Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Ja w Poznaniu mieszkalam 5 lat podczas studiow. Tam to nie bylo tak najgorzej wsiadlam sobie w autobus 3 godzinki i bylam w chacie i do tego jeszcze byly znizki studenckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka około miesiąca, ale teraz to się nasila. Myślę że to lada moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem typowym mieszczuchem, chociaz jako dziecko kazde wakacje spedzalam na wsi u babci i to byly zawsze udane wakacje. Tak sobie czasem mysle ze kazda sytuacja ma swoje dobre strony, moj synek tez bedzie sobie mogl jezdzic na wakacje do dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemy wyszły jakis miesiac temu niecały czwórki tez kupy walił 3 dziennie i troszke goraczki miał i katarku ale juz ok teraz na trójki czekam słysząłm ze najgorsze bo to oczne powiazane z wezłąmi zatokami i chust wie z czym jeszce az sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka moj Patik zaczal sie slinic jak mial 4 miesiace a pierwszy zabek mu wyszedl jak mial 6 miesiecy i trzy tygodnie. Ale tak z dwa trzy tygoodnie przed to juz wszystko probowal wlozyc do buzi i gryzc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe ja to czekam dopiero na dwojki. tez slyszalma ze trojki sa najgorsze. W sumie to takie dziwne ze najpierw wychodza czworki a dopiero potem trojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziś moja Dominisia kończy 5miesięcy, więc czas na zmiany:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 3tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 9 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 5 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..2,5.miesiąca...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna27....Patryk 10 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia21....Kacperek 5mies i 3tyd....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 4 miesiace....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm Kinga_23....Kinga23....Julka 3,5 miesiaca........ babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku ma 13 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe............................... Patrys.....15 miesiecy Wasze Maleństwa już ząbki mają a mojemu dopiero się wykształtowały:-D ehh rośne mi ta dzidzia w środku szybciutko;-) a co do karmienia..kuzyna żona po tygdniu zrezygnowała z karmienia piersią..twierdząc że nie ma pokarmu, a ja wiem, ze strasznie ją bolało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisały dziewczyny..:D Ślicznie dziś było, więc byliśmy troche na polu. Kacper sie wyszalał i mam nadzięje, że da mi dzisiaj spać:O bo przez te zęby budzi sie w nocy.. a ja sie już od tego odzwyczaiłam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja tez mam nocki zarwane. Oczywiście ząbki dają swoje znaki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malenka zobaczysz szybko Ci zleci i maluszek juz bedzie z tobą, ja tez nie moglam sie doczekac a moj maly ma juz ponad 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mamy firmowa imprezke i Patryczek idzie do wujka i cioci na noc. To w sumie bedzie pierwszy raz jak go zostawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki🖐️ troszke mnie nie było i musiałam nadrobic czytanie. Dziewczyny nie martwcie sie o nieprzespane noce,mój Oskar do tej pory budzi sie do jedzenia dwa razy,pierwszy około 23,a pozniej około 4.Strasznie to meczace bo przeciez to juz prawie rok,ale on nie moze sie oduczyc.Choć z jednej strony to moze dobrze bo to straszny niejadek i w nocy chociaz doje.No a oprocz tego ze budzi sie do jedzenia to czesto zdarza mu sie przebudzac bez powodu i nie jest to spowodowane ze wysypia sie za duzo w dzien bo spi tylko raz.Ale coz mam zrobic(na szczescie nie wstaje do pracy,a jak maz ma na druga zmiane to mnie troche wyrecza)Ostatnio rozmawiałam ze znajoma,jej synek ma 17 miesiecy i poł nocy jej ryczy i mowi ze tak jest w kazda noc(moj chociaż nie płacze) :-) Mojemu Oskarkowi przebija sie własnie dolna lewa dwójka.To juz 7 zabek🌻Ogólnie dobrze przechodzi zabkowanie.Wszystkie wczesniejsze szesc zabków wyszły mu w 9 miesiacu a ślinił sie okropnie od 3 miesiaca życia.Wogóle to jakos odwrotnie mu sie powyżynały bo najpierw pokazały sie górne jedynki,póżniej górne dwójki,a dopiero póżniej dolne jedynki.A o ile mi wiadomo to raczej pokazuja sie jako pierwsze zabki na dole. Juz za 20 dni pierwsze urodzinki🌻🌻🌻🌻🌻 Ufff ale sie rozpisałam :-) Pozdrawiam Was wszystkie🌻 i sory za błedy ale szybko pisałam i pewnie jakies sie trafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocy na szczescie jest spokoj. Patryk idzie spac po siodmej i budzi sie po piatej, tak jak my wstajemy do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elevinka
Czesc dziewczyny.Przepraszam ze tak sie wtracam nie na temat ale mam pytanie a nie chce zakladac nowego topiku.Czy ktoras z Was wie skad biora sie przeciwciala lozyskowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elvinka ja Ci nie pomoge ,pojecie to obiło mi sie o uszy ale nic pozatym.Moze poszukaj sobie w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja mialam koszmarna noc!wiercił sie jak nie wiem dobrzez e wstaje o 8 rano......nie wiem juz czemu sie tak wierci moze kolejne zeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika dziś spała troche spokojniej. Spała ze mną, może dlatego. Gryzie co popadnie, ślini się niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper tak samo jak wasze dzieciaki, z tym ząbkowaniem:D:P o przeciwciałach nie wiem nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Dziubasek >> to my mamy dzieciaczki w tym samym wieku :) wy tu już o ząbkowaniu :)... my pewnie mamy jeszcze troche czasu :) a o tych przeciwciałach też nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×