Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Kasika1 Moj Patryk jak mial tyle co teraz twój Kacper, to takzasypial o 20 po wieczornej koapiel a budzil sie kolo trzeciej na jedzonko, potem o szostej znowu na jedzonko i wtedy juz nie chcial zasnac. wiec teraz jest o niebo lepiej tym bardziej ze ja juz pracuje i w weekendy pozwala mi sie wyspac do dziewiatej. Po calym tygodniu wstawania o piatej to duza ulga pospac do dziewiatej, oczywiscie z przerwa na karmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamuski agdzie jest nasz Monika donn???? urodzila juz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga22
hej!też mam 22lata i 14 miesięcznego synka- łobuzola!!chętnie pogadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witaj Kasika i guga :) Tynka>> my właśnie jesteśmy na etapie kupowania działki, też mieszkam w bloku a marzy mi sie domek na wsi :) z ogródkiem i miejscem do biegania opalania i grilowania... smoczki kupiłam avent, takie przezroczyste .... ale jak sie okażą niedobre to kupie tego nuka... a co z Moniką to właśnie nie wiem nie odzywa sie ani tu ani na gg, termin miała pod koniec lipca, ale maluch troche sie śpieszył wieć może już.... mam nadzieje że wszystko u niej ok i tylko internet jej nie działa.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Donn, zawsze jest przyjemniej jak sie ma kawałek miejsca na wypoczynek.:) Jakiś ładny kawałek ogródka od razu przyjemniej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
f-ka>> dzisiaj jedziemy oglądać działke, więc prosze trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dzieki za przyjęcie 🌻 U nas dziś taki upał, że aż wychodzić się nie chce:) Chrzcimy za tydzień naszego Kacpiego i robiłam mu dziś rewie mody, bo dostałam ubranka od znajomej i przymierzałam mu. Wygląda śiesznie, tzn ślicznei;) A tak wogóle to ja wydlądam tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6800b9d7315b3523.html A tak wygląda nasz syneczek: http://kasika1.fotosik.pl/albumy/28161.html Donn jak się czujesz pod koniec ciąży?? Ja wciąż mam świeżo w pamięci te chwile... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasika1 !! Jaki słodziutki Twój synek:) Upał straszny, nie da rady wysiedzieć na podwórku nawet 10minut, może pod wieczór będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> fajnie wyglądacie, a synek ma słodziutki uśmieszek... teraz już coraz marniej sie czuje i ten upał mnie wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki🌻 Powiem Wam coś...jestem leniwa i nie chce mi się czytać tych 18 stron wiec prosze napiszcie coś o sobie, choćby w telegraficznym skrócie. Idziemy zaraz na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 19maja jestem mamą malutkiej Dominiki, która zmieniła moje życie w dniu kiedy się dowiedziałam że będe mamą . Pochłania mnóstwo czasu, ale i daje mnóstwo radości. Opiekuje się moim skarbkiem, oraz pracuje na zlecenie w domu, bo narazie na tyle mogę sobie pozwolić.Cieszy mnie fakt ze mogę być teraz przy niej. To tak po krótce o mnie. My też za pare minut wybieramy sie na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja jak zwykle w te upaly chodze na dzialke. tam przynajmniej wsrod drzewek mozna znalezc troche cienia i nie czuje sie tego g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jezeli tylko trafi ci sie okazja to kupuj dzialke. Dla Was i dla Waszego malenstwa bedzie to rewelacyjna sprawa, odskocznia od tych blokowisk. Taki azyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika Ja tez jestem od niedawna na tym topicu. Ale z tego co zauwazylam jego sklad wymienil sie prawie calkowicie, z osob ktore sa tu od poczatku zostala chyba tylko mafda. nawet zalozycielka topicu tutaj juz nie zaglada. chociaz widywalam ja na innych topicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogole to niedawno odkrylam kafeterie (moze z miesiac temu) i to zupelnie przypadkiem. Czasami zaluje ze nie znalam tego forum wczesniej, jak jeszcze bylam w ciazy i na macierzynskim. Na poczatku maja wrocilam do pracy, troche mi bylo zal zostawiac maluszka, ale takie sa teraz realia a mi po prostu nie kalkuluje sie siedzenie w domu. Wiec od poniedzialku do piatku zyje na wysokich obratach - praca, dom, dziecko i zawsze z utesknieniem czekam do weekendu, zeby sie wyspac i troche podladowac akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak klikniecie na link w stopce przy moich wypowiedziach, to mozecie sobie obejrzec zdjecia mojego rogalika, mój tato tak go nazwal, bo jak sie usmiecha to mu sie pojawia rogal od ucha do ucha na buzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten upalny dzień🖐️ Taki gorąc, że nic totalnie się nie chce, a ja obiecała sobie, że się wezme za siebie i bede robić brzuszki, ale jak narazie nic mi z tego zamiaru nie wychodzi. Bo w dzień jest straszny upał, a wieczorem jak Kacpi zaśnie to ja też padam. W ciąży przytyłam aż 19 kilo, ale spadło mi to dość szybko zosało mi do zwalenia jeszcze 1,5. Problemem jest brzuch. W ciąży miałam go naprawde dużego i Kacpi też swoje ważył (3590) i teraz po porodzie mam takiego flaczka:( co wylewa się ze spodni ;) A jak było u Was po ciąży?? F-ka gratuluje córeczki, a czym zajmujesz się w domu, chodzi mi o prace. Chałupnicza?? Tynka78 Ślicznego masz dzidzusia Buziaki .😘 .😘 .😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kasika1 w domu prowadzę księgowość(papierkowa robota):) mojemu kochanemu,on prowadzi dziłalność. Straszny upał znowu Nas dziś czeka. Już czuje zmęczenie chociaż dopiero zaczął sie dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim Ja w ciazy przytylam 27 kg i ciagle walcze z kilogramami. Zostalo mi jeszcze 6 do zrzucenia. Po calym dniu, mam na mysli prace, dom, zajmowanie sie maluszkiem to juz nie mam czasu ani motywacji do cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jak tam działka?? Bo miałaś iść oglądać. Pozdowienia dla Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Jak dobrze że to już sobota, tylko od rana już upał, przydałby się jakiś deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny👋 Jak tam dają radę sobie wasze maluchy i Wy w te upalne dni? Bo ja chciałabym troche chłodku. Donn co Tam u Ciebie, milczysz, nie odzywasz się. Pozdrowienia dla Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):) Troche mi sie komp popsuł ale tak to jest jak chłopy majstrują . Co tam u was??? Jak tam znosicie te upały bo ja się rozpływaaaam dosłownie. F-ka masz racje ja też chce chłodku donn jak z tą działeczką?? mam nadzieje że ok:)-dobra sprawa dla maluszka będzie miała gdzie Aurorka poganiać :) Witam nową mamusie Kasika:):)-Swietny maluszek a uśmiech zabujczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam chłodku i przyszedł, chociaż tylko na moment. Troche burzy i troche deszczu. No i się od razu przyjemniej zrobiło:) No właśnie Donn co tam z działeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zanosilo sie na deszcz, ale jak na razie to z nieba nie spadla zadna kropla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn A gdzie ty sie podziewasz? Mam nadzieje ze radzisz sobie jakos w te upaly, i wszystko u was w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×