Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

pić ,pić pić pic>>>>>>>>>>>>>>>>>PIĆ............................................. PIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d chcialam powiedzieć ,ze ide pić !!!!!!!!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wru...jeszcze pijesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) dziś cudny dzień, bo piątek;) ech;) oby szyko minęło tych 8 godzin w pracy;) i weekendujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Na urlop idę od jutra i pewnie pojawię sie dopiero w połowie sierpnia,albo i poźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kamilcia 🌻 u mnie nareszcie dzis wyszlo slonko i jest zdecydowanie cieplej ,bo do tej pory lało i lalo brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. okropienstwo zero wakacji dla dzieci ,zero kapania w jeziorku:( a co tam u ciebie? ,gdzie ty bylas jak cie nie bylo ??? mialas juz urlop? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc :) jak zwykle pustki :( kamilcia przekazuje dla Ciebie wiadomosc od kasi wraca dziś w nocy bo pogoda do dupy :P a mowilam jej zeby przyjezdzala do mnie u mnie pogoda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo;) Było fajnie dopóki pogoda się nie zaczęła kipeścić no ale przynajmnej pozwiedzaliśmy troszkę;) Co u CIebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest to : praca ,remont sprzatanie nic poza tym .........ewentualnie wyskok na male piwo przy wekendzie no i oczywiscie male opalanko :P kasia podaj mi swoj nowy adresik :P na emilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh....................... rozmarzylam sie na maxa ,ale w nastepnym roku kto wie ,kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×