Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Apap popity kawa? Chyba nie najlepsze rozwiazanie :( Szukam czegoś pzreciwbólowego bo zaraz padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAmilciu,czy jeździłas kiedyś pod namioty ??? Bo mam głupie pytania,bo nigdy nie byłam...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, włąsnie sie wybieram I np. jest opłata za osobe,a druga za namiot i sie zastanawiam czy ta opłata za namiot to jest jednorazowa, czy to sie liczy od osoby czy na 1 dzien?no nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba choidzi o to czy masz namiot swój czy go wypożyczasz.... znalazłam coś takiego: \"Na Jurze... jeśli pole jest zagospodarowane opłata wynosi zwykle 8-10 zł za osobę za dobę i czym taniej tym więcej jest opłat dodatkowych (np. korzystanie z wody, kuchni, prysznica itp.)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem:) Dzwoniłam na to pole namiotowe i tak Opłata za namiot to jest 7,50 na dzien Za osobe 11 zeta i 9 za podłaczenie do prądu na dzień nie ma kuchni,wiec butle trzeba miec normalnie szok:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku!!!! czesc;) Co słychać???? Kamilciu, czytałam cenniki - porażające.... Ale znalazłam fajniejszą oferte o zlotówke droższe wsio,ale jest kuchnia,prąd,prysznice, więc bardziej to mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jakos leci powoli:) imprezuje,odpoczywam,jakos sie zyje:D jak myslicie..7 lat roznicy miedzy chlopakiem adziewczyna to duzo??:D a wy widze gdzies sie wybieracie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku, 7 lat to niewiele, ale to zależy od człowieka... wg. mnie wiek ten z metryki jest zupełnie nieistotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, ju ż oglądam;) dzięki👄 A chcemy jechać ok. 1 sierpnia do 10-11 Dzwoniłam do 2 pensjonatów - brak miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×