Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

bez zmian :o jedyna zmiana ja dobrzeje a maz chory :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz ty karol ale to za to masz go wo domu caly czas.... marna to pociecha,ale jednak...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie caly czas.. dopiero dzis zostal w domu i rano bylismy u lekarza.. znowu .. a wczesniej to hojraka zgrywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm glupia kafe :P nie napisalam przez \"ch\" i nie przez \"u\" tylko h o j r a k a.. ale sobie scenariusze dopisuja hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Febra:D cześć;)co słychac?:):):):) Amfa, oj szybko sie wyleczy;)utulisz,opatulisz i dobrze bedzie:D no,ta nasza kafe to ma śmieszna cenzure:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic. Po kilkunastu miesiącach dopadłam znów kafe. Na krótko bo na krótko, ale zawsze. No i dziś zobaczyłam ten topik. No i 28 Kasię... A przecież było Kasia 26 hihi. Czas leci, ja pracóję, jeżdżę sobie po kraju i otwieram supermarkety, heh. Nie mam czasu na przesiadywanie na necie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihii no,kafe sie postarzało:D:P i TYLKO kafe:D:P jjjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaccccccciiiiiiiiiieeeeeeee zycie na walizkach a jakie markety????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie na walizkach ma swoje uroki (bo i bazę odwiedzam często i to na min 4 dni) ale tęsknię za swoim skarbem, który zresztą też ma wojaże z tym, że już poza granicami. No i ja teraz mam wolne a on akurat nie. Gdyby nie to, to nawet nie przyszłoby mi do głowy zaglądać na kafe! A market to taki ładny kwiatuszek :) 🌻 No i oczywiście, że tylko kafe się postarzało, bo na pewno nie my przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, to raczej mało znana sieć stokrotka. Głównie na wschodzie i północy Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tam caly czas jestem mloda :P ::D :D przy 124 latach nawet na rowerze moge jezdzic ,chodzic w mini ...hmmmmmmmmm a nawet przy wzmozonym wysilku tradzik mi wyskakuje :D ale sie gwarno zrobilo hohohoho tylko to bylo prawie 2 godziny temu jak wyszlam do banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) agami ja cie tez wolam i wolam jeszcze kamilcie,cari,kluche,jace,kwiatuszka,zuzie ,fladre,amfę kurcze juz nie pamietam ale jeszcze wielu ....wielu innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
car jak milo cie widzieć:) buzka pisz co tam u ciebie slychac jakby nie bylo to kupe lat :P ja sie postarzalam jak widac ,przeprowadzilam sie, pracuje , uzywam z zycia ile wlezie :D tylko jest jedno ale serce mi nie wytrzymuje :( ale za nie tez juz sie wzielam i mam nadzieje ,ze wszystko bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrózko❤️dla ciebie.U mnie jak zawsze sobie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×