Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

masz racje aspekty fizyczne to przede wszystkim sprawa genów. Mój rogalik nie wazy za dużo ale jest dlugi jak na swoj wiek i wszyscy mi mowia ze on nie wyglada na te swoje 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekam ide spać i zycze wam miłych snów no i dzidziusiom tym małym i dużym też:)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki spray dooczyszczania noska, ja używam Marimer. Czasami mój maluszek miał zapchany nosek, w sumie nawet nic nie było widać ale słyszalam ze coś mu tam w środku sapie i wtedy strasznie się denerwował, zwłaszcza przy jedzeniu, bo mu ten zapchany nosek przeszkadzał. Więc mu zapuszczalam ten spray do i to powodowało na ogół że sobie kichnał tak że mu ta wydzielina wychodziła na wierzch i łatwo ją było wyciągnąc. Teraz panuje taka tendencja ze odchodzi sie od gruszek, bo można nią łatwo uszkodzic sluzówkę w nosku u takiego małego dziecka,. ja jednak jej używam ale tylko w polaczeniu z wodą morską. Wkleję ci link na temat tej wody morskiej: http://www.nepentes.pl/produkty/wiecej.php?produkt=18#p2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j atez uzywalam soli morkiej bo kupilamgruszke ale jakos balam sie ja wpychac do takiego malutkiego noska asol sie latwo wpryskiwala i sie wsztsko lepiej czyscilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry dziewczyny! Kolejny słoneczny i upalny dzień przed nami. Dziewczyny jak wasze dzieciaczki znoszą te upały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!! dzieki dziewczyny w takim razie kupie sobie tą sól... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczyny:):) f-ka mój synek fatlanie znosi te upały.Cyca chce co chwile i juz nie wyrabiam z pokarmem. Malo tego poprostu marudny jest. Donn wiesz jest taka sól fizjologiczna do oczysczania i nawilżania oczu i noska a nazywa się ,,PHYSIODOSE\'\'.Nie wiem tylko ile to kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka>> sól fizjologiczną już mam taką w ampułkach nie wiem jaka firma ale taką nam w szkole rodzenia mówili żeby kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie mi co sie robi z takim nowym smoczkiem, chodzi mi o taki do uspakajania... trzeba go wygotować, pomoczyć we wrzątki, czy polać tylko ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn wystarczy go polać wrzątkiem lub wrzucić do jakiegoś naczynia i zalać wrzątkiem odstawić na moment. To juz zależy od Ciebie, każda wedle swojego uznania. Mamka moja córeczka też marudna strasznie, też by chetnie cały czas była przy cycu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn ja gotowalam smoczki przez ok 5 minut na malym gazie. Teraz to go tylko plucze w wodzie, a wyparzam juz sporadycznie. Ta woda morska w spray jest o wile latwsza w stosowaniu niz w ampulkach, bo takiemu maluszkowi troche trudno cokolwiek wlac do tak malej dziurki w nosku, a przy sprayu jest specjalny dozownik ktory bardzo ulatwia sprawe. Poza tym ampulke po otwarciu powinno sie wyrzucic a z reguly zuzywa sie tylko niewielkie ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka>> sól kupie :), powiedz mi tylko te smoczki to nie o takie do butelek mi chodzi tylko do uspakajania.... ale ci dobrze że masz działke.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) jestem juz po wizycie kolezanki i małgo. Nawet na spacerek poszłysmy i chodziłysmy połtorej godzinki. Mały był grzeczny i spał jak suseł. O małym opowiem wam póxniej bo koszmarnie boli mnie głowa, pewnie przez tą pogode. Nawet proch mi nie pomógł:(. Donn ja uzywam smoczków NUK . Jak ja kupowałam to był taki wybór i w kwiatki i w ciapki kolorowe tyle że aż cieżko sie było zdecydować.To są właśnie smoczki uspokajające:) i jeden kosztuje jakieś 8-10zł niektóre masz od razu z pojemnikiem do przechowywania smoczka. Ja smoczek włozyłam do szklanki zalałam wrzątkiem i odstawiłam. teraz robie to tylko raz na jakiś czas:) Tynka super że masz działeczke to naprawdę świetna sprawa zwłaszcza jak ma się dzieci::) Wiecie dziewczyny dzisiaj poraz od dłuższego czasu nie mam póki co problemu z pokarmem. Nie wiem czy w końcu sie odpręzyłam bo koleznaka przyjechala czy to ziółka czy ciasto drożdzowe nie wiem. Może kryrzys już minał. Nawet nie wiecie jak się cieszę:):):). O tak juuuuuuuuuuuuuupi hehehe. Zajrze do was później. buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! 