Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

całkiem miło :) dopadłam sie do ksiażki i tak spedziłam niedziele, hihi Przeczytałam \'jestem nudziarą\' i teraz muszę rozpocząć poszukiwanie nastepnych ksiażek Szwai :) Kasiu a ty pewnie byłas na kolejnym milym spacerku, co ?? :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilci, no na spacerek nie poszlismy - bo lało i było zimno,ale za to byczyłam się przed TV ;) Tzn. do południa to książkę czytałam;) A po obiedzie się byczyłam;) A Szwaja extra pisze;) Przeczytałąm jej kilka ksiązek i bardzo mi się podobały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o są jednak :P czeko widze ze tez dostalas esa od wru hahaha chcialam oglosci wszem i wobec ze nie udalo Ci sie wru robienie za koguta poniewaz nic nie slyszalam a esa odczytalam kolo 9 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czzzzeeeeeeeeeeeeeee Amfa;) no i ja odczytałąm dopiero rano hihihihihihihihihihiihihihihiihi 🌻za stronke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć AMFA :) 🌻 za stronkę :)) Kasiu ja włąsnie kupilam sobie \"nudziarę\" z Twopego polecenia... tzn ona mi pierwsza wpadła w rece,a teraz postaram sie poszukać, zęby pozyczczyc :D Koguciska... jak dobrze że mnie nikt w nocy nie budzi... hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu-wow;)z mojego polecenia - jak to zabrzmiało;) Wru......no widzisz, Twój plan poszedł w zapomnienie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilciu,no tak jakby;) Wru...tel. był włączony,ale spalam snem sprawiedliwego:D Amfa- WOW zaimoponwałaś mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowcie mi mistrzuniu :P :D ;) no wlasnie ..ja tez mialam telefon wlaczony wiec widzisz wruu nici z twego kogutowania :P och jakze mi przykro :(:(:( :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×