Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość tototot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie gdzie jestescie czemu nie zaglądacie, odezwijcie sie. Ja idę skończyc obiadek bo niedługo mąż przyjdzie i jak wróce to mam nadzieje że ktos tu będzie. Meldowac się co to znaczy :):):) Podnoszę bo jestesmy na drugiej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozkaz melduje się bojowa kura domowa Atrida! :) Ja też kucharzę dla swoich Los Banditos Smakoszos... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no costy nie jestes sama ja tez tujestem i nudze sie wiec wzielam sie za obrabianie zdjec iporzadkowanie na kompi ebo tak sa rozsiane jak grzyby po deszczu z kad tak wogule klikacie jesli mozna wiedziec Atrida jako zalozycielka moze stworz jaks tabelke to bysmy mogly wiecej o sobie wiedziec i nie zapominac co???? :):) pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, ja? tabelka? Ja prosta kura jestem, ja nie umiem :P ... Ja jestem spod Warszawy, u mnie wiaterek ma pętlę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi......Miasto............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja pierwsza a co tam ;) TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi......Miasto............ blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies................Elbląg ja jestem chora niesamowicie 2 raz w ciagu 2 tygodni, ech i jeszcze muszę pracować, chce chorobowego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INGA24
Mam pytanko do dziewczyn które już mają swoją dzidzię. Jak długo karmiłyście piersią ??i czy miałyście z tym jakieś problemy??POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWUCHY I ICH DZIDZIE!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że po moim apelu troszkę się ruszyło. :) Oj jak fajnie że zrobiliście tabelke łatwiej będzie zapamiętac wszystkie mamy i ich dzidzie. Dopisuję się: TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26..................Wiktoria 2,5roku............... Staszów(k.Kielc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga24 ja swoja niunię karmiłam rok i 3miesiące. Na początku bardzo mnie bolały piersi bo miałam dużo pokarmu, ale stopniowo ustępowała aż się wszystko unormowało. Póżniej miałam problem bo robił mi się zastuj pokarmu ale masowałam i obyło sie bez zapalenia piersi. Kiedy małej wyszły ząbki a bylo to w 5 miesiacu wtedy pojawił się problem z gryzieniem musiałam ja tego oduczyć było bardzo ciężko bo jej się to podobało a mnie bolało, ale udało się. A od piersi odstawiła się sama nie chciała juz jak ją przystawiałam do piersi to się wstydziła chowała się. Jak ją przestałam karmic to pokarm sam zanikł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26..................Wiktoria 2,5roku............... Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widęz że wszystkie zajęte więc i ja zmykam. Bajka się zaraz skończy, muszę małą kąpać i na łóżeczko. Ja tez się położę bo od trzech dni bardzo boli mnie głowa musze troche odpocząć. Pa mamusie do jutra życzę spokojnej nocki. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26..................Wiktoria 2,5roku............... Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo EEE, nie było źle, jednak potrafię... Co tam u Was mamuśki? Ja się relaksuję, bo Los Banditos śpi, zakupy zrobione, a pranie wiadomo- samo się... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przyłaczyc??? 🌻 mam 25 (prawie) lat i dwuletniego synka :-) kasieek 26 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosiemy, prosiemy... Unas mleka, miodu i cukierków wbród :) ... A koperek dla karmiących też może się da znaleźć :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :D w takim razie dopisze sie do tabelki :-) TABELA Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika.............25........Batrek 2 lata, 3 mies.....bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz bo mi nie wyszlo :P Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika 25..........Batrek 2 lata, 3 mies........bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! MAŁO NAS, MAŁO NAS!!! Gdzie jesteście? Dlaczego uciekłyście? Ja byłam szczepiona na ptasią grypę... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, paskudy... Idę sobie... Poczytam gazetkę i wrócę później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brednie miło że się dołączyłaś dam małej jeśc bo właśnie wruciliśmy z miasta kupiłam jej śliczną kurteczkę na wiosnę, bluzeczkę i trepeczki, a miałam tylko kupic trepeczki. zjemy zupke i zaraz zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja tez jestem , bylismy dzis na szczepieniu maly dal niezly koncert oj glosno bylo:) a poza tym to piatek tygodniakoniec weekendu poczatek posprzatane, poprane teraz odpoczynek ide opaaaaaaaa zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami_małami
