżysz film na polsacie hehe a poza tym powiększam znajomości dzięki tej stronie hehehe zaje..... dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuttyHTF2
Ja nie lubię starych indyjskich filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×