🌻 Mogę się dołączyć??:) Nazywam się Kasia, mam dwu i pół miesięcznego Kacperka. Mam 21 lat, od 8 miesięcy jestem mężątką. Mojego Karlosa poznałam 6 lat temu i od tego czasu się go trzymam;) Studiowała, dziennie dziennikarstwo, ale od czasu pojawienia się mojego skarbu jestem na urlopie dziekańskim. Od pażdziernika wracam na studia, ale na zaoczne. Co jeszcze....?? Uwielbiam moich chłopaków i chętnie bym z Wami pokonwersowała. Pozdrawiam i dodaje się do tabelki. TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek mafda............. Magda 22................Filipek 7 mies...........Dębica f-ka................Ewa 23...............Dominika 1,5mies.....Jelenia Góra Mamka.........Magda 26............Alan, 3 mies..............Warszawa donn...........Kaśka 27..............jeszcze czekam .....Kraków sen nocy ... ....Gosia 21......... .Oliwka 11,5 mies.... ... Jawor Tynka_78.......Justyna 27 ........Patryk 7miesięcy......Brodnica Kasika1......Kasia 21...........Kacperek 2,5 mies.....Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 pewnie że możesz się dołączyć, czym Nas więcej tym lepiej. Jak tak Twój maluszek znosi upały? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka to sumer że już nie masz problemów z pokarmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka powiem ci szczerze, że większość czasu przesypia w domu, a tak wieczorkiem wychodzimy na pole i wtedy się ożywia:) A i jeszcze w te upały wstaje nam o 4 rano i nie śpi do 8 tylko się bawi, póki chłodno:) a my chodzimy niewyspani:(. Pozdrawiam A twoja dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka przez te upały jest strasznie marudna, chociaż dziś większość dnia spała. Noce to różnie, np. w tą noc spała od 23 do 4rano. ZA to później szalała do 8rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tynka_89
Czesc wszystkim moj maluszek wlasnie usypia, wiec bede miala chwilke zeby popisac Donn Tak, mialam na mysli smoczka uspokajacego. przed pierwszym użyciem go gotowalam 5 minut, a teraz tylko plucze w cieplej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wczesniej to bylam ja, nie patrzylam na klawe jak sie logowalam i zamiast 78 wpisalo mi 89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasika1 To fajnie ze nas tu przybywa. Wiekszosc z nas skupia sie teraz na wychowaniu malenstwa (lub jeszcze na niego oczekuje) i na wiele spraw juz po prostu nie starcza czasu, a czasami po prostu fajnie jest sobie pogadac (popisac) z kims. tym bardziej ze mamy na tapecie wspolny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn my dzialeczke kupilismy sobie niedawno, niecale 2 miesiace temu. Chodzilo nam przede wszystkim o Patryka, zeby mial miejsce gdzie moze sie wybiegac (jak oczywiscie zacznie biegac) i pobawic. Mieszkamy w bloku i tu nie ma za duzo miejsca. Poza tym mamy gdzie teraz spacerowac, dzialeczka jest na obrzezach miasta i tak spacerkiem idziemy tam pol godziny. Przy okazji bede miala gdzie uprawiac warzywka dla maluszka, bo te sklepowe nie wiadomo z jakiego sa zrodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek calkiem niezkle znosi te upaly, tylko wypija ogromne ilosci soczkow i herbatek. Poza tym ma ostatnio problemy z wieczornym zasypianiem, ale jak juz zasnie kolo 20-21 to budzi sie po piatej, ale czasami sa takie dni ze sama musze go obudzic, bo ide pracy na siodma i musze go przed wyjsciem nakarmic. Ale po karmieniu go przebiore i zasypia znowu i spi na ogol do dziewiatej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don n ja tak samo jak mamka uzywam smoczkow z nuka, kiedys mu kupilam z aventa, ale mu jakos nie pasuje i musialam mu kupic znowu z nuk ale juz wiekszego, bo maluszek rosnie. ja osobiscie wole silikonowe, bo te lateksowe mi sie nie podobaja (przez ten brazowy kolor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że ważne jest że będzie miał gdzie pobiegać, ja to mam o tyle dobrze że mam kawałek miejsca koło domu. Właśnie z malutką wróciłyśmy ze spacerku, teraz to jest przyjemnie na podwórku, malutka przespała cały spacerek. Fajnie dziwczyny że Nas przybywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamka fajnie jest miec kolezanke co ma dziecko w tym samym wieku. Ja mam u gory sasiadke ktora tez ma synka starszego od mojego Patryka o 9 miesiecy, ale oboje sa z tego samego rocznika i po pewnym czasie ta roznica sie zatrze. Juz mamy plany ze pojda razem do przedszkola a potem do szkoly do tej samej klasy. Ale jeszcze troche czasu musi uplynac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje f-ka, ja kolo bloku nie mam za bardzo miejsca, wiec kupilismy dzialke zeby tam sie mogl wybiegac. moj synek juz zasnal, jest teraz na etapie zabkowania, juz mu jeden zabek sie pokazal, ale na szczescie nie przechodzi tego etapu zbyt marudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:) Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie. My mieszkamy na wsi i mamy duży ogród więc ze spacerami nie mam problemu birę wózek i w drogę. Jak jest gorąco to rozkładam koc pod drzewami i leżymy. Jednak to duży plus mieszkania na łonie natury;) Mój Kacpi używa smoków Nuka, ale do karmienia mam Avent. Buziaki i miłej nocki. Tynka 🌻 Ciekawe kiedy mój mały bedzie tyle spał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×