Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rybak z Daru Młodzieży

lubię słuchać jak szumi morze

Polecane posty

Gość gość
Można mieć swoją plażę, nie trzeba gdzieś wyjeżdżać, u siebie najlepiej odpoczywa się, masz swoją wodę , nawet na wsi jest fajnie, na desce w basenie było super, chodzę w długiej letniej pomarańczowej spódnicy, wygląda jak hinduska:) Jak znosisz upał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppp
ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=02eupttyYDU Najzimniejsze góry zabierzcie nas do najlepszego miejsca , do najwyższej wyprawy wszystkie te krajobrazy chcę zobaczyć Co jeżeli nie ma jutra? Jeżeli te samoloty rozbiją się jutro, nie będę potrafiła zobaczyć jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=Kl_KdvYitWY Oto znowu wychodzę nad morze, słońce lśni w moich oczach , a marzenia wiszą w powietrzu. Mewy na niebie i w moich niebieskich oczach, wiesz, że to niesprawiedliwe, magia jest wszędzie. Spójrz jak stoję, znów całkiem sama prosto pod promieniami słońca. Nie ma potrzeby uciekania i chowania się, to przecież cudowne życie, nie musisz się śmiać ani płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=abGe6uM9Ias W twoich oczach jest słońce, a we włosach ciepło, wydaje się ci ,że cię nienawidzą, bo prostu jesteś, potrzebuję przyjaciela, by sprawił, że będę szczęśliwa, a nie bym tu stała całkiem sama. Potrzebuję przyjaciela, by wywołał na mojej twarzy uśmiech, nie chcę być już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jesteśmy razem, siedząc na zewnątrz w słońcu, ale wkrótce będziemy osobno, a wkrótce nadejdzie noc w południe, teraz wszystko jest w porządku, chmury są daleko na niebie, ale wkrótce będę w samolocie, i wkrótce poczujesz zimny deszcz. Obiecałeś, że pozostaniemy w kontakcie , kiedy będziemy osobno, obiecałeś, że zanim odejdę, zawsze mnie pokochasz, czas płynie, a ludzie płaczą, wszystko idzie za szybko. Teraz mamy siebie nawzajem, ciesząc się każdą chwilą ze sobą, ale wkrótce będę daleko stąd, a wkrótce telefon będzie naszym jedynym sposobem, teraz jestem w twoich ramionach, uczucie czystej miłości i ciepła, ale wkrótce będę sama, a wkrótce twój głos zmieni ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałeś, że nasza miłość jest silniejsza niż ocean, nie oszukujmy się na próżno, ta dalsza podróż sprawi nam ból,musimy być tak silni, żeby nasza miłość nie poszła źle, odległość nas zmrozi, nawet unieruchomła naszą miłość, ale wkrótce się spotkamy, znowu będzie jasne południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=bEvsztVnV2I dziękuję, ze piszesz zawsze z dreszczykiem otwieram jestem na wakacjach, co u Ciebie,, bo dowodem, że myślę jest mój krótki mail pewnie zapomniałaś, chcę zawsze mieć Twoją pocztę w adresach, porozmawiać intymnie obiecuję, że jutro napiszę, dziękuję za piękne strofy...... pięknego ranka i słońca, które ode mnie też grzeje czy masz cienką kołdrę i małą poduszkę? pytam, bo to mój wymarzony zestaw dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, uśmiechasz się, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie siedzisz ze znajomymi, pozdrów siostrę wiem, raz ja milczę, Ty czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiesz mi kiedyś o Dębskiej Kużni, pamiętam, że lubiłaś biegać na bosaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się rozmarzyłem, pięknego dnia, a przede wszystkim nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środę byłam w Pokrzywnej, Głuchołazach, Karlowej Studence przejazdem, parkingi zajęte, patrzyłam na zielone łąki , pola, krajobrazy górskie, wysokie lasy, :) , Dębska Kuźnia ma fajne okolice, jak było gorąco chodziłam boso, asfalt był miękki jak masło, pamiętam zapach pomidorów w szklarni. Kiedyś nie było dużo domów, normalna wieś, myślę gdzie spędziłeś wakacje, musisz dużo jeździć na rowerze, życzę dużo słońca, miłych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×