Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość PATI 85
czesc wszystkim Mamusiom. mam 22 lata i jestem mama 6-miesiecznej Oli. Jestem tu nowa bo dopiero dzisiaj odnalazlam wasze forum i bardzo, Bardzo chce sie do was przylaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85b
chcialam z kims poklikac, a tu nikogo nie ma Szkoda, zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową mamę🖐️ Oczywiście że możesz się przyłączyć. Donn przypomniałaś mi że jestem starsza o rok:) i czas na poprawki. PATI 85 wpisz się do naszej tabelki. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85
Pati 85.....Patrycja 22....Oliwia- 6 miesiecy.....Bielsko-Biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85
ide z Mala do lekarza (czytalam wczesniejsze wypowiedzi- to chyba wiekszosc dzieciaczkw choruje) ,myslalam, ze to juz jest wyleczona a tu kaszel znowu wrocil i do tego ten okropny katarek, ktorego sie zadna sila nie da usunac z noska. wpadne pozniejh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pati milo widziec kogos nowego. Ja mam dzis urlop, musialam pozalatwiac troche spraw i wzielalam sobie wolne. Moj babel wlasnie sobie spi, dzis ma nute do spania bo juz spi 2,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dopisałam Cię do tabelki. Jeśli chodzi o katarek to mojej córci bardzo pomogła maść majerankowa. Tylko nie wiem czy u 6miesiecz. dziecka można ją stosować. Musiałabyś spytać doktor. _____________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Pati 85.....Patrycja 22....Oliwia- 6 miesiecy.....Bielsko-Biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No topic cos ruszył:) U nas dobrze, Kacpi coraz smielej stawia kroczki puszcza sie i chce sam chodzić:P Malenka🌻 Mam nadzieję, że teraz bedziesz czestrzym gościem:) Pisz no zaraz na kiedy masz termin i który to tydzień:) Pati🌻 Witam wśród nas:P Na katar stosuje maśc majerankową, sól fizjologiczną. Tynka🌻ale ci dobrze, mój nigdy w dzień nie spi dłużej niż godzinę:( _____________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Pati 85.....Patrycja 22....Oliwia- 6 miesiecy.....Bielsko-Biala Donn🌻 filmik swietny:) Aurorka przecudna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85
ja tez stosuje masc majerankowa, sol fizjologiczna, ale to jakos niebardzo pomagalo. najlepsze efekty daje inhalacja z wick vapoRub, ale i tak sie dalej meczymy z tym katarem. CZESC DONN ciesze sie,ze bedziemy mogly powymieniac doswiatczenia, nasze corcie sa w tym samym wieku (chociaz u takich maluchow to kazdy tydzien sporo zmienia w zachowaniu). do 5 m-ca karmilam piersia i troszeczke dokarmialam butelka, a kiedy zaczalam wprowadzac kaszke i zupki, mleka zaczelo ubywac. Teraz Oliwka dostaje butelke, badzo lubi kaszki, uwielbia starte jabuszko, soczki i deserki ze sloiczka. je marchewke, dynie , ziemniaka, troszke mieska. Straszny z niej leniuch bo dopiero przewraca sie z pleckow na brzuszek i to jak juz bardzo, bardzo chce zmienic pozycje. moglabym pisac i pisac... a jaki jest twoj brzdac?? lubi sie sama bawic? przesypia nocki? co juz potrafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati🖐️ No niby każdy tydzień to różnoca, ale potem sie zacierają. F-ka rodziła w maju, a ja w kwietniu a nasze dzieci rozwijają się podobnie. Dobry jest też Pulmex, to takui odpowiednik dla dziecki maści Wik. Fajnie, że sie przyłączyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85
a jak spedzasz czas z swoja corcia. jak sie z nia bawisz bo mnie to juz czasami pomysu brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam synka, troszke starszego, ale i mi czasem kończą się pomysły na zabawę. Jak już mu się wszystko znudzi to wysypuje zabawki na podłogę, i poł godziny zajmuje się zabawkami:) A tak to spewamy (tzn ja:) ) chodzimy na spacery,czytam mu bajki i chodzimy, chodzimy i jeszcze raz chodzimy:D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 85
