Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
Re. https://www.youtube.com/watch?v=kynh5dwdFNM przecież to jestpiosenka i muzyka typowo pościelowa, , będziemy się całować, bałem się, że nie podtrzymasz nuty co robiłaś dzisiaj? słońce może wpadnie,jutro, na weekend? myśle o tej melodi- piosence, to prawie tak jak razem stać pod prysznicem, piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może zejdż z tego konta, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, bo znam tą mądrą przypowieść piosenka świetna, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość drugiego planu
114 min. zauważcie, lecą językami, dobre i pozdro wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknię za słońcem🌼 , marzy mi się ciepła wyspa, woda po kolana, gdyby była blisko od razu poleciałabym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, nie oceń mnie na zboczonego, ale wszystko co gramy pachnie seksem, miłoscią, a może odwrotnie? " Nie wytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą - druga dal. Nieuleczony uśnie ból, za pikowym czarnym królem - drugi król" czy jak tego posłuchasz kilka razy, to jest piękne i prawdziwe? czarnym królem nir jestem, dlatego zawsze uśmiecham się kiedy piszesz, jest mi miło i ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy wypadałaś z dzioobu po momencie pochwyciłem, przecież taka jak Ty mogła być tylko w chmurce, nawet nie w planach przyszłych rodziców faktycznie, ta dziewczyna jest podobna do Ciebie https://www.youtube.com/watch?v=GDzGUr3uJJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię wesołe piosenki, są szalone, bo coś się dzieje, mogę nawet słuchać ciszę, odkrywać coś nowego ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×