Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
endorfinkaa

Makijaż permanentny - doświadczenia

Polecane posty

Gość jajajaja11867191486
już to widziałam, wygląda całkiem całkiem... ale chodzi mi o opinie osób, które korzystały już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja takiego 'całkiem całkiem' nie chciałabym mieć na twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do henny, to jak najbardziej zgadzam się, że nie powinno się jej wykonywać samej, tylko w salonie. A o niej samej wiem co nieco, gdyż wykonuję ją sobie i swoim klientkom od lat. Jest to produkt naturalny, a nie sama chemia. Proszkowa jest mocniejsza, istnieje również w kolorze grafitu. Ta w żelu jest delikatniejsza, nie barwi tak bardzo skóry, stąd moje zaskoczenie, jeśli chodzi o zniszczenie brwi henną. Lecz rozumiem, że chodziło o jakąś nieprofesjonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaoxq
witam niech ktos mi wytłumaczy jak schodzi makijaż permanentny z ust ? jak schodzi mi skóra z ust tzn ze berwnik tez schodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W najbliższym czasie chciałabym sobie zrobić makijaż permanentny brwi. Czy któraś z was mogła by mi polecić dobrą linergistkę w GDAŃSKU ? lub salon kosmetyczny ?? Proszę o odpowiedź nie chciałabym trafić w nieodpowiednie ręce ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrinz, niestety w 3M jest dość kiepski rynek ale jak napiszesz mi maila, to na pewno dam ci znać kogo na pewno unikać i kogo mam na uwadze na poprawke swoje spartaczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
jolaoxg czy mogłabyś jakoś jaśniej napisać o co ci konkretnie chodzi? Nie do końca nadążam za twoim tokiem myślenia. O jakim schodzeniu skóry z ust mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
jolaoxq - mi po pierwszym miesiącu wystapienia alergii zaczęła masakrycznie skóra z ust schodzic - a właściwie naskórek. Połaczone to było z b. dużą nadwrazliwoscią i ciagłym bólem. Barwnik mp wyłuszczył sie razem z tym naskórkiem w ciagu niecałego półtora roku - na moje szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaoxq
do EDYTY wysuszenie ust powoduja leki ktore musze teraz brac a mp mam od roku i chciałabym zeby ktos mi wytlumaczyl jak zachowuje sie makijaz gdy naskórek schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korusx@wp.pl to mój e-mail byłabym wdzięczna o polecenie mi kogos dobrego w 3 MIESCIE lub osob które miałabym unikać. (chodzi o linergistki) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
jolaoxg....;) teraz rozumiem No niestety musisz liczyć się z ewentualnym szybszym wyłuszczeniem się pigmentu. Owszem nie będziesz widzieć go na skórkach, które złuszczają się w trakcie nadmiernego wyłuszczania, ale pigment położony w dolnych partiach, będzie automatycznie wypychany w wyższe partie naskórka. I zawsze jakaś minimalna ilość wyłuszczy się razem z nim. Ale spokojnie to nie powinno być bardzo gwałtowne choć kolor pigmentu ma znaczenie. Jasny szybciej straci swój blask. Powinnaś dużo nawilżać i natłuszczać swoje usta, a w okresie nasłonecznienia dodatkowo ochraniać filtrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaoxg
dziekuje za wyjasnienie jestem troszke zmartwiona bo z dolnej wargi w jednym miejscu skora mi pare dni zrzedu schodzila platem i tak sie przyjzalam w swietle dziennym i jakby barwnik byl jasniejszy ale samruje teraz co minute usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_m
Pani Edyto-czy mogłaby Pani polecić kogoś na śląsku?mam w planach MP dolna i gorna kreska linii rzes, prosze o informacje w imieniu swoim i kolezanek ze slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta LTL
