Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

K A W A P O I R L A N D Z K U Składniki - 6 porcji: 0,25 l bitej śmietany 2 łyżki stołowe cukru granulowanego 6 łyżek stołowych nierafinowanego, brązowego cukru 6 filżanek świeżo parzonej palonej, kawy 180 ml irlandzkiej Whiskey Przygotowanie: Śmietanę ubić na sztywno z cukrem w schłodzonej misce Podgrzać 6 szklanek do Whiskey Wlać Whiskey Dodać po łyżce stołowej nierafinowanego cukru i filiżance mocnej kawy Na wierzch delikatnie nałożyć bitą smietanę - nie mieszać. Ale mam ochotę na taka kawkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki kami-----dzięki za pocztę a tak przy okazj i --poproszę tą kawkę po irlandzku:) dziewczyny u nas taki huragan że dwa namioty mi w nocy zwiało z podwórka a moje pociecchy takie odważne,że zamiast spieprzać w nocy do domu to namioty ratowały haha ale było przy tym śmiechu pozdrawiam was ciepło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, tak aktualny - zaraz odbiorę - tylko się wypiore;) Przekazuje od Wróżki pozdrowienia. Odcięta już od neta jest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe komu, hehe. Tobie raczej nie!! Słyszałam kiedyś o oczyszczajacej diecie jogurtowej dlatego tak skojarzylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×