Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
dziękuję, ale ja zaproponuję https://www.youtube.com/watch?v=5-TXdQ4EhFc oglądam ich prawie od pierwszego odcinka, pełen podziwu jestem i zazdroszczę jednocześnie weszłabyś w taki projekt? wiem pytanie może brzmi retorycznie, ale odpowiedż ciekawa wiesz, tylko snów i słońca, napiszę więcej...... całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jesteśmy razem, siedząc na zewnątrz w słońcu, ale wkrótce będziemy osobno, a wkrótce nadejdzie noc w południe, teraz wszystko jest w porządku, chmury są daleko na niebie, ale wkrótce będę w samolocie, i wkrótce poczujesz zimny deszcz. Obiecałeś, że pozostaniemy w kontakcie , kiedy będziemy osobno, obiecałeś, że zanim odejdę, zawsze mnie pokochasz, czas płynie, a ludzie płaczą, wszystko idzie za szybko. Teraz mamy siebie nawzajem, ciesząc się każdą chwilą ze sobą, ale wkrótce będę daleko stąd, a wkrótce telefon będzie naszym jedynym sposobem, teraz jestem w twoich ramionach, uczucie czystej miłości i ciepła, ale wkrótce będę sama, a wkrótce twój głos zmieni ton. dobre, napewno już dziękowałem, czyj tp tekst? pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę, napisz dlaczego myślę o Tobie, Ty pięknie odpowiadasz i grasz, wiem jedno, napewno posłuchamy razem tej piosenki "Twojej" https://www.youtube.com/watch?v=PQ90zX9_VGg uśmiechnij się rano piękna dziewczynko i napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranowypływam, tylko 7 dni, Mazury będzie mi miło jeżeli dasz znać, wiadomość, uśmiech, a może piosenkę, którą polubimy razem lato przemineło, trochę szkoda tych długich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękna pogoda:), miłej podróży, teksty są z piosenki z filmu Przed wschodem słońca, śpiewała Julie Delpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Ciebie pada? tu rano było słońce, ale już od południa chmury i opady, a tydzień temu było gorące lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam słońce, trochę deszczu, a dzisiaj jest pięknie i jasno, niebo czyste, przedwczoraj było różowe, wyglądało to malowniczo, na działce zobaczyłam niebieski domek, spodobał mi się bardzo, ludzie mieli fajny pomysł, jest zielono, przestrzeń, spokojnie , cicho, wiem, że nie można palić ogniska, jabłka są słodkie i jędrne, małe, w takie dni jestem tam długo. Miłego dnia, pięknego słońca .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×