Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

no i mam wieeeeeeelką nadzieję,że już zostaniemy wczoraj mnie nerwy poniosły i zachowałam się trochę niestosownie jak napisałam na redakcyjnym(aż mi teraz wstyd) ale mam nadzieję,że Moderia puści to w niepamięć JESZCZE RAZ WIELKIE SORRY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari🖐️ w ciąży już nie jestem od jakiegoś czasu, więc tym lepiej tu na ogólnym:P:P:P wróżko- do kawki dorzucam worek chrupków kukurydzianych małej, bo niczym innym nie dysponuję w tej chwili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami🖐️ może chrupka;) czasami człowiek sam sobie nie zdaje sprawy jaki jest zły, aż puszczają mu kompletnie nerwy:) (w zeszłym trygodniu na okoliczność wścieklizny zbiłam szybkę w szfce kuchennej:P:P:P) a za rozpoczęcie strony🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami-🌻za stronke;) Julianka, no to Ty groxna jesteś hihihihihi Słuchajcie,dzis od 21 będzie zaćmienie księzyca!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko dzięki za słowa otuchy:) za kwiatka dziękuję ja jak chcę się wyżyć to skubię słonecznik:D wczoraj pobiłam rekord nie dość że komp mi się co trochę strajkował,to jeszcze to kasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu! aż tak walnięta, by zrobić to celowo- nie jestem:D po prostu w szale zamknęłam ją zbyt... hmmm.... INTENSYWNIE:P:P:P:P idę z krzacziem, bo chyba coś ten teges:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia o 21 mam zasloniete juz rolety:D i o tej porze codziennie mam zaćmienie :D julianko ta parówa to parówa???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko,no wiem wiem... Agami - słonecznik...pychotka:) wróżko,a ja se popatrze:0chyba hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki to lecę na poranną gimnastykę codzienność idę ubrać Zuzię a przy okazji upocę się jak diabli ech te dzieci:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko ja naprawdę nie mam mega świra:D nie spaceruję o 6 rano z kiełbasą na smyczy:P:P:P:P:P ta prówa, to mój wyjątkowo zapasiony spaniel:D przepraszam, że jej nie przedstawiłam bardziej konkretnie:D na stronie mojego dziecka jest na jednym ze zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko, raz jeszcze - śliczne dziecie,a pies rzeczywiście - sporych rozmiarów:) a jak zareagowała na maleństwo?nie była zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko jaka boska dzidzia nawet trochę podobna to mojej corki jak byla mala....jak ja lubię pączuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)aw ogóle co im sie nie podobało znowu w zagubionych ciążach,że skasowali he 🌻za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu i wróżko- dziękuję🌻 parówka to nie jest zbyt grzeczny psiak (wielokrotnie mnie użarła:o, nawet w ciąży), więc ją separujemy od małej... a w lipcu się wyprowadzamy i wtedy pies zamieszka z moją siostrą:) cari- buahahahahaah- też nie rozumiem- ciąża taka, siaka i owaka, więc czemu nie zagubiona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko,oj to rzeczywiście... moja siostra ma dziecko-2,5 latek i psa -amstaffa i powiem ci,że pies za mała bardzo jest. pilnuje i nie da obcej osobie podejśc. zawsze mnie to zastanawiało - gdy mala spała-piesiol przy jej łóżeczku leżał,kiedy mała zapłakała - pies zaraz się pojawiał;) teraz nie raz i nie dwa jedzą ze wspólnej miski:Dhehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że są takie psy, no ale niestety parówka do nich nie należy, spaniele są lekko szurnięte (jaki właściciel taki pies ;) ) moi rodzice mają boksera, który uwielbia małą, codzinnie go nam przywożą \'na przedszkole\', bo mieszkają pod miastem, a pracują w centrum i laluś by umarł z rozpaczy, gdyby został na ileś godzin sam:D u nas sucho i zimno, nie wyjdę z domu przed jutrem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chciałam mieć bokserka...:) wróżko,miłych porządków... i przegoń baby z jajami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu- marzeniem mojego męża jest amstaff:) ale skoro ja nie mogę mieć mojej wrednej paróweczki, nie będzie żadnego psa, może kiedyś kot (rodzice poza boksiem mają jeszcze syjamską kotkę i jest naprawdę rozkoszna) wróżko- powodzenia w porządkach, ja mam lenia w tyłeczku i dziś nawet obiadu nie robię, bo kupiłam wczoraj piwrogi azjatyckie i to nimi się będziemy raczyć:D agami, ile lat ma zuzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffff.Zuzia ubrana ale co ja przeszłam,żeby tego dokonać;) czuję się jak bym maraton przebiegła:) lecę teraz do kuchni gary pozmywać,bo wczoraj miałam lenia wrócę za jakiś czas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko Zuzia ma 2 i pół straszna chuliganka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianko, kot też bym chciała,koniecznie czarnego:)ale u mnie babcia jest nieprzejednana i się nie zgadza...jakie my boje z siostrą musiałaysmy przejśc żeby mnieć świnkę morska......... agami - ale jaka to gimanstyka jest,ile kalorii się spaliło...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami, moja siostra, też zuzia, ma lat 24 i huligan, to mało powiedziane:D z bycia zuzią się nie wyrasta:D już nie mogę się doczekać, aż jaśminka będzie miała 2 czy 3 latka i będzie latała po domu:):):) kasiu- to masz ciężko:( ale mogę ci podarować wirtualnego, czarnego kota (niekoniecznie w worku):D proszę bardzo, oto on: rzadkiej urody;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czarnego kota i jest kochany:D julianko ja chcesz kociaka koniecznie musisz sprawdzić ,czy nikt nie jest uczulony ,a w szczegolności jaśminka ale kociaki to bardzo zabawne i kochane zwierzatka teraz siedzi mi na kolanach i mruczy ,zeby go poglaskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×