Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Witamy Ruda:) Kasika ja zauważyłam że od paru dni Domi przewraca się na brzuszek i tak zasypia. Pytam bo nie wiedziałam czy taka pozycja podczas snu jest bezpieczna dla maluchów. Kasika dzięki za odp.😘 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej F-ka moj Patryk tez od pewnego momentu zaczal spac na brzuszku. Teraz to spi roznie, zwykle jednak na boczku. My ze spaniem nie mamy wiekszych problemow, przesypia cale noce. Jego rekord to 12 godzin ciaglego snu bez przebudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tynka-12 godzin?? Pozazdtrościć F-ka to bvezpieczna pozycja, po warunkiem, że mała nie ma poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam mam w koncu weekend, wiec postaram sie tu czesciej zagladac. jutro ide na bal, tylko jak zwykle nhajwiększy mój problem to w co się ubrać. Mój Patryk zafundował sobie poobiednią drzemkę , jak się teraz wtspi to potem będzie szalał do pólnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja druga:D *I co Tynka masz już coś fajnego na wieczór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Tynka udanej zabawy Ci Życzę.Czy już wiesz w czym pójdziesz ubrana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka🖐️ Tynka zajęta wybieraniem stroju:P A gdzie idziecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Ale pusto... Tynka opowiadaj jak tam było na balu? Donn, Kasika co u Was? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka czesc U nas w porządku, noce sie uregulowały i śpi ładnie:) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika u Nas noce tez jakby troche spkojniejsze. U nas kolejny ząbek się pojawił to już 8ząbek.:) Tak szybko wychodzą jej te ząbki że normalnie nie nadążam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej I juz po imprezce jestem. Wczoraj to chodzilam jak neptyk. Wrocilismy przed czwarta, a Patryk mi o wpol do ósmej zrobił pobudkę. Bylismy na firmowym balu z pracy od mojego męża. Było naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka już 8?? Ale Dominisia ma tempo:) My nadal 2:D:D:D Tynka-dawaj kobieto jakieś zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Kasika aż 8, ma tempo:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zdjecia jakies moze pozniej wrzuce, ale musze zrobic w nich porzadek. moj Paticzek ma na razie 9 zabkow. Do roku wyszlo mu 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) u nas w miare Aurora troche maruda.. cały czas trzeba sie nią zajmować.. :) je już zupke z zółtkiem w sobote dostała pierwszy raz.. :) i nawet smakowało... dalej mamy 2 ząbki :) i zaczyna być je już widać stasznie śmiesznie to wygląda.. co do spania na brzuszku to Auruś śpi już od dawna.. bardzo to lubi.. wczoraj piewszy raz sie napiła z niekapka .. i wymyśliła że będzie wstawała na nóżki.. a siedzieć chce tylko naprosto i żeby sie czasem plecki o coś nieopierały bo jest krzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 8 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska27....Aurorka..6.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 13 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 9mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 7 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa AANNKKAA....Ania21....Izunia 7 miesiecy....Chelm babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 20...dzidzius w brzuszku miał 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 18 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nikt dzisiaj nie zaglądał! Dziewczyny gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wczoraj mialam bardzo ciezki dzien. Moj Patryk wypadl mi z lozeczka, na szczescie skonczylo sie tylko na placzu. Wyszlam doslownie na pol minuty do kuchni zeby nalac mu soku do butelku, a ten nawet nie wiem jak wspial sie na gore i spadl na druga strone. Do wczoraj myslalm ze lozeczko to najbezpieczniejsze miejsce dla niego. Jednak przekonalam sie ze w prezypadku takiego maluicha nie ma bezpiecznych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Kacpi tak się ślini i wszystko gryzie, że tylko czekam na następne ząbki. Tynka-to się kobito przestraszyłas, dobrze, że tylko na płaczy sie skończyło. Swoją drogą, to z Patryczka niezły spryciarz, żeby przejść przez łózeczko:) A Ty kobito wklejaj zdjęcia:P F-ka napisz mi co dajesz Dominice jesc na kolacje. Bo Kacpi nie chce już butli i ciągle cos wymyslam i brak mi juz pomysłów:O Wczoraj np. jadł danie na dobranoc z Hippa. Donn-widzę, że Aurorka robi błyskawiczne postepy, niedługo Kacpera dogoni:) Karmisz jeszcze? Pytałaś o te ćwiczenia, mi pomagają dodatkowo piję herbatkę spalanie i mniej jem i efekty są:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Mnie i Dominisie dopadło chorubsko:( Właśnie wróciliśmy od lekarza i teraz kuracja nas czeka. Kasika ja zazwyczaj na dobranoc karmie piersią, bo jeszcze mam swoje mleczko. Czasami zdarza się że przed piersią dostanie chlebka z masełkiem, bo przepada. Kasika czy podawałaś Kacpiemu dania z ryby? Wogóle czy dawałaś mu rybke? Teraz pichce obiadek, chociaż nie mam siły. Nie ma mnie kto zastąić, a czuje się okropnie. Pozdrawiam i😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka to zdrówka życzę❤️ Rybę dałam mu ze dwa razy, ale mu nie smakwała więc nie przymuszam. Ale pediatra mu juz pozwoliła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kasika>> już niekarmie od świąt :).. a jaką tą herbatke pijesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasika😘 Mam nadzieje że jutro poczujemy się lepiej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moj Pat od 11 miesiaca wogole nie pije mleka bo nie chce, je za to kaszki mleczno ryzowe nestle, dwa - trzy razy dziennie. Robie mu takie dosyc geste i je lyzeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka i jak się dziś czujecie?? Don-piję czerwoną pu-erh i spalanie z cyklu slim figura:) Tynka ja swojemy kaszę muszę wmuszać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kasika dziś nie czujemy się zbyt dobrze. Ja to jeszcze jako tako, ale Domi jest strasznie zmęczona tym chorubskiem. Męczy ją okropny kaszel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×