Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Gość patichris1
f.ka,kasika!jak tam noc???wyspane?? ja niezbyt dobrze spalam.budzilam sie 3 razy ,przez malego.a nad ranem wzielismy go do siebie do lozka,bo juz nie chcial u siebie spac.a w poludnie go klade do spania ,wychodze i sam zasypia.wieczorem ma swoja pore ,o 2 w nocy zawsze sie budzi i wrzeszczy.nawet jak mu wody dam do picia ,to i tak nie chce pozniej spac.przez ta chorobe nie spi chetnie.a tak nam to ladnie szlo.wlasnie zaczelismy go uczyc samego spac, a jakis czas temu przespal sam cala noc!i tak sie cieszylismy,ze wreszcie skonczy sie te niewysypianie ,a tu.........nic z tego! u nas pogoda nie zabardzo.wczoraj ladnie slonko swiecilo ,a dzis tak sobie ta pogoda... jak twoja tesciowa ma imieniny czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
dzieki kasika!za ta podpowiedz.nie bede musiala teraz szkac we wszystkich tych tematch .a troche ich jest! z jakiego miasta jestes?nie wiem czy mi juz pisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika już mam dosyć tych usterek. Trwa to już pare dni :( Patichris u Nas nocka całkiem możłiwa. Chociaż Dominika budziła się pare razy z płaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, a od jakiego operatora masz internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ok wiem .widzialam w tabeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa23....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 9 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej kasika.widze ,ze na kwietniowkach masz duzo znajomych?ze ty wszystkie spamietasz!hehehe chyba tam czesciej jestes co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
ok dziewczyny,widze ze was wogole nie ma ,szkoda, a moglybysmy sobie pogadac.moze spotkamy sie kiedy na innym temaciku???!!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! U nas piękna pogoda(wiosna):) Po drzemce wybieramy się na długi spacerek:) Dziewczyny odzywajcie się! MIłego Dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
f-ka tu zawsze tak pusto .z kim tu gadac???? my tez na spacerek pojdziemy ale po poludniu ,bedzie ladniejsza pogoda!i przejdziemy sie do sklepu zobaczycco maja.moze cos dla maxa kupimy. moj maly wlasnie spi.masz gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patichris ja za godzinke lece na spacerek, bo później pogoda może się popsuć no i się zapowiada że tak będzie. Ostatnio ta pogoda jest zmienna. Nie nadąrzam za jej zmianami:) Mój numer gg : 2339210. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas tez piękna wiosna, cudnie słońce swieci Wczoraj już nie zagladałam bo popołudniu pojechaliśmy wybierać farby do domu i zeszło nam do 21. Ale farby kupione :P:P Kacperkowy pokoik bedzie miał dwa odcienie żółci i pośrodku niebieski pasek z Kubusiem Puchatkiem, kuchnia lososiowa, pokój capucino, przedpokój karmazynowy, łazienka pomarańczowa, nasza sypiajnia brzoswiniowa, no i narazie tyle :D Od jutra prawdopodobnie przychodzi szwagier malować :) Miłego dnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ciepełko i przyjemnie na podwórku:) Kasika wiem coś o wyborze kolorów itp. sprawa remontu jest mi bliska. Wydaje się że to prosta sprawa wybór np. koloru, a jak przychodzi co do czego to okazuje się bardziej zawiłe niż nam sie wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byliśmy dzis jednak na basenie, Kacpi zachwycony, teraz spi:P:P:P F-ka dokładnie, my wiedzielismy jakie chcemy kolory, a jak przyszło co do czego, to zastanawialismy sie z godzinę:) Mam nadzieję, że jak juz bedą na ścianach, to nie bedziemy żałować wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłyśmy z spacerku. Później wybieramy sie po raz drugi. Jest tak pięknie że nie chce się siedzieć w domciu, no ale trzeba z wiadomych powodów. Ta pogoda mnie troszke rozleniwiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, chyba tylko my tutaj zadlądamy. Dziewczyny gdzie się podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały cos mi choruje, ma biegunke i wymotował:( Na 14 jedziemy do lekarza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Kacperek:( Kasika jak wrócisz od lekarza to napisz jaka diagnoza. Buziaki dla Kacperka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
hej dziewczyny.ja tu ostatnio rzadko zagladam,bo zawsze taka cisza... a maly byl dzis z nami u lekarza,bo dostal wysypke i to na nozkach,raczkach i policzkach-biedaczek!a lekarz mowil ,ze to wlasnie moze byc alergia na ten antybiotyk ,ktory dostal albo tez zupelnie na cos innego.wiec trzeba odczekac.mam nadzieje,ze szybko mu to zejdzie. a co u was slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patichris1
wszystkiego dobrego dla kacperka,niech wraca do zdrowia!to najgorsze jak dziecko choruje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilismy. Mały ma wirus w układzie pokarmowym mamy Lacidofil i nifuroksazyd. Ma dużo pić i jeśli nie ustąpi to wtedy zobaczymy. a dodatek płakł u lekarza jakby go ze skóry obdzierali:O Jestem zmeczona... F-ka❤️ patichris❤️ zdrówka dla Maxia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika skąd taki wirus? Pytałaś lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×