Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Czesc Widzę, że na tapecie temat saneczek. My byliśmy dzisiaj i mały spadł mi na śnieg, obdarł sobie prawy policzek i wygląda jak szef mafi:P Ale na szczeście nic złego się nie stało, na przyszłość muszę założeć mu chyba jakieś szelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie tez jest snieg, ale na razie nie zdazylismy kupic jeszcze sanek. Chyba w sobote wybierzemy sie na zakupy i to nadrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My dosłownie toniemy w śniegu. Jest go u nas po kolana. Mrozik też u nas trzyma. W nocy przymroziło -20. Dziś odpuścimy sobie spacer. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema u nas w tej chwili pada snieg. Kasika jak tam postepy z robieniem na nocnik u Twojego Kacpiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki Tynka, kupę zawsze robi na nocnik, a siusiu jak go posadzę to zazwyczaj robi. Np. po spaniu. Dzis poszedł mi jeden pampers na dzień i jeden na noc:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ze dzisiaj wszyscy swobie zrobili wolne od kafe my dzis pierwszy raz ruszylismy na sanki. Trzeba wykorzystac zime poki jest. U mnie z nocnikiem to tak na dwa razy raz zrobi, raz nie. Ale nie poddajemy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Ja w wekend odpoczywalam. Kupilismy w koncu sanki i troche pojezdzilismy. Patrykowi sie podobalo. Kaiska twoj kacperek jest bardzo do Ciebie podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka dużo osób mówi, że Kacpi jest do mnie podobny:) A ja się cieszę, bo mały jest ładniutki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wekend przyjechał brat. Troche spędziliśmy razem czasu. Tak rzadko się widujemy:( Kasika to super, że się wybawiłaś:) Śietnie wyglądasz Ty i Twój synek. Tynka ma racje że podobny jest do Ciebie. Tynka, Patryk miał pewnie ubaw na saneczkach. Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka, F-ka dzięki😘 F-ka jak noce? Bo u nas już 5 pod rząd przespana:) OBy tak dalej Donn-a co tam u Was???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasika, ja niestety nie mam tak dobrych wieści jak Ty. Oczywiście były lepsze i spokojniejsze nocki, ale nie tak żeby przespała nocke. Ostatnie noce były spokojniejsze aż tu dziś kolejna niestety nieprzespana noc:( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Kasika>> u nas spoko :) Ausia nie dokucza zabardzo.. i próbuje raczkować.. straswznie smiesznie to wygląca.. no i jak z tym weiderem ćwiczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, też mi ręce opadają, ale co zrobić!! Donn, ja po 10 dniu przepuściłam pare dni-brak ciągłości. Teraz to od czasu do czasu coś tam poćwicze.Jak widać nie uda mi się ukończyć prawidłowo tych ćwiczeń.Nie wykluczone że spróbuje ponownie. Właśnie Kasika, a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mam pytanko: Ile razy w ciągu dnia kładziesz Kacperka do spania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka to mniejwiecej tak: ok. 10 rano śpi godzinkę i drugi raz kładę go o 13.30 i też śpi godzinę, potem przed 20 już śpi. A jak jest u Was?? Dzis dalej noc przespana:D Może sie przestawił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Kasika jest podobnie. Tylko jest mniej więcej przesunięcie o pół godzinki w przód. No i kładę ją spać około 21:00. Zastanawiam się czy czegoś nie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka ja sie też zastanawiam, tylko co? ;) Chciałam go kłaśc później, ale on nie wytrzymuje, na rekach zasypia. Zobaczymy jak dziś z nocką. Wszystkim zyczę przespanej nocy:classic_cool: Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominike też nie da się dłużej przetrzymać. Nawet już nie próbuje, bo potem są kłopoty z zasypianiem. No i kolejna klapa. Chyba jednak pozostaje mi przeczekać te noce i poczekać aż się to zmieni. Spokojnej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! A u nas nocka :( Dziewczyny czy Wasze pociechy sypiają na brzuszku? Miłego Dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda1s1
Hej. Mam 24 lata i 8 miesięczną córeczkę. Mieszkamy w Niemczech i jest super. Każdy dzień jest niezapomniany. Początki były dość ciężkie. Pierwsze 6 miesięcy to prawdziwe wyzwanie, ale teraz to już jest bajecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×