Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

napewno wpadne a sex w gizycku z toba brzmi zachecajaco warto bylo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) Jestes uparciuszek, czy ja Tobie obiecalam seks? Gizycko to pomysl wrozki z topiku nie moj ja nikogo nie znam z tej miejscowosci;) Moge Tobie obiecac ze w sylwka bede na kafe z szampanem i wypijemy Razem ;) za lepszy N.R. moeze bedzie bardziej udany od tego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) czy Ty czytasz to co pisze? cybrseks Mozesz miec z kochana osoba;) daje Tobie gwarancje ze tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku;) wyobraznia to fantastczna sprawa;) mam duza czsami pomaga a nawt bawi ;)ale jest tak ze przeszkadza. tak wiele rzeczy mozna zobaczyc oczami wyobrazni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armator
wszystkiego trzeba sprobowac w zyciu, trzeba byc otwartym na nowe przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam;) fajna karuzela i jakos niedobrze. Setuś🌻❤️ Robalku;) Burgerku;) Diabliczko🌻 Nocny kowboj;) Rybaku;) Udanego tygodnia😘;) [nigdt wiecej szampana blllllllee zmykam do lazienki]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻 mam kace:D x4.. jestem okropna:Pale wczoraj mialam powod i dobrze sie bawilam;) a szampan mi smakowal tylko wczoraj mialam do wyboru;) piwo,whisky albo szampana:D doby wybor[groszek w zoladku o fuuuuu] Udanego dnia;) Setuś🌻 moze Razem cos wypijemy jak przyjedziesz do....... ale szampana lepiej nie....... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻❤️ a moze przyjedziesz do G...... na sylwka;) i zostaniesz na kilka dni;) hm.. co o tym sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuś🌻❤️ siem zobaczy;) ciezko mi dzisiaj nawet od konpa wstac, fajnie wczoraj marnie dzisiaj;) zmykam bo mam duzo spraw;) Milego slonecznego dzionka[swieci za oknem;)] i humorek mi wraca do normy;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczna egzystencja.
... zdrowych i spokojnych Świąt robaczki, obecnym, żeby nie zwariowali, nieobecnym :-), żeby się ujawnili Do zobaczenia... kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczna egzystencja.
Nazwajem;-) Żebyś częściej pisał w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem teraz
Kobietom zawsze mówi się to co chcą usłyszeć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________*________
"jestem Ja sie nie obrazam..... Spij Słodko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś jestem dziwna
Zauważyłam na tym forum kilkanaście, jak mi się zdaje, feministycznych wypowiedzi. Czy ktoś mi powie czym jest feminizm, bo nie wiem czy dobrze rozumiem o co chodzi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×