Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość mam pytanie jedno
czy można zakochać się wirytualnie w facecie, ja chyba mam problem....... tzn w osobie ktora znasz jedynie z wielu, wielu rozmow internetowych. cieszysz sie i złoscisz gdy z nia rozmawiasz, masz jej dosc i jednoczenie nie mozesz sie doczekac gdy znow porozmawiacie. myslisz o niej, masz ochote sie do niej przytulic, pocałowac... Jak to jest mozliwie przeciez jestes ralista, wiesz ze to internet i masa kilometrów jak was dzieli...a mimo to tesknisz... czy można ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-x
naprawdę-czasmi warto zaryzykować choćby się wydsawało, ze szansa jest taka, jak trafienie totka jestem SZCZĘŚLIWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy można zakochać się wirytualnie w facecie, ja chyba mam problem....... tzn w osobie ktora znasz jedynie z wielu, wielu rozmow internetowych. cieszysz sie i złoscisz gdy z nia rozmawiasz, masz jej dosc i jednoczenie nie mozesz sie doczekac gdy znow porozmawiacie. myslisz o niej, masz ochote sie do niej przytulic, pocałowac... Jak to jest mozliwie przeciez jestes ralista, wiesz ze to internet i masa kilometrów jak was dzieli...a mimo to tesknisz... czy można ???????????? mozna, wlasnie to jets milosc:) i warto isc do niej:) juz na takim etapie sie uklada, czuje sie, buduje relacje:) Jak to jest mozliwie przeciez jestes ralista, wiesz ze to internet i masa kilometrów jak was dzieli...a mimo to tesknisz... czy można ???????????? i zostawa ten realizm, jak sie kocha to sie kocha sercem, nie rozumem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona wszystkim
Musze coś wreszcie zrobić. Brakuje mi odwagi, ale mam nadzieję że pomoże mi przyjaciółka. Upijemy się i pewnie go spotkamy, a wtedy już nie będę się bała - procenty zrobią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night girl
Tak prawdziwie przez neta zakochac się nie da. Zauroczyć tak... niestety... kiedyś byłam zauroczona takim chłopakiem tylko przez rozmowy na gg, nigdy się nie spotkaliśmy, a jak przestał się do mnie odzywać i mnie zablokował to bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście ładne
a ja sie lata temu zakochalam wirtualnie....i trwa to uczucie do dzis. Trwa, mimo ze nie bylismy razem, i nigdy nie bedziemy ze soba. Swietnie sie dogadywalismy, ale ja mu sie nie spodobalam,a ja widzac to nigdy nie walczylam o niego, bo szanuje to, ze on pragnie byc z kims kto mu sie podoba....takie zycie.....przykre, ale jakos trzeba z tym zyc. btw- to byla moja pierwsza milosc, a tej podobno sie nigdy nie zapomina....zaczynam w to wierzyc. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
szkoda, że już tak póżno się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
nie jest jeszcze pozno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
witaj najbardziej wpadająca w....no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
` wpadajaca ` w co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
hmmmm.... czekam na odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
sam się właśnie zastanawiam, oko...napewno, wiem jak wyglądasz serce..napewno jesteśmy pokrewni duszami, sama wiesz rozum..imponujesz mi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okudżawa na dobranoc:) Na włóczęgę już wyruszyć przyszła pora Las nas goni śpiewem ptaków, szumem drzew I wołają nas już pola i jeziora Zeszłoroczny nasz wesoły pomnąc śpiew Ludzie maja swoje sprawy, ludzie lubią się bogacić Pełne brzuchy mają, chcą mieć pełen trzos A ja gonię, a ja gonię swe marzenia Szczęścia szukam gdzie kaczeńce i gdzie wrzos Tym co iść nie lubią mówię do widzenia Za dni kilka może znów powrócę tu Idę w świat by tam dogonić swe marzenia Aby spełnić kilka swoich złotych snów Więc z dziewczyna swą pod rękę I z gitarą, i z piosenką Precz mi troski, przecz przykrości, słońce świeć Idę gonić, idę gonić swe marzenia I spokoju szukać pośród starych drzew Tak to proste, ze i gadać szkoda czasu Lepiej plecak wziąć i iść przed siebie wprost Szukać wiatru i zapachu szukać lasu Jak najdalej zadymionych wielkich miast Zrozum bracie, tak to trzeba Łóżkiem trawa, dachem drzewa Z wiatrem biegać i z ptakami śpiewać w glos Trzeba gonić, trzeba gonić swe marzenia A nie czekać ile trosk przyniesie los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
rozum, oko, ...no i czhyba...wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wedlowskie oczko
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
Łóżkiem trawa, dachem drzewa Z wiatrem biegać i z ptakami śpiewać w glos Trzeba gonić, trzeba gonić swe marzenia A nie czekać ile trosk przyniesie los bardzo lubię Okudzawę, pięknie to śpiewał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
nie nie Wiesz jak wygladam:P eyyyyyyyyy kim Ty Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
co jest takiego, że nawet wyczuwamy się w sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pusciles baka
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
hmmmm........ moze jest tak Jak piszesz ale Kim Jestes? ;) [jestem ciekawa ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
masz ciemne włosy, urodę nietuzinkową, patrzysz czasem na morze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
hmmmm.......... ???? czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
masz piękne oczy, tak wyczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
Zgadles;) ale Kim Jestes ? Wiesz to dziwne zawsze Wiesz że to ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm...........
mam duze oczy;) czy piekne ? zwyczajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×