Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

32 kasia*

Już nie zagubione???

Polecane posty

amfa bo tubka jest ,a pisze ,ze jej nie ma :P a kawe ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa duząaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tuba sie ukrywa.. proste? :P przed CBA :P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
) taką kawkę zrobiłam dla Wru i taką samą inkę dla Amfy;) A bo ja dziś w czytelni siedze a tu niet gg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuhahhahahahaha przed Jarkiem bbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahaha ale za to ja jestem skrępowana:O bo mam takie urządzenie na sobie-Holter sie nazywa:) i mnie krepuja te kabelki itakie tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę bardzo;) oj oby mi za bardzo nie biło to serducho:P:P:P:P:P:P:P:P chociaz z drugiej strony jakby mi JArek nie wierzył,to mu papier podetkne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmm teraz to mam takie cos jak ekg tylko,ze 24 godziny to trwa a to echo to usg serca (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×