Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Zooozia,cześć;) Wróżko:)to ja się wpraszam na te kopytka;) I spadam do domu;) Narazie - do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kamilciu:) dzieki za poczte... ja coś nie mam natchnienia żeby wysyłac dalej.................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frosskto Ty jesteś....:D Witajcie słoneczka kofaniutkie:)👄 A za co duzy👄od p.m.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest z wami
nie mam czego czytać a tak lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jestem opoxniona:) dzieki kasia 👄 znalazlam kawal :D:D:D Przy porannej kawce w kuchni siedzą obok okna mąż i żona. Wesołe promyki wiosennego słońca oświetlają dokładnie ich twarze. Mąż pociągając długi łyk aromatycznej cieczy przez długą chwilę patrzy na żonę. - Co mi się tak przyglądasz? Przed czterdziestoma laty patrzyłeś jak w obraz! - Teraz też patrzę - tylko myślę co kupić na korniki bo ci strasznie ramę stoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sędzia do oskarżonej: - Czy przyznaje się pani,do zabójstwa męża podczas transmisji meczu? - Tak. - A jakie było jego ostatnie słowo? - Strzelaj, no strzelaj, więc strzeliłam durniowi w łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko,no jesteś niemozliwa................. Ślinotok ................ plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kawałeczek......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D dobre tym bardziej ,ze mistrzostwa tuż.......tuż ciacho idzie swiatlowodem jakby co :D nalozyłam porcję ,zeby 2 podejscia nie robić ...co bede sobie zalować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona do informatyka: - Ciągle jesteś zajęty i siedzisz przy komputerze. Żebyśmy choć mieli dziecko... - Kładź się, będziemy instalować... Wróżko, słusznie gadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahaha ,...instalować :D Wnuczek wraca z przydomowego ogródka do domu z dość ciekawą jak na malca miną. Od progu zaraz zwraca się do babci: - Wiesz babciu, a tam za płotem, gdzie byłem popatrzeć na budowę, to jeden pan powiedział do mnie \"przyjacielu\"... - To bardzo ładnie z jego strony... Na pewno lubi dzieci. - Myślisz? - Oczywiście - potwierdziła babcia. - Ale on powiedział: Sp**rdalaj stąd przyjacielu! I to w podskokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środku nocy z małżeńskiego łoża wstaje mąż i trzymając się w okolicach krocza zaczyna nerwowo stąpać z nogi na nogę i przechadzając się po pokoju... - Co ci jest? - pyta rozbudzona żona. - A tak cholernie kobity mi się chce.... - odpowiada małżonek. - No to wskakuj - żona zapraszająco odsuwa pierzynę. - Eee.. Jakoś to rozchodzę. nie ma to jak dobre słownictwo......................:D heheheehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×