Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

ja tez sie dzis troszke przyspażyłam... szkoda, ze na takim słonku nie wytapia sie tluszczyk... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie jestem gorsza :D od Was tez sie smazylam dopoki nie zaczelo grzmocić i musielismy sie zwijac z plazy ,a bylo tak fajnie okazalo sie ,ze to byl falszywy alarm :D pogrzotalo i na tym się skończylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry wam kochani
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to takie pustki u nas ..czyżby wszyscy pojechali na wczasy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja przygotowuje się do zabiegu stomatologicznego 15 lipca ide na zabieg w narkozie...straszny ze mnie tchórz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 kasiu tak dawno ciebie nie\" widziałem\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawda dawno się nie widzieliśmy;) a co to za zabieg...????? brrrrrrrrrr jak tylko pomyslę o stomatologu to ciary przechodzą po plecach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano kasiu moja droga ...długo by opowiadac...ale ja nie bardzo dbałem o ząbki:( a teraz uzbierałem nieco grosza i robie sobie zęby po całości na zicher, tylko czekałem na odpowiednią chwile i technologie XXI co by nie bolało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym ja omyślał kasiu o tym:D:D juz mam wszystkie sprawy dogadane za 3-4 tygodnie będe miał ząbki jak w tym programie \"chce być piękna\":D:D tak sobie wymażyłem i tak będe właśnie miał , to dla mnie duża sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulejszyn i powodzenia;) a obejrzałam chyba ze 2 odcinki tego programu i jakoś tak ..nie zdecydowałabym się na udział w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kasiu aż tak zciuchranych tych zębów to nie mam ...ale jest co poprawiać...to efekt mojej choroby, teraz jest okazja to wszystko naprawić i przestać ogladać się za siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żoneczka namiętnie go kasiu ogląda i juz prawie sie do niego wybiera chociaż ja tłumacze jej że absolutnie nie musi nic poprawiać bo jest piękna:D:D ale sama wiesz jak to kobiety....a to wymyśli że nos a to że piersi a to że zadek a to noga a idźcie do diabła ciężkiego:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wszytko zrekonstruują mówie mojej żonie tylko jednego nie ....twojej głowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, oj tak..kobiecie można mówić...Ale Twoja zonka docenia Twoje słowa;):):):)I to własnie Tobie wierzy, ale kobietki lubią pobiadolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje w biadoleniu jesteście mistrzyniami kasiu:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie o sobie ..reszta \"barachła \" mnie nie interesi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×