Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość ++KAsia++
Miłe Panie, chciałabym bardzo wszystkim polecić Panią Anię z Akolor- to profesjonalistka w każdym calu. Wykonywałam u Pani Ani usta i powiem wam że jestem zachwycona zarówno umiejętnościami jak i podejściem do klijenta. Wiem że mój post brzmi jak reklama i że jest to mój pierwszy posty tutaj- ale właśnie chodziło mi o to żeby polecić wam usługi u Pani Ani. Postaram się wstawić niedługo zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++KAsia++
Miłe Panie, chciałabym bardzo wszystkim polecić Panią Anię z Akolor- to profesjonalistka w każdym calu. Wykonywałam u Pani Ani usta i powiem wam że jestem zachwycona zarówno umiejętnościami jak i podejściem do klijenta. Wiem że mój post brzmi jak reklama i że jest to mój pierwszy posty tutaj- ale właśnie chodziło mi o to żeby polecić wam usługi u Pani Ani. Postaram się wstawić niedługo zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hama34
hej czy ktos robil makijaz w gabinecie Ego w krakowie? Jelsi tak to jakie wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
makijaż robiłam we wtorek 31.03 2009 słyszałam od znajomej że to kosmetyczka dobiera kolor a ja miałam sama wybrać kolor czerwony lub brąz albo brzoskwiniowy powiedziała ze innych kolorów się nie robi czy może mi ktoś doradzić jaki pasuje do mnie kolor? jestem brunetka średniej karnacji oczy zielono szare mam tendencje do czerwonych policzków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
makijaż robiłam we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Dziewczyny umówiłam się na majkijaż (kreski góra i dół) w czwartek! Mam nadzieję że będzie dobrze. Weźcie się pomódlcie czy coś... ;D Pytanie do Pań wykonujących permanentny. Czy jest coś co powinnam zrobić przed zabiegiem? Czegoś unikać, albo coś stosować? I jeszcze: Iloigłowy ma być ten sprzęt i ile ma mieć uderzeń żeby był najlepszy? Było tu kiedyś coś takiego poruszane. No i koniecznie jakie barwniki są najlepsze a jakie najgorsze? Chciałabym wiedzieć na jaką nazwę mam uciekać z fotela. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Dziewczyny umówiłam się na majkijaż (kreski góra i dół) w czwartek! Mam nadzieję że będzie dobrze. Weźcie się pomódlcie czy coś... ;D Pytanie do Pań wykonujących permanentny. Czy jest coś co powinnam zrobić przed zabiegiem? Czegoś unikać, albo coś stosować? I jeszcze: Iloigłowy ma być ten sprzęt i ile ma mieć uderzeń żeby był najlepszy? Było tu kiedyś coś takiego poruszane. No i koniecznie jakie barwniki są najlepsze a jakie najgorsze? Chciałabym wiedzieć na jaką nazwę mam uciekać z fotela. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Dziewczyny umówiłam się na majkijaż (kreski góra i dół) w czwartek! Mam nadzieję że będzie dobrze. Weźcie się pomódlcie czy coś... ;D Pytanie do Pań wykonujących permanentny. Czy jest coś co powinnam zrobić przed zabiegiem? Czegoś unikać, albo coś stosować? I jeszcze: Iloigłowy ma być ten sprzęt i ile ma mieć uderzeń żeby był najlepszy? Było tu kiedyś coś takiego poruszane. No i koniecznie jakie barwniki są najlepsze a jakie najgorsze? Chciałabym wiedzieć na jaką nazwę mam uciekać z fotela. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Dziewczyny umówiłam się na majkijaż (kreski góra i dół) w czwartek! Mam nadzieję że będzie dobrze. Weźcie się pomódlcie czy coś... ;D Pytanie do Pań wykonujących permanentny. Czy jest coś co powinnam zrobić przed zabiegiem? Czegoś unikać, albo coś stosować? I jeszcze: Iloigłowy ma być ten sprzęt i ile ma mieć uderzeń żeby był najlepszy? Było tu kiedyś coś takiego poruszane. No i koniecznie jakie barwniki są najlepsze a jakie najgorsze? Chciałabym wiedzieć na jaką nazwę mam uciekać z fotela. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mEwa525
Dziewczyny umówiłam się na majkijaż (kreski góra i dół) w czwartek! Mam nadzieję że będzie dobrze. Weźcie się pomódlcie czy coś... ;D Pytanie do Pań wykonujących permanentny. Czy jest coś co powinnam zrobić przed zabiegiem? Czegoś unikać, albo coś stosować? I jeszcze: Iloigłowy ma być ten sprzęt i ile ma mieć uderzeń żeby był najlepszy? Było tu kiedyś coś takiego poruszane. No i koniecznie jakie barwniki są najlepsze a jakie najgorsze? Chciałabym wiedzieć na jaką nazwę mam uciekać z fotela. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mEwa525. Nie obawiaj sie permanentnego kreseczek. Mozesz wybrac kolor( mam nadzieje) czarne, czekolade lub szare, jak rowniez dlugosc i grubosc kreseczek. Ja preferuje cieniutkie w rzesach, ale to opinia klientki jest tez istotna, ja doradzam i moge podpowiedziec jak bedzie lepiej w zaleznosci od ksztaltu oka itp. Igielki i sprzet Panie maja rozny, wiec trudno doradzic, ale tez moga byc kreseczki robione jedyneczka, lub mikro 3, obie sa ok, uderzenia okolo 80 + dobre znieczulenie i bedzie super. TRZYMAM KCIUKI. OPISZ JAK BYLO. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