hej dołączam i wpisuje się w tabelkę:):) Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika 25..........Batrek 2 lata, 3 mies........bydgoszcz malami_malami...............Dorota 26l............Inga 1 roczek ..............szczytno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika 25..........Batrek 2 lata, 3 mies........bydgoszcz malami_malami...............Dorota 26l............Inga 1 roczek ..............szczytno nata 79.......................Sylwia 27.............Natalka 6latek......Grudziądz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawie tabelke bo imie mojego malego przekrecilam :P Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika 25..........Bartek 2 lata, 3 mies........bydgoszcz malami_malami...............Dorota 26l............Inga 1 roczek ..............szczytno nata 79.......................Sylwia 27.............Natalka 6latek......Grudziądz My zjedlismy sobie obiadek i teraz siedze i nic nie robie :-) czekam na meza az z pracy wroci i nie wiem czy zostajemy w domku czy moze pojedziemy do tesciow na weekend :-( wole zostac w domu jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska107
czesc dziewuszki nie bylo mnie troche, ale nadrabiam zaleglosci przeczytalam wszystko co napisalyscie i zaraz dopisze sie do tabelki. Dzieki Kasieek26 podnioslas mnie na duchu bo myslalam,ze ja nieliczna lecze poporodowe przypadlosci, aczkolwiek bardzo Ci wspolczuje tego co przeszlas.Mam kolezanke, ktora i porod miala nieciekawy i bardzo dlugo nie mogla zdecydowac sie na druga dzidzie, jednak urodzila bardzo szybko i bez zadnych komplikacji dlatego mysl pozytywnie! Nick.................Imię i wiek...............imie i wiek dzidzi.............Miasto blondi23............Ania 23/24...............Maciuś 14mies.................Elbląg Kasieek26.........Kasia 26...............Wiktoria 2,5roku.........Staszów(k.Kielc) mafda............. Magda 22................Filipek 3,5 mies...........Dębica Atrida............Marta22..................Jas 16miesięcy............Legionowo brednie.........Monika 25..........Bartek 2 lata, 3 mies........bydgoszcz malami_malami...............Dorota 26l............Inga 1 roczek ..............szczytno nata 79.......................Sylwia 27.............Natalka 6latek......Grudziądz Kaska107..........Kaska 29l..........Kuba 6mc i Paulina 7 l............Olsztyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisalam sie do tabelki,ale nic nie napisalam. teraz mam wiecej czasu i nadrabiam:) Jestem mama 6 letniej coreczki i teraz spodziewam sie drugiego dziecka.bedzie to chlopczyk,takze pareczka:D Od samego poczatku jak dowiedzialam sie o ciazy jestem na chorobowym i siedze w domciu.To moja trzecia ciaza,pierwsza poronilam w 8 tygodniu i dlatego lekarz wyslal mnie na zwolnienie. Z czego jestem zadowolona,bo mam wiecej czasu dla corki i meza:P Coreczka jest bardzo zadowolona,ze bedzie miala rodzenstwo,ze mna chodzi na USG.Jest bardzo rozsadna dziewczynka jak na swoj wiek.Bardzo mi pomaga i opiekuje sie mna jak maz jest w pracy. Mam nadzieje,ze moge sie do was przylaczyc i rozmawiac z wami na rozne tematy??? Pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska107
czesc nata79, to masz takie dzieciatka jak ja, ja do 6 mc pracowalam, a chcialam do konca tylko zrobilo mi sie rozwarcie i od czerwca siedzialam w domku, nie nudzisz sie i jak sie czujesz? Hm, a te rozne tematy to jakie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe mamusie i zapraszam do rozmowy...o wszystkim. Kaśka107 wiem przeszłam swoje ale patrząc teraz na moją córcię to o niczym nie pamiętam.Dziękuję za podtrzymanie mnie na duchu, mam nadzieję że z drugą ciążą (jak się zdecyduję) nie będę miała takich komplikacji jak przy pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×