Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

niestety brak :( Po niedzieli ma za to być baaaaaaardzo upalnie;) nareszcie szefowa poszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już przestałam zwracać uwagę jak szef mi łazi za plecami, hi hi :) Wg. prognoz u mnie już w niedzielę ma być słonko... oby prognozy się sprawdziły :P szybkiego końca pakowanka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) dzień dobry;) jacie - zimno :O bylo chyba 11 na plusie :O bbbbbbbbbbbbrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kamilciu👄🌻 A pakowanie w toku...;) Nie wiedziałam,ze mam tyle rzeczy:Owczoraj zapakowałam grubsze rzeczy i część letnich i już wymiękłam. I takie tam drobiazgi, typu świeczki, pluszaki, szklaneczki itp.... Dużo tego;) A jeszcze - bielizna, reszta ciuchów, bielizna pościelowa, ręczniki, ksiązki....Ech;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromadziłaś przez tyle lat to teraz pakuj,. hihi Ta pogoda nie nastraja mnie zbyt dobrze :( Ech słoneczka chcę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widziałam Twoj opis na gadu....:( Tak, zgromadzilo sie tego sporo. A i tak jakos prawie 2 lata temu robilam remont w pokoju i część wywalałam, a i tak tego jest sporo;) :O eccchchchchc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu, na uczuciowym jest taki topik - pozytywne myślenie, może tam znajdziesz pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pachnąca;) Normlanie dzis to jakas jestem snieta strasznie. Dzien taki chyba do bani,ale zaraz koncze prace i jade do marketto a potem ciąg dalszy pakowanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamilciu;) Z grubsza skończone;)Juz nawet ciuchy wczoraj wywieźlismy ;) Dziks drobiazgi do zapakowania i transport i meble i kaktus.... Wczoraj mialam takie pobojowsiko w pokoju,ze mala głowa. Az zalowalam,ze mam aparat gdzies schowany,bo zdjecia by cudne powychodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to niedobre kafe, no ciuś ciuś ciuś...;)nu nu nu ;) Jakie plany na weekend masz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez brak słonka chyba żadne :( A Ty będizesz świętować pierwszy weekend w nowym mieszkanku.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×