Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

Jacuś,ja dopiero wpadłam do pracy;) to trzeba kawusie wypic i rozejrzec się i dopiero potem za robotę;) hjihihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooooo to tak jak ja zanim zaczne to też troszku czasu minie................oj jak my ten kraj z kryzysu wyciągniemy kasiu jak tu wszyscy najpierw kawka , potem papierosek, ploteczki i tak z 7.00 robi sie 9,30 i dopiero sie do roboty zabierają...co:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego by brakowało kasiu żebyśmy do pracy na plotki przychodzili.......................................................................................................chociaż to by nie było głupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dobrze kasiu....nie smutno tobie samej w pracy....ja mam w pokoju trzy kobity i tematem przewodnim są :a to pończochy a to buty a to kiecy a to psikotka a to malowitka ...no mówie tobie tylko uciekać z pokoju ale jakoś wytrzymuje i się dostosowuje przecież to ja nosze porpki co nie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, ja pracuję z 3 osobami;) dwie z nich to starsze ludzie;) Wiek emerytalny, to nie mam raczej z nimi wspólnych tematów... Zostaje kolega, starszy ode mnie,a z nim czasem da się pogadać;) No ale zawsze mogłam mieć gorzej, prawda?;) Hihihi to jesteś expertem jesli chodzi o kobiece sprawy hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło kochana zwłaszcza w kremach jestem oblatany zwłaszcza w kremach ....bluzki, wisiorki ,apaszki ...kur prawie jak baba no...a jak ide do domu to mam trzy kobity tragednia:(:( ale przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak wyjde na hale produkcujną....tu się oddycha:D sami kumple:D i po pracy na browca więc nie jest ze mną tak źle jeszcze mnie nie zfemizowały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, etam fajnie masz;) taki dobry doradca w razie czego, a wiesz jak rady mężczyzn kobiety sobie cenia....ha! no ale własnie masz kumpli;):):) i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu a Ty juz od poniedziałku masz urlop, czy dopiero od nastepnego ? Pewnie musisz odpoczac po poprzednim urlopie :D Czy masz jakies plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Kamilciu, ja dopiero mam urlop od 4 wrzesnia więc jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuugggggggggggooooooo;) a nie mam planów na ten urlop. chciałabym na grzyby pojeździć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to cos mi sie pomieszało, ze na tydzien przychodzisz do pracy i znow tydzien urlopu :P Grzybki... ech jak ja dawno nie byłam w lesie.. nie wiem cos ie ze mna dzieje... na nic nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) i dobranoc😘 dawno mnie nie było ale w niedługim czasie to nadrobię:):) 🖐️🖐️słodkich i spokojnych snów🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×