Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Indyjskie Filmy - Bollywood Rules !!!

Polecane posty

Gość tunia2003
Te filmy są najlepsze. Mam dopiero kilka ale już widzę skutki ich oglądania. A Shah Rukh Khan jest boski. Chciałabym go kiedyś poznać. Zakładam jego fun klub. Jeśli ktoś się będzie chciał coś dowiedzieć niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R120
witam, bardzo mi się spodobały indyjskie filmy. proszę o link lub o jakieś filmiki na pocztę. plis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RitikA
SIEMKA MAM OGROMNiasta prospe macie na kompach filmy ?pleas przyslijcie mi na gg 8898686 albo na maila ewulka100@o2.pl dzieki buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duma i uprzedzenie
Witam mam do was małe pytanko ;) Czy ktoś z was oglądał może film \"Duma i Uprzedzenie\"? Właściwie to chodzi mi o muzykę... w pewnym momencie pojawia się taka w typie disco.... Kiedy są na plaży .... Po niej śpiewa Ashanti..... błaaagam ;) nigdzie nie mogę znaleźć jej tytułu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipetka
pelno teraz tych filmow w gazetach, po co sciagac skoro legalnie za to 8-9 zlotych mozecie je miec?:P wio do sklpeu i rozejrzec sie po polkach lenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeczek
Indie ciekawią mnie bardzo, lubię poczytać o nich jakąś dobrą książkę (coś w stylu niedoścignionego "Białego tygrysa" Aravind Adiga). samo bollywood niezbyt mnie zafascynowało, może nie dałem mu wystarczająco dużo szans? a może podpowiedzcie jakiś tytuł, który na pewno mi się spodoba i się nawrócę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżast *
Hej ;D Moglby ktos mi wyslac jakies filmy z bollywood na meil? justyna.antoszkow@wp.pl By7labym bardzo wdzieczna ;] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolly
Ja też uwielbiam oglądać filmy bollywoodzkie. Polecam 'czasem słońce, czasem deszcz" , "ta ra rum pum" , "żona dla zuchwałych",

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolly
Zna ktoś jaką stronkę, z której można by było ściągnąć filmy bollywoodzkie za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julietta1994
hej :] ja też uwielbiam Bollywood :* o wiele bardziej interesują mnie właśnie filmy bollywoodzkie niż te "z przereklamowanymi gwiazdkami Hollywoodu"..;/ jeśli mogę prosić to bardzo proszę żeby ktoś przesłał mi na adres e-mailowy jakieś filmy bo mi się ciężko ściągają..;/ z góry dzięki..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna-fanka
Właśnie jeśli by ktoś miał jakiś fajny dostępny dla wszystkich link do ściągania filmów właśnie tego typu to bardzo proszę żeby ktoś go tutaj zamieścił. Z GÓRY DZIĘKUJĘ:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzanetka
witam. tez uwielbiam bollywood ale ciężko znaleść cos na necie jeśli macie to dajcie jakieś stronki do ściagania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeeeeee!
to najbardziej beznadziejna debilna i kiczowata kinematografia pod sloncem!gorsza to juz jest chyba tylko moda ma sukces!zero ambitnych tekstow skacza jak malpy w cyrku wywracaja oczami!ogladalam z 10 minut jakiegos hinduskiego gowna z 5 minut w wakacje.dluzej sie nie dalo przysiegam!!!dno i wodorosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It's_cool
Moim zdanie są fajne dlatego że różnią się od tych amerykańskich. Dla mnie najlepsze są te najnowsze, bardzo mi się podobał film Chori Chori(nie jestem pewna czy taki był tytuł). A tak poza tym jak się komuś nie podobają takie filmy to po co je oglądacie nikt wam na siłę nie każe oglądać. Ci co je uwielbiają to oglądają a tym co się nie podobają to niech się nie wypowiadają bo i tak nikt was nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość It's_cool
Moim zdanie są fajne dlatego że różnią się od tych amerykańskich. Dla mnie najlepsze są te najnowsze, bardzo mi się podobał film Chori Chori(nie jestem pewna czy taki był tytuł). A tak poza tym jak się komuś nie podobają takie filmy to po co je oglądacie nikt wam na siłę nie każe oglądać. Ci co je uwielbiają to oglądają a tym co się nie podobają to niech się nie wypowiadają bo i tak nikt was nie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bollyworld
Witajcie Piszcie na admin@bollyworld.pl Dobra stronka to bollyworld.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikukikiu
od nie dawna zczelam ogladac takie filmy, zupelnie przez przypdek obejrzalam jeden(nie pamietam tytulu) i bardzo spodobaly mi sie nie ktore piosenki i tance i zcelam szukac czegos podobnego na youtube, ogolnie to fabuly tych filmow sa takie sobie( oczywiscie nie wszystkie, bo nie ktore sa na prawde dobre) i trafiaja sie tandetne piosenki i inne fragmenty , ale te filmy maja cos w sobie,sa kolorowe i wsole, dzieki tym filmom zinteresowalam sie tamtejsza kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikukikiu
od nie dawna zczelam ogladac takie filmy, zupelnie przez przypdek obejrzalam jeden(nie pamietam tytulu) i bardzo spodobaly mi sie nie ktore piosenki i tance i zcelam szukac czegos podobnego na youtube, ogolnie to fabuly tych filmow sa takie sobie( oczywiscie nie wszystkie, bo nie ktore sa na prawde dobre) i trafiaja sie tandetne piosenki i inne fragmenty , ale te filmy maja cos w sobie,sa kolorowe i wsole, dzieki tym filmom zinteresowalam sie tamtejsza kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze tutaj same wypowiedzi pan, a ja jako facet powiem ze rozwniez bolly mnie fascynuje. Moja dziewczyna uwielbia te filmy i mnie zainspirowala, tzn na poczatku zmusila zebym cos obejrzal:P moj pierwszy film to byl "nigdy nie mow zegnaj", przepiekny byl i tak sie uzaleznilem:P teraz niestety z moja najcudowniejsza dziewczyna na swiecie byc nie moge:( ale jak ogladam te filmy czuje jej obecnosc....dlaczego zycie to nie bollywood...:( moje ulubione to: 1. nigdy nie mow zegnaj 2. gdyby jutra nie bylo 3. salam namaste ...poki co bo jeszcze wiele ogladania przede mna:)pozdrawiam wszyskich fascynatow i fascynatek prawdziwego kina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antybollywood
nienawidze tych filmów, mimika twarzy aktorów, durne piosenki co 5 minut, żałosny pląs, i wielka miłosc hahaha kto wymyślił taki podgatunek w ogóle?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula:):)(:(:(:
ja obejrzalam wiekszoc filmow z Shan Rukh Khanem ji polecała bym wam:): Veer-Zarra, nigdy nie mow zegnaj, chalte chalte, coś się dzieje, do zakochania jeden krok:):):) to są moje ulubione:) warto obejrzeć:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjas
Fajny jest też Slumdog - milioner z ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rashmi
Kto nie widział, polecam "Vivah" i "Love Love Love"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×