Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

papaaziiiiinko To teraz za Ciebie;) wypije cala lampke za Setuś🌻fajowa laseczka;) Burgerku za Ciebietez lampeczka;) i za Tego o ktorym.....\';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator vodki
Dlatego pojawiam sie ja pijmy wodke bo wypieraja ja inne trunki. Smierc alko-popom , drinkom czy szampanom pijmy wodke czysta z popita lub bez. 3 cytryny popita znakomita moze byc tez sok z rubinowych grejpfrutow lub porzeczkowy!!!!! KTO JEST ZA TYM NIECH SIE WPISZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VODKA RULES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator vodki
paparazzi -> OK dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc wodka;) ama smutki jest dobry nawet szambonurek:D:p wotka to cos po czym boli lepek a po calej buti szampana jak jesst jutro?? noe mam doswiadczenia w tej kwestijjjjjjjjjjjji;) llllllupsssssssssscos tam sumi moze fom od Kochanegoszumoidzla:D jestem urabana:d ifajbnie mi zTYM! Robalku😘TY WIESZ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiały z O2
tylko trzeba ją umieć pić ja po wódce zaliczam zwałe i film mi sie urywa, więc wole jej nie tykać, bo juz nie raz wpadłem w niezłe kłopoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka stała
ja tam preferuje wino,wolicie nic nie pamietac? konczy sie zawsze tak http://patrz.pl?108186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly..;) pamietaj o jednym nie JESTEM naiwniaczka. Jestes moja zagadka??dziwne prawda.. heh spadam do lozeczka na poduchy:D taki moj los zawsze na cztery lapki;):D ;);););) TAKA JESSTEM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) gitara wali na lep;) siem nawalilam i co ? jeszcze zyje ale to jeden....;) heh smutno tak seiem walic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) a TY co moj ANIOLEK stroz..prepraszam;) jestem nawalona..Masz racje:D i wali mnie wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet1
Cholernie jestes warta grzechu i pewnie nie tylko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) ja spie z bregu;) i lapki na kolderce zgodnie z zaleceniem Kiuriska:D co Ty na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh..warta..a co to znaczy? jestem jaka jestem i jestem zwyczajna;) wlasnie taka jestem;) to za Wasze zdrowko Panowie;):Di za moje;)tak zcy inaczej jestem zdrowa jak rasowy kon:Dlubie ten tekst!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem koniem ale lubie konie;) delikatna ze mnie osobka:D wypilam szampanaijeszcze zyje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lo matko Bianko wypilas calego :D tez bym tak chciala ale nie sama;) Fajnie amsz🌻 iode na poczte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 `Fajnie` to fajne okreslenie tego co mam i tego czego nie mam:D fajne mam i nie mam;) O TO JEST PYTANIE;) MA.... I NIE MAM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) ja powaznie spie z dwuch brzegow nie lubie jak `cos ` na mnie wpada:Dnp;sciana;) a dotyk uwielbiam i ..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 sstan upojenia szampanem jest najlepszy na swiecie nie Martw sie ❤️❤️ jutro bedzie lepiej;) aakssonbiezawszenmycslle ze nie jesyt tak zle;) ale tomoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) jak bardzo ssie prestraszyles spania pod ssciana ktorej noie ma:D cala kolderka moja:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic sama nie wpadniesz jesli to razem tak bedziemy splatani nawet sciana nas nie rozdzieli turlajac sie to tu to tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko widocznie jestes optymistka:) to rzadkosc wsrod polakow, bo wszyscy tylko narzekaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×