Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Kamilciu,a spokojnie i sennie w robocie się zdrzemnęłam i w domu tez;) ta pogoda dziala na mnie nasennie;) A co u CIebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie zawsze tak miewam po wolnym weekendzie, jak normalnie musze byc na choidze przez 7 dni w tygodniu to takie 2 dni wolne zupełnie wybijaja człowieka z rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia ,no jak tam u Ciebie . Mam nadzieje,ze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny pustki pusteczki tez mam problem z wypełnieniem sobie wolnego czasu, choć mam nadzieje,że niedługo to się zmieni:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D p-o-g-o-d-a jest boska :) w cieniu 32 stopnie :( chce mi sie spac :( mózg przestaje funkcjonować woda w jeziorze za ciepla ciagle chce sie pic i na okraglo wylatuje przez skore ja chcę zimy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :D a tak poza tym to chyba nie moj dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasieńka :) co tam u ciebie?????? bo u mnie to juz wiesz :) ja nie moge co za klimat u nas jak nie mroxna zima ,ze w domu rury rozsadza to taka gorac ,ze ja juz tez nie wytrzymuje chociaz uwielbiam cieplo te slonko to juz przesadza 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też okrponie jest ........ żar się z nieba leje wczoraj to przespałam i w pracy troszkę a potem w domu po obiedzie chyba z pól godziny jak nie lepiej dziś też spać się chce ale koleżanka przychodzi na ploty.. ale skwar i duchota jak choleraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się powoli zbieram do domu... kurde, zachmurzyło isę a nie wzięłam parasola... a co tam z cukru nie jestem;) do zobaczenia wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×