i ja sie bardzo ciesze, moja corcia jeszcze nie siedzi, a ze lubi wszystko widziec w okolo i niekoniecznie z pozycji lezacej to czasami juz mi rece opadaja. oczywiscie bawi sie tez sama, ale preferuje czyjes towarzystwo :) (zreszta sama ja tego nauczylam- to co ja sie teraz uzalam). Tanczymy, spiewamy,chodzimy codziennie na spacery, ogladamy ptaszki za oknem :) , ale czasami przychodza takie chwile, ze juz mi zadne pomysly nie przychodza do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati>> ja karmiłam Aurusie niecałe 5 miesięcy .. teraz wcina bebilon :) je już zupiki z mięskiem i z jajkiem na początku dawałam jej słoiki a teraz gotuje sama :).. je też jabłuszko bananka takie utarte.. i brzoskwinie ze słoiczka.. przeracać zaczeła sie jakieś 4 tygodnie temu a wczoraj zaczeła raczkować :).. super to wygląda.. teraz sobie łazi po dywanie za wszystkimi zabawkami.. lubi strasznie czytać moje gazety ale zostają z nich tylko strzępy :D... poza tym chodzimy na spacerki czasem do kina.. nosimy sie na rączkach.. gotuje ze mną :) czytamy śpiewamy.. teraz cały czas próbuje wstawać:D robi to z leżenia na brzuchu więc co chwile sie przewraca :D .. no i ma 2 ząbki :D możesz obejrzeć jej zdjęcia na www.aurora.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, moja Oliwka to straszny leniuch. podnosi juz troche dupke, ale do raczkowania to jeszcze dluga droga. Tez nie lubi kiedy jej zrobie sama zupke, najchetniej toby jadla ze sloiczkow, pod warunkiem ,ze zupa ma kolor pomaranczowy, zielony nie wchodzi w gre,a biale zupki czasami zjada. My chodzimy na basen, polecam bardzo. Sliczna, a masz jakies zdjecie, jak jest juz troszke wieksza, ja podesle pozniej Teraz ide do dentysty (brrrrrrr), ale odezwe sie po 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati>> moja Aurusia lubi te zupki co ja jej gotuje słoiki też lubi :D zielonych jeszcze niedawałam... mam zamiar jej w przyszłym tygodniu ugotować brokułową... a zdjęcia tam są sprzed paru dni :D to może niewszystkie obejrzałaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN, fajna masz ta corcie. Zauwazylam na zdjeciach, ze sypialnie dzielicie na trzech. Ja przed swietami przeprowadzilam Oliwke do jej pokoju i na dobre nam to wyszło, przynajmniej lepiej spie. A jak twoja Mała je w nocy, ja Oliwke oduczylam jedzenia w nocy i ostatni posilek dostaje o 23 i tak do 6-7 spi. i co wazne dla nas zawsze po kapieli odrazu idzie spac. Wiec jakbysmy mialy ciezki dzien, wiem ,ze od tej 19.30 mamy czas z mezem tylko dla siebie Ja niestety (narazie) nie mam stronki ze zdjeciami Oliwki, jedynie moglabym na maila przeslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mam kliknac, zeby mi wyskoczyly takie kwiatki, buzie?? w moim wyslanym tekscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) pati>> no to super że mała śpi w swoim pokoiku :) u mnie to narazie niemożliwe... bo nie mam jej gdzie przenieść :) Aurunia je ostatni raz ok 23 potem dopiero ok 7...kąpiemy ją ok 19 i po kąpieli idzie spać.. :D także widze że tak samo jak Oliwka :D moje gg 4558642 :) napisz to dam ci maila :) to mi zdjęćka wyślesz Kati>> doszedł ci filmik?? dziewczynki jak wasze ćwiczenia i dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha miało być Kasika>> doszedł ci filmik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Donn ja przerwałam ćwiczenia, ale mam zamiar zacząć od początku. Ostatnio się ważyłam i jest 2kg mniej, to chyba od ilośći moich zajęć. Donn może prześłesz mi filmik? Ja zdjęcia mojej Domi niedługo podeśle. Miłego Dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Donn filmik doszedl, pisałam o tym, ale mi posta do ciebie przeniosło pod tabelkę i pewni nie zauważyłaś:P Aurorka śliczna i jak zasuwa:D F-ka ja też przerwałam ćwiczenia, ale zaczynam od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzię byłam z Kacperem w kościele, był nawet grzeczny, ale wszystkich zaczepiał i chciał im dawać flipsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika>> no niewidziałam ale ślepota ze mnie f-ka>> filmik wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradzcie mi czy taliego 6 miesiecznego malucha, ktory bez podpierania jeszcze niepewnie siedzi,moznaby juz po trochu wsadzac dochodzika??? / Donn, daj mi znac czy moje zdjecia doszly bo nie wiem czy je dobrze wyslalam.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn;) Pati ja mysle, że jeszcze czas na chodzićm najpierw niech się nauczy dobrze siedzieć, Zresztą powiem ci, że mój ortopeda odradzał nam chodzik i my nie uzywamy. Ale to wybór każdej mamy:) A Wy używacie chodzików??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati>> zdjęcia niedoszły... co do chodzika to tak samo jak Kasika nie mam zamiaru używać.. dziecko sie w tym nieuczy poczucia równowagi źle stawia stopy i biderka są obciążone bo wisi w tym chodziku... no i lekarze odradzają.. także u nas bez chodzika będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×