Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Robalku a Ty znowu TU:P kurcze w co sobie p.......?? Milej zabawy nie potrafie sie dlugo gniewac zmykam;) Buziaczki dla K......😘 i duzo szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiesz ze Cie lubie i tez sie nie potrafie gniewac !!! jedynie co nasz rozni to ze ja potrafie wazyc slowa a Ty nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyyyyyyyyyyy znowu sie czepiasz????????????????? ja tez Ciebie b.lubie i co z tego????????????????????:P znikam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty przestan mi dokuczac tylko zajmij sie Dziewczyna i K.......:P hehe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylosowany numer: 11 POKÓJ Obraz: ZIEMIA złączona z NIEBEM Ziemia złączona z niebem oznacza pokój. Siła nieba prze do góry, siła ziemi - w dół. Następuje płodna jedność nieba i ziemi. Sprzeczności rozwiązują się przez pojednanie. Silny pomaga słabszemu. Ta sytuacja przynosi dobre plony. Pod wpływem światła, zło przemienia się w dobro. Jeśli masz teraz dobre pomysły, nie ukrywaj ich. Samemu lub z pomocą innych uda Ci się je zrealizować. To dobry czas, by wywierać wpływ na ludzi mniej doskonałych od Ciebie. Twoje oddziaływanie na innych powinno być stanowcze lecz serdeczne. Możesz podjąć śmiałe zadanie, ale w żadnym razie nie przystępuj do związków opartych na niejasnych zasadach. Wystrzegaj się klik. Ucz się odróżniać kliki od związków ludzi, którzy chcą razem czegoś dokonać na uczciwych zasadach. Podejmując poważne zadanie, pamiętaj o zagrożeniach, które mogą zniweczyć Twoje plany. Rozeznanie w sytuacji i ostrożność sprawi, że staniesz się panem swego losu. Staraj się rozumieć naturę innych ludzi i motywy ich postępowania. To najkrótsza droga do wzajemnego zrozumienia i dobrej współpracy. Nigdy, przy wykonywaniu jakiegoś zadania, nie wyróżniaj swoich bliskich. Inni zawsze ci to wypomną.Los kołem się toczy - po okresie harmonii może nastać czas niepokoju. Przetrwaj go wyczekując - walka przyniesie klęskę. Rozwiązaniem Twego problemu jest harmonijne współżycie i współpraca z ludźmi, a także zachowanie cierpliwości i bierności, gdy napotkasz na przeciwności losu. hehe:G dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..:D ciesze sie ze mnie kochasz:P;) Duzo szczescia Wszystkim zycze😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tawernie pod zlamanym pagajem w lipcu :P aha to mikolajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadles:P w Gizycku:P :D:D zmykam ;) wroce za kilka godzinek:D;) czesc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mówiłem o gizycku....moze ale, mamy sie sobie oddac gdzies na mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku o oddawaniu sie sobie pomysle jutro:D;) za duzo wypilam:D a w Gizycku to sa ladne widoczki;) moze zaczne malowac;) Sorki:D tak jakos rozbawiles mnie :D Kurcze co Ty z tym oddawaniem sie:D zartujesz sobie ze mnie? :D;)przepraszam nie stac mnie dzisiaj na powage:D Powodzenia Burgerku w Nowym Roku;) i spelnienia marzen:D jeszce pije 3drineczka:D mam humorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie? to ja juz nic nie mam do powiedzenia w tej sprawie:D;) dlaczego tak piszesz? Dlaczego?? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie nizalezne kobiety mam nadzieja ze palisz pijesz i wszystko co myslisz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesbami jestescie
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Burgrku moze cos w tym jest co pisszesz:D sorki te% roba swoje:D nie potrafie... ale dlaczego MUSZE?? ja wszystko tylko moge;):D sorki troche sie upilam:D i dobrze mi z tym:D najgorszy jesst kacyk:P nie jestem najlepszym drobnym pijaczkem:Dfajowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesbami...... ja nie jestem jeszcze lesba:D ale moze jutro pomysle o tym:D:D:D sorki nawet jutro nie bede lesba:D tak mam;):D wybaczcie:D:D dawno tak eie nie bawilam:D:D:D:D dobre:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burgerku a Ty Jestes les?? sorki ale to takie pytanie:D kurcze:d nie ma znaczenia ja chce malowac i nie ma znaczenia KIM JESTES:D nakarmie dusze i oczy widoczkami i zaczne malowac;) no nie Ktos Tu mnie rozbraja:D sorki:d jutro bede powazna nawet nie obiecuje:D ;) wybacz BURGERKU;) %swoje robia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×