Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

do tynka78-Patrys ma prawie półtora roczku wejsc chciałby wszedzie spróbowac wszystkiego i dostac wszystko daje mi niezle popalic jest strasznym uparciuchem wrecz czasami mnie trerroryzuje:) ale kocham go nad zycie choc czasem mnie wkurza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka twoj wileki dzien juz w koncu nadszedl. Wszystkiego najlepszego Noe dopisz sie do naszej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 9 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 11 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola...noe...Patrys15 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam troche tabelke NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 3 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe... Patrys15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesmy teraz w moim rodzinnym miescie. Patryk bawil sie dzisiaj ze swoja starsza kuzynką. Na bobasy wrzucilam ich zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Malenka u nas pogoda wczoraj nie była zbyt ciekawa,mam nadzieje ze u Ciebie było inaczej i wszystko przebiegł tak jak sobie wymarzyłas🌻 Dorzuciłam kilka fotek Oskarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja swojego Dawidka szczepiłam na pneumokoki teraz czekamy na drugą szczepionke troszkę po niej gorączkował ale podobno warto na nią szcepić .Ktoś pisał że muszą być cztery szczepionki do roku ale poprawiam bo z tego co wiem to trzy razy mamy się szczepić i kosztuje prawie 300 zł Słuchajcie mamuski od kiedy zaczęłyście wprowadzać soczki i deserki typu jabłuszko..po 4 miesiącu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka 10 tygodni....Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe... Patrys15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Cytrynka ja wprowadzałam pod koniec 4 miesiąca. Malenka odsypiasz??:) Noe witamy. Tynka i Kreska zdjecia super. Ja wreszcie kupiłam mu krzesełko plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka>> no właśnie też mi sie wydawało że 3 razy ta szczepionka na pneumokoki.. u mnie kosztuje 278zł... i następnym razem zaszczepimy.. mam nadzieje że mała nie będzie sie po niej źle czuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 2tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn Aurorka ma juz 2 i pół miesiąca?! Ale ten czas leci. Ja małego zaszczepie na pneumokoki jak skończy roczek, wtedy to tylko jedna dawka i płaci sie tez tylko raz:P Kacper (chyba po tym szczepieniu, albo po żębach0 jest strasznie marudny. Babcia wzięła go na spacer bo normaklnie mozna oszaleć!!1:) A gdzie tam jeszcze do 20....... I tabelka jeszcze: ęNICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 4,5 miesiąca....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 3tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Oskar dostał jabłko pierwsz raz majac 3 miesiace i tydzien.Wogóle nasz schemat żywieniowy sporo rozni sie od tego"ksiażkowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prawidłowo Kasika,ja uwazam ze kazde dziecko jest inne,inaczej sie rozwija wiec beznadziejne sa te wszystkie reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za podpowiedź chcę niedługo zacząć wprowadzać małemu inne jedzenie bo od pierwszego grudnia wracam do pracy i chcę żeby miał bardziej urozmaiconą dietę a karmię jeszcze piersia :) (pamiętacie jak na początku płakałam że brak pokarmu i jakos poszło) moje dziecko tez ostatnio kiepsko śpi ale widze że dziąsełka dają juz o sobie znać. donn >>>Dawidek gorączkował po pierwszej szczepionce on miał połaczone 5 w 1 i pneumokoki teraz zastanawiam się czy jemu nie rozdzielić na dwa razy. A jeśli chodzi o pneumokoki to musiałam jego zaszczepić juz teraz ponieważ moje starsze dziecko cały czas przynosi jakieś świństwo ze szkoły i takie dzieci są bardziej narażone i lepiej za wczasu dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika>>dokładnie 2 miesiące 2 tygodnie i 6 dni :).... wiem że po roku wystarczy tylko raz zaszczepić... ale najbardziej narażone są maluszki dlatego będziemy szczepić teraz :) cytrynka>>> a mały długo gorączkował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn--a Kacperek 5miesięcy, 3 tygodnie i 2 dni. Za tydzień kończy pół roku:D Myslicie, że powinnam upiec pół tortu??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×