Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

totek;) sprawdze jutro;) Setus;) Masz u mnie caly kontener czekolad z orzechami;) na Sylwka postaram sie ;) Ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zalozcie sie o \"zielone\" grealiscie kiedys w \'zielone\"????;) Szept🌻 ok, do NR jeszcze troche daleko ale jakos wytrzymam.....warto dla tej \"czekolady z orzechami laskowymi\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setko ;-) co slychac? jeszcze sie opieprzasz widze po nocach, az do pazdziernika ;-):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oplatany dzikim winem;) chodzi o przekonania polityczne ? odpada! Setuniu🌻 jezeli Mozsz przyjedz przed koncem wakacji tesknie!!!!:( a czekolady z orzechami dla Ciebie cale morze.. i nie chodzi tu o rzeczy materialne.. TY WIESZ..:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
God o nie! nawet Ty mi o tym przypominasz:d Wszyscy maja mnie juz dosyc na tym forumie chyba;) Szept🌻 bardzo bym chciala, wiesz ale chyba nie dam rady teraz:( Ale bym sobie zagrala w k....albo w p....:( Ech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami. \" God, przestaję Ciebie lubić, a mooże jest w tym część prawdy, ale ile i jaka ? jak wszyscy na tym topiku, no może nie wszyscy \" hmmmmmm \" powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szept🌻 wiem co piszesz i wiem ze ........ ..........!:) uciekam do spania;) Szept spij z Aniolkami:)🌻 Oplatany Spij dobrze:)🖐️ God slodkich snow🖐️;) Wszystkim🖐️:0 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smutne lubie Goda:( tak to bardzo smutne:( Setuniu;) kregle i ;) zapraszam bardzo serdecznie;) TY Wiesz;) jak bardzo jest dozo czasu odwioze Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc 🖐️ a czemu niby smutne, he? :O nick Ci sie podoba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu;) mlutkich i teczowych;) czekam na CIEBIE;)🌻;) bardzo czekam na Ciebie. wracaj .. .... . wracaj po prostu .... tam .... ..... .......;) TAK! .. TWOJE .......! smutne ale prawdziwe;) [cześć K......;)];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziu;) zostaw Oplatanego dzikim winem ;) to mila Osobka;) kurcze chyba zmykne do pluszczkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oplatany dzikim winem;) a o kim Mowisz o jakiej dziewczynie? kurcze jest pozno chyba pojde spac do .... ... bylo mi tam cudownie dziekuje .....;) dawno nie czulam sie tak ...........;)🌻K.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×