Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

coś ślimaczy Kasiu coś źle mnie zrozumiałaś ,bardzo sie ciesze jak przychodzi i dzwoni dwa razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkrycie roku ;) moja sąsiadka 5 pieter nizej swiadczy uslugi krawieckie..juz nie bede musiala lazic kilometr do krawcowej :D Wszamam tosty i ide zmywac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa,coś mówiłaś,że nowy adres mi podesłałaś ma emila,ale ja nic nie mam buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem w pierwsza mp3..w tresci maila go napisalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano amfa racja;) dzieki;) ojjjjjjj podjade do ciebja pozmywac,bo to lubie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem... chcialam zrobić mamie niespodziankę niezapowiedzianą wizytą i pocalowalam klamkę :) ale to nic spacer nikomu nie zaszkodzil :) tak mi sie zdawalo ,ze widzialam margolcię margolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie cierpie zmywac :o wole posprzatac na blysk caly dom niz umyc jeden talerz :o tak wiec zapraszam do mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżo,no ja na spacerek wybiore się po pracy:) ide do domu jakies 40 minutek;) a dziś odwiedzi mnie moja siostra;) amfa -lece pedze pełłłłłłłłłny serwis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam katarzyno :D wróżko ja tez dzis pocalowalam klamke heh poszlam do krawcowej a tu karteczka \"w dniach 16-17.03 - nieczynne\" :o ale dzieki temu odkrylam krawcowa w swoim bloku :D ps. wyrzuccie mnie juz bo nigdy sprzatac nie zaczne!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amfa ,zamów mi jakaś fajna kreacje na wiosne u swojej krawcowejKasia zajmnie się moim makijazem, a wrózka jakieś pasma mi rzuci, albo jak tam chcecie podzielcie sie robota i zróbcie ze mnie człowieka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-kochanie pozmywaj -zaaaaaaaaaaarrrazzzzzzzzzz hehe i tak to bywa jak sie mieszka z mamutami :P mam wymowke zeby nie isc zmywac na razie...gadam przez telefon i przy okazji pisze tutaj... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari - metamorfoza?? :D ja chetnie sie zajme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amafa :D:D:D:D:D a to gadaj jak najdłużej... no niekoniecznie przez telefon...tylko.........z nami...:):):) ale jak te naczynie se poleża,to chyba nie uciekna nie??? a może krasnale jakieś umyją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze , a kto nam kazał mieszkać z mamutami kurcze no kto to był ,ja nie wiem kurcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cari - to ze razem to fajnie jest z pewnością... ja tam bym chciała...... a tu pusto....:( eh eh eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cari no kto?? :D z nimi zle a bez nich jeszcze gorzej echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ kochane już wróciłam od doktora:) ale jestem zmordowana i wku..... w drodze powrotnej zj......ł mi się samochód myślałam,że się wściekę bo musiałyśmy wracać autobusem a zuzia zawsze z płaczem wraca do domu i prawie całą drogę wrzeszczała:( boli mnie straszecznie głowa-chyba poleżę troszkę później wpadnę amfa kochanie - agnieszkamiko@wp.pl ja też chcę zdjęcia:) wielkie 😘😘😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agami,to koniecznie na leżakowanie się udaj... amfa - jedyna rada-POKOCHAĆ mamuty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam pocztę kasia twoję też .....no wlasnie tych shrekowych skarpet nie widzialam :D amfa wyslalam do ciebie.... mam tych zdjęc fuul ,ale coś wybrać to szok kasia masz moze te moje zdjęcia co ci z kluchą wysylalam ???? bo jak mialam wirusa to tych zdjęc już nie mam ,a bardzo bym je chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×