Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Hanuś a gdzie chcesz ją wykorzystać ? ;) Rybak pewnie złowił jakąś nową syrenę :P i teraz ją bałamuci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdziekolwiek :] Bede kolezanki doksztalcac :P A moze jutro lizne o jaka plaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylem w czechach na rowerku w drodze powrotnej zlapalem 18 sztuk okoni nawet takich zgrabnych;)zaliczylem dwa budwajserki i wrocilem,a ze byl to pierwszy w tym roku tak dlugi wypad to troche dostalem w d....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś masz moje przyzwolenie :D niech się babki uczą jak z chłopami postępować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowie to ja mialem kiedys;) teraz staram sie trzymac:) chyba sobie obejze filmik i wypije szklanice rumu z kola i cytrynka zakupionego w czechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wynajde,mam tego w duzo ,kolega jest maniakiem filmowym i podrzuca mi twardziela 100 z samymi nowosciami;) wiec mam co robic jak nic nie robie....hehale mam ochote na komedie jakas dobra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Magda już o mnie wspomina......dzięki Maguś.... dziękuję rownież za gorace ciala pod przykryciem farb.... wiesz czasami mam duszę artysty...malowałem kiedyś obrazki, dzasz się pomalować ????? Uważam, że byłoby to miłe powrócenie do mojego hobby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaku z....;) Robalku wstdz sie Jesteś młodym człowiekiem i tak dziwnie piszesz o swoim wieku ???????????? wstydz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybaku z..... malujesz ?? hmmm ....hmmm.. jaki Masz ulubiony temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmii to Ty wiesz ile rybak ma lat?????? ja czytam wlasnie ksiazke \"pasja zycia\" , ktora opisuje zycie Vincenta van Gogha, oj ciezkie mial zycie, nikt nie docenial jego sztuki ale sie nie poddawal;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak a sprzedawales swoje obrazy?????czy tak dla siebie malowales????? ciekawa jestem czy jeszcze masz te obrazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaku a dlaczego przestales malowac??brak czasu?????? zaskoczyles mnie tym malowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh...Rybaku z ... znasz mnie :D;) na @ to zapomniałeś f.....@ ... co Malujesz ? [mam nadzieje że nie Masz na -- Adam Masa :P][ chyba dostałabym czegoś w stylu zawału & wylewu :D:D];)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmii:D mi tez zapomnial@ :o chbya zaraz pojde spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak czasu, zapału...pewnie tak, ale \"kiedyś\" pomaluję...to będzie naprawdę imponujące przedsięwżięcie - projekt...hmmmm ...tak, ale czasem, nawet chciałbym pomalować...brak weny, czy ...no właśnie....modelki....Setuś....Ty będziesz pozowała....ja namaluję cykl aktów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro malowales postacie, akty to na pewno jestes dobrym malarzem:) musisz odkurzyc pedzle i pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×