Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

hej! Wczoraj od południa Domi gorączkowała. Noc była nieco spokojniejsza, chociaż też miała podniesioną temperature. Ząbki dają popalić. Nawet nie da sobie dotknąć buzi. Mam nadzieje że dziś nie będzie gorączkować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika śliczny pokoik będzie miał Kacperek. Fajny pomysł z tym kubusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka dla Dominisi❤️ a jeśli to ząbki to szybkiego przebicia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiamagdusia
Cześć. Jestem 26-cio letnią mamuśką 11-to miesięcznejZuzanki. Pozdrawiam i kończę, bo Mała jest głodna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mamusiamagdusia Napisz coś o sobie i o swojej córeczce ? Kasika dziękuje:) Jak narazie Domi nie gorączkuje i znowu jest pełna energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn?? Tynka?? Już o innych mamach nie wpomne co u WAS ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam mamę magdusie:) Mamy dziecdiaki w podobnym wieku> F-ka jak dzis się Dominisia czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś Dominisia czuje się świetnie:) Na szczęście już w sobote wszystko wróciło do normy:) No i wszystko wskazuje że to od ząbka. Znowu powróciła do nas wiosna:) Pewnie większość dnia spędzimy spacerując:) Pozdrawiam i Miłego Słonecznego Dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w słonku jest ciepełko:) Tylko wieje chłodny wiatr:( Kasika wybrałaś już spacerówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka jeszcze się nie zdecydowałam, ale chyba wezmę tę safari co wklejałam link,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze decyzji nie podjęłam. Jak tylko Domi się przebudzi, zmykamy znowu na spacerek:) Kasika gdzie się podziały nasze dziewczyny z topiku? Bo coś ostatnio nie zaglądają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt F-ka zmonopolizowałyśmy ten topic:D:P:) A my na spcer już nie idziemy bo strasznie wieje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
hej Mamuski!! ja tez jestem juz szczesliwa mamusia staralismy sie o brzdaca ponad pol roku dlatego tak sie ciesze duzo osob sie dziwi ze tacy mlodzi i chcielismy ze za wczesnie itd...mam to w nosie na stale jestesmy w irlandii nasza pociecha ma 4,5 m-ca i najlepsze jest to ze w przyszlym roku planujemy nastepne:)Krystia to skarb:)trafilam na to forum bo szukalam czegos o zaburzeniach snu niemowlakow a znalazlam takie fajne forum:)ciesze sie bede tu czesciej zagladac...zawsze mozna sie czegos dowiedziec...zapytac:)milo.pozdrawiam wszystkie mamusie ide bo Junior sie budzi:)buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
wlasnie obudzilo sie moje 9 kilowe szczescie :)ten usmiech i ta milosc w Jego oczkach kiedy sie budzi....kocham to:)mam nadzieje ze dzis bedzie spokojniejsza noc...choc 5 godzin snu zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam honka:) Ja wróciłam z Domi ze spacerku. Była cała w skowronkach podczas spacerku:)Zagadywała z psami, kotami, kaczkami na stawie:) Teraz wspina sie po mojej nodze nie pozwala pisać:) Teraz idziemy coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honka, znalazłaś coś na temat -zaburzeń snu u niemowlakow-? Ja też nie pamiętam kiedy przespałam choć 5 godzin bez pobódki:( Czasami zastanawiam sie czy to na pewno tylko zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
witaj my niestety dzis nie moglismy byc na spacerku bo szukalam prywatnego dermatolga dziecinnego i udalo mi sie jutro jade z moja kruszynka na konsultacje a to za sparawa znamienia z ktorym sie urodzil.rodzialm go w irlandii i po urodzeniu lekarz mnie poinformowal ze znamie mu zniknie w ciagu okolo 10 lat.po przyjezdzie do polski poszlam z nim na wszytkie badania i pediatra sie chwycil za glowe gdyz okazalao sie ze to nie znamie tylko jakis krwaiak ktorego trzeba sniegowacpodobno to grozi nawet silnym krwotkiem wew.;/ale amm nadzieje ze pogoda sie utrzyma i jutro po lekarzu bedzie dlugggiiii spacerek a co do bezsennosci naszych pociech to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1388300&start=150 tez zostawial wiadomosc ale narazie cisza poczytaj tam ja tez nie wiem czy to sparaw zabkow ale jakis powod musi byc...chciaobym naparawde pomoc jemu i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za link honka:) Zabieram się za czytanie. Spkojnej Nocy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honka dopisz się do naszej tabelki. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honka23
jasne nie ma sprawy tylko jak?:)Tobie rowniez zycze milej i PRZESPANEJ nocy:)i wszystkim niewyspanym mamusiom dobranoc ide do mojego Skarbusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Honka podaj dane to Cię wpisze do tabelki. Dzisiaj słoneczko świeci mocniej niż wczoraj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza noc była wyjątkowo spokojna. Przed spaniem Domi do picia podałam wody. W nocy też jak się przebudziła. Spała o wiele spokojniej. Może to jakiś znak, albo tylko przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja jestem nowa na waszym topiku, czasami Was czytam. Sama jestem mamą jutro juz miesiecznej Amelki:) Pozdrawiam Was gorąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Honka witajcie!!!!!!!!!!!11 Przyda nam się wsparcie🌻:) U nas znowu kiepska nocka, zaczynam sie przyzwyczajać:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania:) Honka napisz co lekarz powiedział? Kasika u nas dziś wyjątkowo spokojna noc:) Moge napisać szczerze że się wyspałam.:) Tylko Domi się obudzi i lepcimy na spacerek. Normalnie wiosna:) Gdybym mogła to większość dnia spędziłąbym na podwórku no ale obowiązki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was cały czas, tylkojakoś nie potrafię tu jeszcze pisać..może jak moje maleństwo się w końcu pojawi będzie mi lżej?:-) Pozdrawiam Was mocno i całuuje👄 NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 12 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×