Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

cari:):D🖐️😘 jak dzisiejsze samopoczucie?mam nadzieję ,że duuuuużżżżżo lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - poszło do Ciebie:) jak masz cosik swojego-to się polecam;) I do Cari tyż:D Uśmiechnijta się !! Słonko świeci na dworzu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia - pooooooooooooossssssszłllllllllllllllllloooooooooooooo :D:D dzieki za kawusię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziaaaaaaa
mam foty ole!!! tzn odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu ja niestety nie mam nic nowego ale jak tylko cosik będzie to listem poleconym wyślę zóóózia lej no mi tej kawy bo nie mogę się oderwać,żeby sobie zrobić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami, dzieki,ale jeszcze trawie🌻 Kasiku,dzieki 🌻Wczoraj u mnie było ciepluśko,a dziś chłodnawo ,wiatrzysko jakieś wyje.A ja lubie ciepełko:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze was bardzo :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D: D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D jeszcze odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami - trzymam za....słowo:):):) Cari - u mnie zblizona pogoda do Twojej - wczoraj gorąc, dziś rano raz slonko raz ciemnosine niebo i chłodno,aż bluzke z długim rękawkiem musiałam założyc... I nich już bedzie dobrze u Ciebie w duszy:) Zooozia ole!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ----super fotki--dzięki😘 ale jak do tego piwka się tuliłaś hohoho czyżbyś myślała,że to HARNAŚ Z KRWI I KOŚC????I:P;):d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ole!!! juz wiemy co kasia pija harnas i tatra mocne-> to tato kasi:) ole:D a co to za zamczysko?????? ps to sa zdjecia z telefonu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,bo mi takiego HARNASIA żywego TRZA...na gwaałt hihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia jednym łyczkiem tą kawkę pochłonęłam......... .......czy mogę liczyć na doleweczkę????????? bo cosik mi we łbie się kołocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolewammmmmmmmm :) na gwalt powiadasz;) :D mi to chociaz na smyranie wystarczy taki Harnas ole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa to zdjęcia robione aparatem z telefonu;) a zamczysko? to jakieś stary budynek,nie pamietam co w nim było dawniej,ale teraz jest wielki sklep z meblami;) ja tatre też lubie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózia 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻za stronkę to tulipany z mojego ogródka:D Kasiu a wyjdź no wieczorem z domku i na GWAŁT poszukaj chłoptasia:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhahahahahahhahahaa jakoś chyba nie znajdę zbyt szybko:( ale by się przydał.... bo brak..............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja tyz nie a jak juz znajdze to fakt chloptasia, a ja juz nie chce dzieci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziecie na pewno młode dupki jeszcze jesteście:D lecę dziewczyny prać te duwany,bo jak mój mamucik wróci to mi da,że nie wyprane odezwę się później miłego i słonecznego dzionka kochane na razie papapa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak do 30 tki nie znajde to ide sie powiesic ole!! zostalo mi 13 miesiecy i kilka dni:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Jakie fotki ? jaki gwałt? jaka kawa ? Jakaś zakręcona jestem dzisiaj :D a u mnie na poczcie posucha :( czy dzisiaj juz był czas na słodkości do kawy czy jeszcze nie ? Dziewczyny wy się nie martwcie o mamuty , oni tam gdzieś sie skrywaja bo jeszcze was nie odnależli . Łażą samopas i nie wiedzą gdzie was szukać . Ale na pewno znajdą . Może właśnie w tym momęcie dorabiają się majątku ...... żeby potem wam zaimponować i kupić wam dwa dywany i trawnik z kwiatkami :D cierpliwość jest zawsze wynagradzana . Musicie czekać , nie ma rady . Prawda Agami ? :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia,mi do 30tki zostało ciut ponad 2 lata ehhhhhhhh Robaczku - kawka for ju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×