Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej dziewczyny :) jestem jestem... tylko ten upał mnie wykańcza.... w piątek przyjechali do mnie rodzice i pomogli mi wymyć okna zmienić firanki i posprzątać :) teraz jest u mnie mój brat został na tydzień w związku z czym komp jest mocno oblegany i musze czekać na swoją kolejke :D działki byliśmy oglądać i nawet jedna nam sie spodobała, mam nadzieje że uda nam sie ją kupić..... Tynka>> ty niedawno kupiłaś działke to może wiesz co trzeba posprawdzać przed takim zakupem :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !!!!!! a gdzie wy wszystkie sie podziewacie :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Donn jak Ty znosisz te upały?? -dziś jest chyba ze 100 stopni. Pogoda mnie męczy, naszczęście malutka dziś odpoczywa. Jest tak zmęczona tym upałem że dziś zjadła i od razu usnęła. Wczoraj odpoczełam, byliśmy z rodzinką na grilu, było miło. Malutka była spokojna, chyba dlatego że grill był około 18-stej a wtedy było chłodniej. Czuje sie jak bym mieszkała w tropiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny U mnie w bloku wczoraj wydarzyla sie tragedia. Synek sasiadow wypad przez okno z trzeciego pietra. Nie udalo sie go uratować. Mial niecale 16 miesiecy. Jeszcze dzisiaj nie moge przestac o tym myslec. Oni mieszkaja nade mna. Wspolczuje im bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka_78 jak do tego doszło, że 16miesięczne dziecko wypadło z okna?? Tragedia, też mnie to przeraziło, więc nie dziwie się że nie możesz o tym przestac myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Nie mam normalnie czasu do was zajrzeć. Mój Alek jest teraz w domu i teoretycznie powinnam mieć więcej czasu, ale niestety jakbym miała dwoje dzieci. Mało tego od rana do wieczora okupuje komp:(. Mały praktycznie cały czas u mnie na rekach-sporadycznie u tatusia. Nie wiem jak u was to wygladało ale nie mogę patrzyć jak on trzyma małego płaczącego. ja to przytulam polulam pocałuje a on tak jakoś bez uczucia:(. f-ka straszna tragedia nie potrafie sobie tego wyobrazić. Nie wiem jak dziecko w tym wieku może wypaść z okna:(. Ostatnio dużo slychac o takich wypadkach. Brakuje mi słów:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam sie nie f-ka tylko Tynka_78-to chyba ten upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie to tez jakos nie dociera. Znalam ich i caly czas sie zastanawiam jak moglo do tego dojsc. Przy malym dziecku to naprawde trzeba miec oczy dookola glowy bo wystarczy chwila nieuwagi i wszystko moze sie stac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ale upał. A w sobotę chrzcimy, oby nie było aż takiego gorąca bo się wszyscy wykończymy. Na wakacje, nad morze jedziemy dopiero 24 nie wiem jak wytrzymam ten gorąc.... Tynka 🌻 Boże co za tragedia:( :( :( Brak słów Mamka🌻 z moim mężem podobnie, niby trzyma małego i tuli, ale jednak jak ja wezmę Kacpra to inaczej, od razu się uspokaja. Donn 🌻 super ten piłkarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> na weekend ma być chłodniej a potem znowu upał... Tynka>> :( Mamka, f-ka>> co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Donn u mnie jakoś leci, upał daje popalić. Na szczęście malutka znosi te upały dzielnie. Donn dobrze by było żeby w weekend było troche chłodniej, trochę by sie odpoczeło. Mamka, Kasika1 mój jak weźmie malutką na ręce to tez jakoś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtarzam naszą tabelkę. TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek mafda............. Magda 22................Filipek 7 mies...........Dębica f-ka................Ewa 23...............Dominika 1,5mies.....Jelenia Góra Mamka.........Magda 26............Alan, 3 mies..............Warszawa donn...........Kaśka 27..............jeszcze czekam .....Kraków sen nocy ... ....Gosia 21......... .Oliwka 11,5 mies.... ... Jawor Tynka_78.......Justyna 27 ........Patryk 7miesięcy......Brodnica Kasika1......Kasia 21...........Kacperek 2,5 mies.