Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

No właśnie Donn, juz niedługo utulisz swoje maleństwo, pewnie nie możesz się juz doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam dzis u lekarza i okazało sie ze mam rozwarcie na 5cm i zadnych skurczy!!!! oprócz zoładka:-)z nerwów ) chodze i czekam az cos sie zacznie, a tu nic jak dotad.. jak nic nie bedzie do poniedziałku, to mam sie zgłosic na izbe przyjec i pewnie mi beda wywoływac, bo przeciez nie moge chodzic z takim rozwarciem.,.. tak wiec najdalej w poniedziałek rodzina sie nam powiększy..:-) strasznie sie boje, bo z nikusiem najpierw miałam dwa dni skurcze, bez zadnego rozwarcia a potem nagle 6cm i do porodu i po dwóch godzinach było po wszystkim.. a teraz zupełnie na odwrót..strasznie sie boje , bo do szpitala mam daleko, wiec jakby to miało trwac krótko to moge nie zdazyc..:-) czy któras z was miała tak jak ja? pozdrawiam, trzymajcie za mnie kciuki..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika>> :D no to super już w poniedziałek będziesz mieć maluszka... a może już masz???? daj znać co i jak.... f-ka>> no faktycznie u mnie to już nie długo, troche sie boje i troche sie nie moge doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie 🖐️ Chrzciny za nami, na szczęście się udały i wszystko poszło gładko. Tylko Kacpi raz bekną i wszyscy się śmiali:D Pogoda barowa, pada i wieje, nic tylko spać. Kacper tak też robi, a my razem z nim. Tynka zamieszania jest z każdą imprezą, to prawda, chrzciny chrzcinami, a ile było z weselen...:P Monika trzymam kciuki za ciebie i twoje maleństwo, może już je tulusz w ramionach?? A co do rozwarcia, to ja z rozwarciem na 1 palec chodziłem 2 miesiące. Donn pisz jak się czujesz i wogóle co u ciebie?? Jak ty znosiłaś te upały? Podziwiam. Uściskaj dzidziusia w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!:) Monika-pewnie tuli juz swoje maleństo, albo utuli lada moment. Donn zawsze w oczekiwaniu jak to będzie jest trochę lęku i strachu, ale pomyśl sobie o swojej córeczce którą przytulisz do siebie, tak długo czekałaś na tą chwilę. Myśl o niej sprawi że poczujesz się lepiej. Bede trzymać kciuki!! Gorące pozdrowienia dla Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) no nareszcie troche chłodniej.. i odrazu lepiej przynajmniej nogi mi tak strasznie nie puchną.... wczoraj przespałam cały dzień i myślałam że nie dam rady w nocy spać ale nie miałam z tym żadnego problemu.... wszystko już mam gotowe i teraz tylko czekam na Aurorke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny.... Monika jest już na porodówce, skurcze jeszcze słabe, ale już jest przygotowana do porodu :) więc zostało trzymać kciuki żeby szybko i bezboleśnie poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:):) No prosze czyli przybedzie nam nowy dzidziuś a zaraz po nim Aurorka:). Ja pamietam jak ja sie nie mogłam doczekać:). A ja właśnie wróciłam od lekarza z małym. Na razie jest ok ale musze go jednak dokarmiac bo za mało przybrał na wadze. Z główka pani doktór daje mu jeszcze czas więc mamy miesiąc na ćwiczenia a jak nie to na rechabilitacje będzie musiał chodzić.Ale na razie sie nie martwię może jak nadrobi wagowo to bedzie spokojniejszy i chetniejszy do ćwiczeń. Na razie jest z niego leniuszek hehhe. Ale dał mi czadu tak w przychodni że jejku a ż się spociłam.Dobrze że tata ze mną był bo nie poradziłabym sobie. No dzisiaj mamy ładna pogode nawet nie jest za gorąco. Trzymam kciuki za Monike i maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamka :) a czemu musicie ćwiczyć?? i jakim mleczkiem maluszka będziesz dokarmiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Donn:):) Wiesz mój bomelek powinien juz dzwigać główke-wiesz jak podnosi sie go do góry za rączki.Powinien mieć chociaż odróch do dzwignięcia Na razie tego nie robi. Ale ma jeszcze miesiąc-więc będe z nim ćwiczyć. Mam nadzieje że to wystarczy. A dokarmiać będe Nan 1 ha bo u mnie w rodzinie są alergie więc żeby nic sie nie pojawiło to tak na wszelki wypadaek. Zobaczymy jak to będzie. Mało się nie pokłóciłam w tej cholernej przychodni. Bo mówie że nic na kolki nie pomaga to caly czas to samo mi doradza. Jacy ci lekarze są wstretni. Nie mam słów normalnie. Ja ogolnie jestem już tak źle nastawiona do państwowych lekarzy że nie umiem sie do nich przekonać. Donn a jak sie dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu są zdjęcia mojego Alanka jak chcecie zobaczyć-dodałam nowe. www.alan.