Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atrida

Dwudziestoparoletnie mamusie-jesteście tu? Zapraszam do rozmowy...

Polecane posty

Widzę, że na tapecie temat sprzętów:0 Ja hustawke posiadam, dostalismy od znajomej, kojec to swietna sprawa, ale niestety go nie mam (brak miejsca) a co do krzesełka to jestem zadowolona, choc oczywiscie sa lepsze;) Miałam dziś rozmowe w sprawie pracy, ale dzis sie nie udało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika>> zawsze są lepsze :) choćby niewiem jakie było... a im więcej oglądam tym bardziej sie do niego przekonuje... a twój maluch sie spokojnie do niego mieści??? myślisz że starczy do 3 lat?? a skoro już o sprzętach mowa.. to czeka mnie też zakup następnego fotelika.. co doradzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika >> fajny ten fotelik .. ja chyb akupie taki od 9-36 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie zastanawiałam, ale potem ponoc mozna dawać juz te podkładke, a ona jest tania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie co dajecie swoim maluchom na śniadanko, kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F-ka ja też mam problem z wymyslaniem dań:O A od 3 dni mały wogóle nie chce mleka i nie je kolacji. Chyba zrobie mu jutro jakąś kanapkę, bo tak mało teraz je...:( Co do menu, to u nas są kaszki wszelakiego rodzaju (oczywiście podawane łyżeczką, butla jest blee;) ) jajecznica, bułeczka z masłem, twarożek, dostał też kilka razy par óweczki cielece, ale dietetycy ich nie zalecają. Tu masz linkdo fajnych przepisów: http://www.nestle.pl/dziecko/ Patichris a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) napiszcie mi jak sie gotuje rosołek albo zupke pomidorową dla maluszków bo wiem że już można a nie wiem jak gotować... aaa i od kiedy dajecie serki jogurty ??? co do kalcji i śniadania to u nas narazie kaszka z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta187
Witajcie,ja mam 21 lat i 4-miesięcznego Kacperka,który pomalutku się budzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka 🖐️ ja tez mam Kacperka. donn ja gotuje tak, daje wodę, trochę mieska, marchewkę, pietruszkę i przyprawy. Taki wywar gotuje aż do miekości warzyw, potem dodaję troszkę koncentratu pomodorowego Pudliszki z jogurtem naturalnym i na koniec dodaje natkę pietruszki i makaron lub ryż (wcześniej ugotowane,). Dziś pierwszy raz dałam małemu neskłika:) Ale mi smakowało kakałko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Anetka witaj:) Donn ja całkiem podobnie jak Kasika gotuje pomidorową. Kasika dzięki za stronke. Na pewno skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dzisiaj moja Domi kończy 10 miesięcy. NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO _________________________________ _____________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.m iesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Miko łaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Osk ar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximili an10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się pomieszało z tą tabelką teraz będzie dobrze:) NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 10mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla Dominisi 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ I tabelka: NICK IMIĘ I WIEK IMIĘ I WIEK DZIECKA MIASTO ______________________________________________________ mafda....Magda22....Filipek 11 miesiecy....Debica f-ka....Ewa24....Dominika 10 miesięcy....Jelenia Góra Mamka....Magda26....Alan 4 miesiace....Warszawa donn....Kaska..28....Aurorka..7.miesięcy...Krakow sen nocy....Gosia21....Oliwka 11,5 miesiecy....Jawor Tynka78....Justyna28....Patryk 14 miesiecy....Brodnica Kasika1....Kasia22....Kacperek.. 11mies....Rzeszów Kiara21....Agnieszka21....jeszcze czekam....Zabrze to tylko ja....Zaneta21....Michas i Kubus 13 miesiecy....Elblag cytrynka79....Anka27....Dawidek 8 miesięcy....Warszawa A gu gu....Iza27....Zosia 7 miesiecy....Warszawa babi....Magda22....Macius 13,5 miesiaca....Warszawa Ma-lenka20...Monika 21...dzidzius w brzuszku ma 6 tygodni....Pawlowice kama2....Kamila25....Julek4 lata i Benio 10 miesiecy....Hannover Daffodile...Magda26....Olafek ur 5 wrzesnia 2006......Wojkowice zieloneszkiełko...Monika21...Mikołaj 2mies...Kraków kreska1234......Iwona..24.....Oskar 11mies....Osola noe.......Patrys.....18 miesiecy blondi-ania....Ania...Maciuś 2lata i Kubuś 4miesiace.....Elbląg mlodaMamunia....Mariola23..Alek 20 miesiecy... Dąbrowa Górnicza Marika... Ela22.......Kacperek prawie 3lata....i 16tc.....Rzeszów Fauna.....Magda24...Melania 3,5 roku; Antonia 6 miesiecy...Poznań Patichris1...Patrycja22..Maximilian10 mies.....Solingen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Co tu tak cicho? Wczoraj zrobiłam sobie wolne i spędziłam trochę czasu z moimi przyjaciółkami. Kacpi został z tatą i babcią. Ale odpoczęłam...:D:):D:) Dzis piękna wiosna,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas Kasika pada śnieg z deszczem.:( Kasika to dobrze że odpoczełaś:) Mi też by się przydał taki wypad, ale narazie to chyba niemożliwe. :( Pozdrawiam i MIłego Dnia Kasika daj troche słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nareszcie przespalismy nockę i na dodatek my z Karolem w swoim łóżku, a Kukus w swoim Czuje się jak nowo narodzona :D Kacperowy pokój pomalowany, wieczorem przykleimy pasek z Kubusiem Puchatkiem i gotowe, od następnwego tygodnia Karlos bedzie kładł panele Jedziemy dzis na zakupy, a tak mi sie nie chce, ta pogoda Bede się rozgladać za jakąs tania spcerówką... U nas urodzinki bedą na jakieś 15 osób, ale w domu kameralnie, zaproszę ichw niedziele po obiedzie Bedzie tort (Karlos piecze) i jakieś sałatki, placki itp. noi szampan bo z nimi wódki pić nie zamierzam :P F-ka wczoraj może bym i dała, ale dziś już leje:( Donn- wylicytowałas to krzesełko?? I co dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! U nas też nocki od paru dni są na pewno o wiele lepsze:) No ale nie takie jak sobie marze. Czyli Domi śpi całą noc w łóżeczku. BO teraz 2-3 w nocy biorę ją do nas do łóżka. Inaczej nie zmróży oka ani przez moment:( U nas Kasika śnieg i zimno:( ZIMA:( Dziś pierwszy dzień wiosny, ładna mi to wiosna po kostki śniegu:( MIłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was po kostki sniegu, a u nas po kostki wody:O Juz nie wiem co le[psze. A wczoraj tak byłó ładnie buuu Ja też biorę małego do nas do łóżka, może to nie pedagogiczne, ale jakie wygodne:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że bardziej nie pedagogiczne byłoby pozostawienie płaczącego dziecka samemu sobie w łóżeczku. Na pewno mniej szkodzimy mu biorąc je do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym jak można nie reagować na płacz dziecka? Przecież nie bierzemy je po to bo nam tak wygodniej? Co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie F-ka;):P Jakie macie spacerówki, bo zamierzxam kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Kasika ja nie moge Ci nic polecić, bo sama jestem przy temacie spacerówek i jej kupna. Jak coś to na pewno dam znać. Musze poprzeglądać stronki na allegro:) i popytać. Pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×