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:):):) No jestem jestem tylko mój men jest w domu i okupuje komp prawie cały czas. Poza tym ostatnio synek strasznie kiepsko spi mi w nocy już nie daje rady. Budzi mi się o 12 albo 1 w nocy a potem niby zamyka oczka ale strasznie marudzi i coś tam gaworzy pod nosem. Jestem przez to wykończona i odsypiam w dzień. Ogólnie mam jakieś kiepski dni ostatnio przez tego mojego faceta. Miałam dzisiaj iść z synkiem do lekarza na warzenie szczepionke no ale niestety nie poszłam:(:(:(. Płakać mi się chce bo czasami mam wrażenie że ja i synek zajmujemy ostatnie miejsce. No ale nic dośc smucenia. Mój maly robi się coraz fajniejszy uśmiecha się gada wyciąga rączki do zabawek. Niestety nie chce mi leżeć na brzuchu. Na mnie owszem ale jak położe go smego to zaczyna prostestować. Znowu pediatra bedzie niezadowolona. Przez pierwsze 2 miesiące strasznie ulewał i nie było mowy o położeniu na brzuchu a teraz no zwyczajnie mu sie to nie podoba. Wiem że to bardzo ważne i staram się go do tego przekonać ale nic na siłe prawda?? Donn poród tóż tóż. A jak samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim Jesli chodzi o mojego meza, to jako tatus spisuje sie znakomicie. Jak ja wrocilam do pracy po macierzynskim to on czesciowo przejal opieke nad Patrykiem, bo pracuje na zmiany i jak ma tydzien ze chodzi na popoludnie, to on od rana zajmuje sie naszym maluszkiem. Dziewczyny takie sprawy przychodzą mężczyznom troche trudniej niż nam, ja wiem jak mojemu bratu urodzila sie coreczka to balam sie wziasc takie malenstwo do rak i pozniej jak bylam w ciazy to czestop mialam obawy czy bede wiedziala jak zajmowac sie takim malenstwem, zeby mu przypadkiem nie zrobic krzywdy. Ale zaraz po urodzeniu sie Patryka caly strach minal, chociaz jak widzialam jak w szpitalu pielegniarki od noworodkow, wywijaly tymi maluchami, to az mnie ciarki przechodzily. Ale u nich to juz byla po prostu rutyna. Wy dziewczyny macie jeszcze stosunkowo malutkie dzieci i moze to wlasnie najbardziej przeraza waszych mezow, ale to z czasem mija. Trzeba im pozwolic zajmowac sie dzieckiem i przede wszystkim nie krytykowac jezeli robia cos inaczej niz wy,to powoli sobie zaczna radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn wracajac do sprawy dzialki, to ja kupilam sobie dzialke ogrodniczą na terenie rodzinnych ogrodkow dzialkowych i po prtostu musial stac sie ich czlonkiem. Nie wiem jakiego ty typu dzialkec chcesz kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Mamka>> w miare dobrze sie czuje, tylko nogi mi strasznie puchną, wczoraj ledwo wcisnęłam buty... no i ten upał...... Tynka>> działke chcemy kupić budowlaną, bo dość mamy mieszkania w bloku :), ale nie jest to niestety takie łatwe, każda ma coś fajnego i mniej fajnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziś troszke chłodniej,od razu przyjemniej. Donn na pewno te upały są dl a Ciebie męczące. Juz niedługo bedziesz miała swoją malutką przy sobie. Pewnie już torba spakowana? Pozdrawiam Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny!!!!!! f-ka>> torba już spakowana i czeka :) jeśzcze tylko skarpetki musze dorzucić, pozatym już chyba wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,ale tu przyjemnie tłoczno!! miałam chwilowy brak internetu(no nie zupełnie chwilowy, bo trwało to trzy tygodnie) juz nie mogłam wytrzymac.. teraz niestety nie napisze duzo, bo czasu mam bardzo mało..(mozecie o mnie przeczyteac na wczesniejszych stronach.. jak nadrobie zaległosci w czytaniu, to postaram sie pisac na bieząco.. 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) W koncu chyba koniec tych upałów bo już szczerze mówic mam dość. Poprostu aż nie można wytrzymać w mieszkaniu. I w takich sytuacjach aż chce sie mieszkać gdzieś na obrzeżach miasta albo poza a najlepiej nad morzem:). http://www.alan.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY!!:) Kasika1 jak tam przygotowania przed chrzcinami? Dziewczyny mnie też juz zmęczył ten upał. Juz myśłałam że sie ochłodzi a tu niestety mała zmyłka. Troche popadało nocą i tyle z ochłodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis od czwartej pada, mam nadzieje ze sie troche ochlodzi, bo w te upaly nic sie nie chce robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie dziś tez pochmurnie, troche przyjemniej,można zaczerpnąć świerzego powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! u mnie znowu nici z deszczu :( a czy chłodniej jest to sie zaraz okaże jak wyjde na zakupy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie raczej tez dziś niepopada, ale choociaż troche chłodniej. Malutka od razu inaczej się czuje, jest spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Ja tylko na chwilę, bo jutro chrzciny i troche przy tym zachodu. Piszecie, że u Was chłodniej, a u nas w Rzeszowie dalej Żar. No nic zmykam, tak tylko chciałam się przywitać. Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim jak to dobrze ze juz weekend mozna troche odpoczac. Donn a jak tam u Ciebie, już nebawem zobaczysz swoje malenstwo. Pewnie juz sie nie mozesz doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika z chrzcinami to zawsze zamieszanie, jak z kazda wieksza impreza, goscmmi trzeba sie zajac i oczywiscie tym najwazniejszym ... malenstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×