A co to znaczy ze śląska, bo mi się wydaje , że to duży region. Póki co wyjeżdżam na targi kosmetyczne jak wrócę to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doinika_m
zabrze, gliwice,, ruda śl, bytom,katowice-dowolne z tych miast w ktorym znalaby Pani kogos godnego polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim
Mamy pytanie do Neffi Wlasnie wybieram si na kurs do Szczecina, gdzie za moj prosb wybior mi równiez sprzt i taki pakiet startowy. Neffi czy mozesz mi prosze dac znac który to salon nie spelnil twoich oczekiwan? Prosze, nie chc wyrzucic pienidzy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim82
Oto moje doswiadczenia :) Ja zrobilam makijaz permanentny brwi (dosc bolalo), usta (najgorszy bol) a potem gorne i dolne kreski (boli najmniej, jest uczucie jak gdyby igla wjezdzala do oka. To moj obiektywny poglad na prog bolu. Zaznaczam, ze tatuaz na stopie bolal mnie przeokropnie, wiec moze to moj indywidualny poziom bolu. Generalnie zrobilabym to jeszcze raz. Jestem zadowolona, ale poprawka mysle ze by sie przydala. Za wszystko dalam 1550zl. Dolna kreska wykruszyla sie, ale ten zabieg dostalam gratis, gdyz zrobilam wszystko za jednym razem. To byla spontaniczna decyzja. Nawet nie sprawdzilam tej pani, bo byla przejazdem w Midzyzdrojach w hotelu Amber Baltic. Potem przeczytalam o ewentualnych powiklaniach, ze powinnambyla brac lek na opryszczke itp. Pierwsze dwa dni bolalo, pilam przez slomke i mialam taakie wielkie usta! Nastpnie swedzialo, smarowalam wazelina. Bylo to jakies dwa tygodnie temu. Pani Agnieszka Zielinska jest linergistka pracujaca na long time liner. Bardzo mila, pytala czy mam alergie i czy mam problemy z opryszczka. Sama miala makijaz permanentny i to mnie przekonalo. W kolejce rowniez czekalo kilka pan wiec sie zdecydowalam, ale nie bylo to odpowiedzialne, bo moglam dostac opryszczki czy miec inne powoklanie. Na szczescie pani musi byc profesjonalistka, bo wszystko jest ok. Jestem tak zafascynowana, ze teraz sama jestem przed kursem makijazy permanentnego. Zdecydowalam sie na Studio Ocean Urody pani Beaty Krajnik. Szkolic ma mnie pani Zuzanna Chomska. Niestety nie znalazlam zadnych informacji na temat tej pani. Pozostaje mi polegac na dobrej opinii tegoz Studia. Jezeli macie jakies doswiadczenia z Pania Beata to prosze o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawianka2
jolaoxq - niestety mi to wygląda na alergię - spróbuj smarować protopikiem - znacznie łagodzi objawy i może pomóc ci uratować usta przed bliznami które mogą się pojawić przy zbyt intensywnym złuszczaniu się naskórka - ja tak miałam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka ma permanentna kreske wokol ust. Nie powiem ze wygalda o brzydko, bo jej akurat to pasuje, ale ja i tak uwazam ze ladniej wygladala bez kredki. ;) ale ona twierdzi ze to bardzo wygodne i podoba jej sie, wiec to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimkkaa
Witam.... chciałabym sobie zrobic brwi ... czy ktos może mi polecic dobry gabinet w Szczecinie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim
Duzo ostatnio o tym czytam i podobno Enklawa jest dobra, pracuje na long time liner i z lektury dostepnej na ten temat wynika, ze to lider w makijazu trwalym. Nie wiem jednak ile tam akurat makijaz kosztuje. Ja wybieram sie do studia urody pani Beaty Krajnik na Bezowej, ale na kurs owego makijazu. Mojej kolezanki mama robila wlasnie tam brwi, usta i kreski. Tu juz bylo pare lat temu, ale byla zadowolona. Teraz jest juz tam inna pani, Zuzanna, podobno ma mnie szkolic :) Nie znam jednak zadnej opinii na temat pani Zuzanny, studio ma jednak dobra renome. Warto poszukac. Ja swoj (brwi, usta i kreski) robilam u pani ktora byla przejazdem w Miedzyzdrojach, jak juz wczesniej opisalam. Pani Agnieszka tez jest linergistka long time liner. Szkoda, ze ich kursy sa tak piekielnie drogie, bo z checia wybralabym sie wlasnie na ltl. Zycze trafnego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim
