Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość patichris1
hej.ja rodzilam 24kwietnia zeszlego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestem przeziebiona-chyba calkiem sie rozloze!wszystkie chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
to ja dziewczyny.wysle wam jeszcze mojego malego maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jak to wam przekopiowac?? cholera nie znam sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patichris1 wyobrax sobie, że Kacpi też jest z 24 kwietnia:D:D:D a jaki on sliczny , te włoski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patichris też wpadnij na forum kwietniówek\"termin kwiecień 2006\" Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
masz na imie kasia?gdzie mieszkasz?ja mieszkalam we wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
super co?oboje sie w tego dnia rodzili!a o ktorej urodzilas i jak?naturalnie ,cesarka?ja mialam porod w wodzie-polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
macie czas?moj maly zasnal,a jak wasze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale Kac[pi gryzie tymi ząbkami:O I znowu w nocy nie dał nam spać:O Cytrynka🌻 dobrze, że wróciłaś, opowiadaj co tam u Was. Patichristżkwiatś rodyiam pryey cesarke i dobrze j znioslam wiodze ze jestesmy rownolatkami hehe NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patichrist jeszcze raz, bo cos mi sie zepsuło:) Jestem z Rzeszowa, urodziłam 24 kwietnia o 11 rano, przez cesarke. Kacpi wazył 3590 i mial 58 cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem i poprawiam tabeleczkę:-) będę cojakiś czas do Was zaglądać, al enie często, bo muszę leżeć dużo..na dodatek wzięło mnie jakieś grypsko..tzn na dzień dzisiejszy mam nandzieję, ze już przechodzi:-) któraś z Was pisała, że dzieciaczki Wam tak szybko rosna..to prawda..widać to zwłaszcza jak sie patrzy z boku:-) termin mam narazie wyznaczony na dzień mojej rocznicy ślubu, czyż nie pięknie:-D?14.10.07:-) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka gratulacje, może urodzisz w dzień nauczyciela?!:):) Leż, leż i odpoczywaj, póki możesz:D Potem się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
Patrycja ja własnie oglądam zdjęcia Maxia, sliczne:) A czym się zajmujesz na codzień, studiujesz, pracujesz? A może zajmujesz się dzieckiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
wyslalam wam pare zdiec ,zobaczcie. moj maly urodzil sie 24 kwietnia o 3.29 wazyl 3440g,mial 50cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
jestem z malym w domu.nie mam tu za bardzo nikogo zeby zajal sie malym,kiedy moglabym pracowac.jest tu co prawda moja tesciowa ,ale ona juz sie zajmuje dziecmi od mojego meza brata.codziennie tam chodzi .z nia nie widzimy sie tak czesto,ona czasem taka dziwna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisz się do tabelki. F-ka, Donn jej ho gdzie jesteście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ja mieszkam w niemczech w solingen ,nie wiem czy wspominalam.moja cala rodzinka w polsce .jedynie ciocie tu mam ,ale onipracuja wszyscy,nio i tez swioje dzieci maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej a jak mam to zrobic?nie mam pojecia.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×