tak jak napisala pani powyzej, kolorow jest mnostwo, szczegolnie w kolorystyce ust. Ja przede wszystkim klientkom robie usta kolorami naturalnymi: jasne roze, malinki i jasniutki burgund. A do wyboru jest tysiace kolorow tylko sa bardzo drogie dlatego pewnie pani lingeristka miala tylko 3 do wyboru... szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
a-kasandra gdzie Pani ma gabinet i ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabient jest w piasecznie , jezeli chodzi o termi ny wszytko do ustalenia nawet w weekendy nie ma problemu , usta kontur z cieniowaniem kosztuja 600 pln, brwi 550 pln, oczy góra 250 pln , oczy dół 200 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.makeupstyl.pl
Witam:) do motyla- musisz iść do lekarza bo to nie jest normalne:( a czym smarujesz? i jaki antybiotyk stosujesz? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
do Piaseczna daleko jestem z Poznania a jaki kolor pasuje do brunetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie mam juz makijaz permanentny,super sprawa,same +++++++++tylko bolalo 6 godzin mialam usta i oczy robione, bul taki sam jak bym wyrywala sobie brwi ten caly czas:-))) ALE BYLO WARTO mam super makijaz takiego nawet sama nie zrobilam sobie:-) USTA MAM NARESZCIE SUPER mama jak mnie zobaczyla z rana to powiedziala ze zrobilam sie piekna, ale ona nie wie co sie stalo..hihi :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
do madzia 6665; witam obecnie mieszkam za granica i tam pracuje. Przykro mi ze nie moge pani pomoc ale moge slozyc rada. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
madzia666- a w jakim gabinecie robiłas w Poznaniu? ja tez jestem z Poznania, bede robila kreski, mysle nad estetigue ba polance, ale się boję. Ty generalnie polecasz swoj salon,czy nie? dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
do mysza84 raczej nie polecam ma tylko 3 kolory barwnika i stwierdziła ze innych kolorów sie nie stosuje , a ja po zrobienu już makijazu weszłam na ta str i piszą tu kosmetyczki ze kolorów jest dużo a nie tylko trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza84
madzia666- ok, nie polecasz, fajnie, że można ustrzeć się średniego gabinetu. Napisz mi jeszcze prosze gdzie robiłaś, żebym przez przypadek nie trafiła do tego samego gabinetu. Ja, jak już pisałam zastanawiam się nad gabinetem na Polance, byłam na konsultacji i kosmetyczka wydaje sie być wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magunia
Witam, miesiac temu mialam zrobiony makijaz brwi kolorem oliwkowym. Teraz wyglada w miare naturalnie, ale intersuje mnie jak moze wygladac za kilka lat ;-( Linergista na powtorce powiedziala mi, ze moze sie wybarwiac na kolor - terakote (bordowo-rozowy)! SZOK - Szkoda, ze tej informacji nie uzystalam przed zabiegiem. Czy ktorakolwiek z Was z 100 proc rozjanil sie makijaz? Czy jak raz sie zrobi to trzeba go robic do konca zycia? Dodam, ze nie chce wiecej robic sobie tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja robiłam sobie makijaż oczu (kreski gorne) w Ursusie. Bolało jak cholera i jeszcze bedzie, bo zamirzam je pogrubic. Ale warto warto warto:) Wszystkie, które jeszcze się zastanawiają, zdecydowanie namawiam, mimo bólu który temu towarzyszy. I bardzo polecam gabinet w którym ja robiłam, bo kobieta jest zdecydowanie fachowcem w tej dziedzinie:) Telefon osobom zainteresowanych chetnie podam na prywatnego maila. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś robiłam poprawki kreseczek u Pani Agnieszki z Landu w Warszawie. Tym razem lewe oko w ogóle nie bolało, prawe, średnio, ale naturalnie w porównaniu do pierwszego razu to pestka. Moje kreseczki są boski. Grube, długie i czarne. Tak jak chciałam :-) Jestem bardzo zadowolona. Poleca Panią Agę. Jest świetna :-) Ps. Jak tylko zejdzie opuchlizna zamieszczę fotki oczu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shamim
witam Chcialabym zadac pytanie do pan lingieristek chodzi mi o zrobienie ust kontur z wypelnieniem i kreseczki bo brwi juz mam.Czy moge go wykonac w ciagu tygodnia lacznie z korekta, poniewaz mieszkam za granica i niestety nie mam wiecej czasu jak tydzien, napewno bym wczesniej brala heviran ale nie jestem pewna czy moge go zrobic. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryniaola
niestety nie mozesz zrobic w ciagu tygodnia zabiegu i korekty, musi upłynać 3 tygodnie od zabiegu podstawowego bo tyle czasu potrzebuje skóra na regeneracje w innym przypadku mogły by powstac blizny, Radze zrbic zabieg i przy kolejnej wizycie w kraju zrobic korekte nic sie nie stanie jak miedzy zabiegami upłynie wiecej czasu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia6665
do mysza 84 nie chce pisać adresu bo być może ktoś inny będzie zadowolony , moge napisać ze gabinet znajduje się blisko Libelta pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-kasandra
tak kolor na ustach moze "wyjsc" nawet po 3 tygodniach. A jezeli jest to moze sie bardziej wzmocnic po tym czasie. Mniej wiecej tyle trwa regeneracja naskorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×