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka ja też jestem negatywnie nastawiona do państwowych lekarzy, ja k pójdziesz prywatnie to skaczą koło ciebie, a tu mają wszystko gdzieś. Ile teraz waży Twój Alanek? A ile powinien ważyć? No właśnie donn jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka waży 4800 troche za mało przybrał w półtora miesiąca i musze mu dawać dodatkowo mleczko. Ale mysle że nie bedzie źle-boje się o te kolki. Jak mu daje sama pierś to je ma -mimo że dieta drakońska a jak wprowadze mleczko to aż sie boję . No ale kupiłam już kilka preparatów może będie dobrze. Najwazniejsze to optymizm. Ja mysle że to też mój stres i dlatego:(:(. F-ka ja szczegolnie sie zraziłam w czasie ciązy bo przez lekarza znalazłam się w szpitalu i mało dziecka nie straciłam. Ajak chciałam zwolnienie i mówiłam że źle się czuje to mi powiedziała że ciąża to nie choroba. No i teraz mam awersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wmiare spoko sie czuje.. Mamka >> ale Alanek jest wcześniaczkiem czyli teraz ma tak jakby 2 mieś a nie 3 :) to chyba nie musi jeszcze główki podnosić :) co do tych lekarzy państwowych to ja też mam na nich alergie, unikam jak ognia :) no ale nie wiem jak to z małą będzie bo chyba musze ja do przychodni zapisać, ale jak lekarz tam będzie beznadziejny to będe szukać prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ My jutro mamy szczepienie i zważymy się, tzn Kacperek. Nie wiem czy to możliwe, że idą mu zęby?! Bo strasznie się slini, pakuje łapki do buzi i gryzie co popadnie. Donn ja miałam przed porodem i zaraz po tak napuchniete nogi że nie mieściły się w żadne pantofle;) Monika trzymam kciuki:)Niedługo bedziecie razem. Mamka mój Kacperek to t6eż leniuszek jak go kłade na brzuszku to zasypa i co tu zrobić z takim miskiem?? Alanek sliczniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika urodziła o 14:30, chłopczyk waży 3550kg i mierzy 55cm G ❤️ R ❤️ A ❤️ T ❤️ U ❤️ L ❤️ A ❤️ C ❤️ J ❤️ E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to że leniuszek to nic ale jak najwięcej na brzuszku:) nawet niech śpi. Póxniej jak będzie już bardziej aktywny to nie bedziesz miała problemu. Ja niestety mam i naprawde jest kłopot. Nie chce leżec na brzuszku płacze ja sie denerwuje. A jesli chodzi o slinienie i wpychanie rączek do buzi to mój robi dokładnie to samo. A slinienie to poprostu dzieci w tym wieku nie umieją jeszcze sprawnie przełykac śliny. Tak łyszałam. Ile w tym prawdy nie wiem. Donn no ja wiem że wczesniaczek ale pediatra powiedziała że już powinien więc nie będe się sperać. Kurcze no to super. Jejcu mój ma 3 mies. i dopiero 57 cm no ale mój to wczesniaczek. I 1kg mniej ważył na starcie. Graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarulacje Monika i żeby zdrowo się chował:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę dołączyć do Waszego topiku? Witam :) Wprawdzie jeszcze nie jestem mamusią ale jak urodzę moje Maleństwo to będę miała 22 lata :) Teraz mam 21 lat i jestem w 2 miesiącu ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kiara:) Przyłącz się pewnie. Jak się czujesz w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie czuję się dobrze :) Niestety tylko mnie mdłości męczą ale dziś wybadałam że po zjedzeniu brzoskwini mdłości odeszły jak ręką odjął :D ... Dziś męczy mnie za to ból miednicy i krzyża i się trochę martwię bo nie wiem czy to normalne na początku ciąży :( ... ale jakiego bólu by nie było to warto go znosić dla Maleństwa ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh i wiecie co ... czasem nachodzą mnie wątpliwości... czy sobie poradzę w roli matki...czy nie jestem za młoda ... ale jak tylko pomyślę o dziecku to od razu wątpliwości odchodzą :) Tylko źle się czuję z faktem że wogule mam jakieś wątpliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiara wiem jak to jest:) kazy ból i ty się już zastanawiasz czyb wszystko jest ok?! Ale wszystko bedzie dobrze, zobaczysz. Mnie w ciazy strasznie meczyly mdlosci bylam nawet qw 10 tygodniu w szpitalu, ale po skonczeniu 1 trymestru wszystko mineło. sorki za pismo, ale trzymam malego na rekach. buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja....
hejka! witam wszystkie mamuśki;) ja mam 21 lat i 13-sto miesięczne bliźniaki. Dwóch cudownych, slicznych chłopców. właśnie kończę pracę i zaraz do nich biegnę. na początku bylo ciężko, bardzo ciężko, ale maluchy wszystko wynagradzają;) od kwietnia pracuję na pol etatu, studiuje zaocznie. pomaga mi maz, bez niego nie dalabym rady z malymi. ulozylismy sobie prace tak( pracujemy w tej samej firmie), ze sie wymijamy i zawsze ktos jest z maluszkami. wpadne tu jutro, teraz zmykam;) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala
Ja tez chce do Was dolaczyc....... Mam 25 lat i prawie półrocznego szkrabka. GRATULACJE DLA MONIKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×