Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

oki:) szykuje małej jeść i na spacerek:D miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie opieprzam tylko sie posole i bede pisać pisać pisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek 🖐️... sorrki ze u was ale sie troche przyzwyczailam do kafe a nie mam sie juz gdzie witac flo... ucaluj majeczke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja też wciąż w bieguuuuuuuu.......... między swoim a siostry domem........ pozdrawiam🌻 całuję😘 do późnego wieczorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lapie oddech i za chwile lece dalej 19.30 solarium 19.50 wizyta na poczcie 20.30 wizyta u lekarza 21.20 powrot do domu -> papierki->kafe-> kapiel-> chyba nic innego sie nie wydarzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do minuty, jednak cos moze zepsuc ten plan 1. mozliwe ze poczta jest czynna do 19.00 2. u lekarza moze byc kolejka:o 3. jadac samochodem przekrocze dozwolona predkosc i zaplace mandat 4. jadac...............wpadne na jakiegos zwierza i wylonduje w rowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyyyyyyyyyyyy---bbbbbbbbbrrrrrrrrrrrr nawet tak nie mysl!!!!! biedne zwierzatko pomyslalas przez chwilke o nim;) no tak czasami bywa ,jak sie kto spieszy to wypadaja rozne dziwne zdarzenia ...zycze Ci wiec cobys wszystko ladnie zalatwila i opalona wpadla na kafe przed 21;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje robaczku ( mam sentymant do tego zwrotu, bo przez 7 miesiecy go uzywalam😭 ) lece🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pedzace:Di inni:)dzieki za ogorkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuch niuch.......[pociąga noskiem i czuje cudny zapach] placki....mniammmmmmm ale tylko ze śmietaną:D cari🖐️😘❤️ ROBAL🖐️😘:D zaraz lecę do JASTRZĘBIA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zóóózieńko---->ciekawe do jakiego ty lekarza pędzisz jak wcześniej solarium odwiedzisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agami🌻 Don ,no jasne,ze lece na twoje placki:)zwłaszcza ,ze ze sosem takich jeszcze nie jadłam:)dziekuje bardzo ,zaraz poprawił mi sie humorek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×