Duzo ostatnio o tym czytam i podobno Enklawa jest dobra, pracuje na long time liner i z lektury dostepnej na ten temat wynika, ze to lider w makijazu trwalym. Nie wiem jednak ile tam akurat makijaz kosztuje. Ja wybieram sie do studia urody pani Beaty Krajnik na Bezowej, ale na kurs owego makijazu. Mojej kolezanki mama robila wlasnie tam brwi, usta i kreski. Tu juz bylo pare lat temu, ale byla zadowolona. Teraz jest juz tam inna pani, Zuzanna, podobno ma mnie szkolic :) Nie znam jednak zadnej opinii na temat pani Zuzanny, studio ma jednak dobra renome. Warto poszukac dobrego studia, zeby nie wyrzucic pieniedzy w bloto. Ja swoj (brwi, usta i kreski) robilam u pani ktora byla przejazdem w Miedzyzdrojach, jak juz wczesniej opisalam. Pani Agnieszka tez jest linergistka long time liner. Szkoda, ze ich kursy sa tak piekielnie drogie, bo z checia wybralabym sie wlasnie na ltl. Zycze trafnego wyboru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim
A! I podobno pani Agnieszka z Polic tez jest dobra! Wszystkie opinie znalazlam na tym wlasnie forum, wiec pozostaje polegac na wypowiedziach innych osob. Chyba Agnieszka Lesniewska. Moja mama robila brwi, ale 7 lat temu kolo Bramy Portowej, ta pani teraz sie przeniosla do salonu Keune ( chyba,ze znow wyemigrowala). Mamie sie na poczatku podobalo (efekt markera, nie moj gust), teraz oczywiscie przydalaby sie poprawka, bo kolor jest blado bordowy. No ale mama czeka az ja zrobie kurs i sie za nia zabiore:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magzim
Kochane Dziewczynki! Opiszcie wasze poczatki w tym zawodzie! Jestem strasznie ciekawa czy od razu udalo wam sie wybrac dobry kurs. Mam nadzieje, ze dobrze trafie i nie wyrzuce pieniedzy ( nie malych) w bloto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenia, to podstawa,zrozumienie tematu i barwniki i kolorymetria i ksztalty, czasem można sie zniechęcić. Ja mialam ostatnio na szkoleniu Pania doktor, ktora musialam od podstaw nauczyc rysunku brwi, masakra. Lekarze krzycza, ze tylko oni powinni miec uprawnienia do zabiegow z iglami i jedynie lekarz moze wykonac m.permanentny. Tymczasem brwi, kreska i symetria ust, to dla nich czarna magia. Przepraszam, nie dla wszystkich. Generalizuje. Sprawna reka kosmetyczki i tysiace henny, ktora musza wykonac..... makijaze slubne itd, to swietne podstawy. Poczatki sa trudne, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monito
Bardzo proszę o rady co zrobić. W piątek 24.02. robiłam makijaż permanentny ust z wypełnieniem, wszystko super się goi, ale dziś rano wyskoczyła mi opryszczka zarówno na górnej jak i dolnej wardze - w sumie prawie połowa ust w bąblach. Zaznaczam, że Heviran (400mg 1 raz dziennie) przyjmowałam 5 dni przed zabiegiem i biorę go w dalszym ciągu. Co robić - smarować dodatkowo jakąś maścią na opryszczkę - ale tu boję się wysuszenia ust. Czy jest szansa, że makijaż jednak się przyjmie, a jeśli nie to czy przed korektą zwiększyć dawkę Heviranu? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o salonie tatuażu Skorpion w Sosnowcu? Można tam zrobi kreskę górną i dolną? Umieją delikatnie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza08
Witam. Mam prośbę żeby odezwała się 15:16 megi5522 lub ktoś kto korzystał z usług Paradise Spa z Lipskiej 15, obecnie Aleje Jerozolimskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś robiła usta w salonie SHee w Krakowie ul.SZlak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×